Strona 1 z 1 [ Posty: 2 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 16 gru 2008, 0:03

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 15 gru 2008, 23:45
Posty: 5
GG: 0
Samochód: 35-08

Witam wszystkich !! nie widziałem działu 35-08 jestem również nowy nieszczęśliwy posiadacz kupionego auta. Nie działa w nim ogrzewanie i dmuchawa. Kupiłem je do pracy. Hamulce padły mi po wyjeżdzie od sprzedającego ,musiałem uciać przewód i sklepac aby dojechać. Silnik miał być po remoncie -no dojechałem bezproblemowo ale rzuca silnikiem jakby na jednym nie pracował ale płynu nie wyrzuca ,nie grzeje się więc uszczelka chyba OK.
Co zrobić aby uruchomić dmuchawe i nagrzewnicę może jakieś wskazówki dla ułatwienia bo nie mogę rozgryżć tych klapek i dzwigni


Ostatnio zmieniony 16 gru 2008, 18:08 przez Toreba, łącznie zmieniany 1 raz.
Temat przeniesiony.


Post Wysłano: 24 gru 2008, 9:09

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 15 gru 2008, 23:45
Posty: 5
GG: 0
Samochód: 35-08

Z przodu obudowy nagrzewnicy jest śruba na wkretak,po kazdej ze stron jedna spinka. Wiadomo linki trzeba odczepić. Ciągniemy obudowę w całości i wychodzi do przodu. Mozemy odkrecic z weży nagrzewnice i przepłukac w chacie. Silnik z piórami przykręcony jest na cztery śruby do obudowy po dwie z każdej strony.
Usterki - spada przewód z silnika ,ciągnie powietrze i syf więc rdzewieje. Montaż i demontaż wraz z naprawą zajęło mi 40 minut. Pozostawiłem problem zasilania na przełacznik dmuchawy ,ponieważ bedę dostawał się do tablicy bezpieczników i przekazników. Podłaczyłem zasilanie za stacyjka na krótko do przełacznika. Sporo kabli tzw-na skróty obcięłem i doprowadziłem do oryginału. Poczekam aż zrobi się ciepło. Dmucha jak głupia.


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 2 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: