Strona 1 z 1 [ Posty: 7 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 20 mar 2009, 23:54

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 22 cze 2008, 1:33
Posty: 23
GG: 0

witam czy wie ktos gdzie i ktory zawor w scani jest od regulacji cisnienia na naczepe chodzio hamulce bo za słabo i za pozno hamuje naczepa ktory zawor jest odpowiedzialny za to dziekuje za podpowiedzi pozdrawiam


Post Wysłano: 21 mar 2009, 0:17

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 16 lip 2007, 17:31
Posty: 305
Lokalizacja: Bülow - Niemcy

A może poprostu klocki się w naczepie wytarły i nie hamują ? Albo kwestia podciągnięcia naczepy na grzechotkach . Bo o takim zaworze o jaki pytasz ja nie słyszałem . Powietrze idzie w naczepę i hamuje a jakiegoś zaworu specjalnego chyba nie ma


Post Wysłano: 21 mar 2009, 0:21

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 22 cze 2008, 1:33
Posty: 23
GG: 0

własnie jest kolego zawor ktorym wyregulujesz cisnienie na naczepe i to ze naczepa sie zgra z ciagnikiem a u mnie najpierw ciagnik hamuje a potem naczepa ale słabo i jest lipa kloski i zaciski ok. dzieki


Post Wysłano: 21 mar 2009, 1:25

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 16 lip 2007, 17:31
Posty: 305
Lokalizacja: Bülow - Niemcy

Hmm pierwsze słyszę . Sam jeżdżę trójką i jeśłi była taka sytuacja to oznaczało że trzeba grzechotki w naczepie podciągnąć . Ja mam tylko zawór przy koniu zaraz przy przewodzie nim można zamknąć powietrze co idzie do naczepy . Zaraz gdzie przewód wychodzi z konia i jest przykręcony ten co idzie do naczepy


Post Wysłano: 21 mar 2009, 1:57

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 01 kwie 2007, 16:40
Posty: 1200
Lokalizacja: Bełchatów

Nie będę zgadywal gdzie jest ten zawór w tym egzemplarzu, tym bardziej że nie jest to czynność do wykonania "na oko". Wyprzedzenie hamowania naczepy ustawi prawie każdy warsztat zajmujący się pneumatyką samochodową. I tam radziłbym się udać.Nie jest to czynność pracochłonna , ale wymagająca oprzyrządowania.

_________________
ego


Post Wysłano: 22 mar 2009, 0:10

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 21 mar 2008, 23:33
Posty: 30
GG: 0

Kolego jak masz skrzynkę przykrywającą akumulatory to przed nią w kierunku kabiny jest jeszcze taka mniejsza skrzyneczka (mniej więcej 1/3 tej na akumulatory) i tam właśnie jest szukany przez Ciebie zawór.
Pozdrawiam


Post Wysłano: 22 mar 2009, 21:03

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 11 mar 2009, 19:40
Posty: 3
GG: 0
Samochód: man tga

ten zawór to Europa trzeba mieć dwa zegary ciśnieniowe żeby ustawić wyprzedzenie nie na oko narka :]


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 7 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: