Strona 1 z 1 [ Posty: 6 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 25 maja 2008, 19:35

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 01 lis 2007, 10:19
Posty: 5

Witam
Problem polega na tym, iż czasami po nagłym wyhamowaniu auta do zera np. na światłach skrzynia bardzo długo zastanawia się nad włączeniem biegu i trwa to tyle czasu, że światła zmienią się już na czerwone. W skrzyni została wymieniona kaseta sterująca(bo w serwisie powiedzieli, że na 90% to jest to natomiast nic to nie dało) i elektrozawór od zmiany biegów. Czy ktoś miał taki problem lub czy ktoś wie co to może być? Proszę o pomoc gdyż i tak już naraziłem się już na duże koszty ze strony serwisu a nie chce wymieniać kolejnych części które i tak nic nie pomagają a kosztują bardzo ciężkie pieniądze.
Pozdrawiam


Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 03 mar 2007, 21:35
Posty: 129

Witam kolego może jest to skrzynia gertronik ??? ,jeśli jest nowa kaseta i nowy program to czy była kalibrowana skrzynia ???.Jeśli tak to sprać czujniki poziomu i ciśnienia zawieszenia bo może skrzynia w tedy dostaje błędne dane o masie pojazdu i nie wie jaki bieg wybrać Pozdawiam


Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 16 maja 2008, 3:47
Posty: 23
GG: 0
Lokalizacja: Zyrardow

Witaj kolego! Jak ja zwal, tak ja zwal... Pierwsze po wymianie tak jak kolega napisal.RESETOWANIE SKRZYNI. Jedno pytanko! Jak dawno wymieniales olej i filtr? Sprawdzil bym jeszcze przekazniki,bo chociaz male ale psotne... Jak masz mozliwosc to zamien na chwile z kims kto ma w 100% ach sprawne.pozdro!


Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 01 lis 2007, 10:19
Posty: 5

Samochód był niedawno kupiony i wszystkie płyny i filtry były wymieniane więc to na pewno nie to, ale jak tylko samochód wróci z trasy to poleci do mechanika by przejrzał przekaźniki i te czujniki o których wspomniano i mam nadzieję, że w końcu pomoże :lol:
Wielkie dzięki


Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 16 maja 2008, 3:47
Posty: 23
GG: 0
Lokalizacja: Zyrardow

Stawial bym jednak na przekaznik,ale moge sie mylic.mialem kiedys przypadek kiedy padl wlasnie czujnik poziomu mostu.wtedy auto zwalnialo i elektronika redukowalo obroty silnika do wolnych.najczesciej dzialo sie tak po zaladunku lub rozladunku,badz postoju na nierownym poboczu.nie zaszkodzi sprawdzic i tego czujnika...! Powodzenia i pozdrawiam


Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 01 lis 2007, 10:19
Posty: 5

A czy wie ktoś może gdzie znajduje się ten czujnik mostu, bo mam drugi taki sam samochód i najwyżej bym przełożył i zobaczył jak będzie się zachowywał??
Pozdrawiam i wielkie dzięki za poprzednie podpowiedzi


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 6 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: