Strona 1 z 1 [ Posty: 2 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 21 lis 2007, 23:44

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 17 lis 2007, 22:35
Posty: 18
Lokalizacja: grossbritanien

wiem ze temat tego radia juz byl, ale tutaj w troche innym kontekscie.............

mam alana 48 plus multi kupionego w anglii. po wlaczeniu trybu wyboru kraju ma opcje PL, PX, RU ale po wyborze ktoregos z tych panstw radio jest gluche. w pozostalych 'krajach': UK, I, I2, D, D2, F i E dziala bez problemow. w instrukcji, w czesci polskiej, jest wyraznie napisane ze opcja pracy AM/FM 4W w 'zerach' wystepuje wylacznie w radiach sprzedawanych w polsce. gdzie indziej znowu stoi, ze importer ustawia radia w zaleznosci od kraju w ktorym beda sprzedawane. po ustawieniu kraju na 'PL' dziala wyswietlacz, zmienia kanaly, przelacza AM/FM, dziala squelch i scan. tylko nic nie slychac i nie reaguje na wlaczanie nadawania, znaczy nie przelacza sie na TX. moje pytanie: czy mozna 'odblokowac' dzialanie w zerach, w trybie ktoregos z panstw ktore w takowych dzialaja. czy mozna to po prostu wlaczyc w radiu?

dzieki za informacje

[ Dodano: Nie, 09.12.2007, 18:08 ]
no wiec jesli ktos mialby podobny problem. w srodku, kolo procesora sa miejsca ktore trzeba zmostkowac cyna i dziala. zajelo to troche czasu zeby znalezc, ale internet to skarbnica.

pozdr


Post Wysłano: 10 kwie 2009, 20:00

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 10 kwie 2009, 19:13
Posty: 1
GG: 0

witaj,
mam pytanie jak włanczasz tryb wyboru kraju w tym radiu ja nie potrafie tego zrobić a instrukcja jest do bani.
Z góry wielkie dzięki


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 2 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: