Strona 1 z 1 [ Posty: 11 ]
Autor
Wiadomość
Tytuł: MAN TGA XLX
Post Wysłano: 24 lut 2007, 0:07

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 11 wrz 2006, 16:50
Posty: 1136

NOWOŚĆ: kabina kierowcy XLX - Przede wszystkim komfort
Obszerne wnętrze i optymalna wysokość stania w całej kabinie – oto kabina kierowcy XLX. Ta nowa kabina to kolejny element oferty kabin serii TGA, która stanowi odpowiedź MAN na oczekiwanie rynku na niedrogą obszerną kabinę kierowcy przeznaczoną na trasy dalekobieżne.
Niezależnie od tego, czy na pokładzie jest jeden, czy dwóch kierowców – kabina XLX spełnia pod względem komfortu, ergonomii, wyposażenia i funkcjonalności wszelkie życzenia.
Korzyści dla kierowcy:

* Duże szerokie wnętrze: szerokość wewnętrzna 2,25 m, głębokość we wnętrzu 2,12 m
* Maksymalna wysokość stania wynosząca niemal 2 m
* niski tunel silnikowy (10 cm): łatwe przechodzenie na drugą stronę pojazdu oraz pełna wysokość stania w całej kabinie
* Komfortowe leżanki o dużej powierzchni, także w przypadku podróżowania dwóch kierowców. Standard: 2,2 m długości i 0,8 m szerokości
* Z leżanek można korzystać bez dokonywania uprzednich czynności montażowych
* Duże i łatwo dostępne schowki (schowki nad przednią szybą również łatwo dostępne)
* Duża liczba półek – od uchwytu na długopis po wnękę z boku miejsca kierowcy
* Niska szyba przednia: zredukowane promieniowanie słoneczne, przez co wnętrze kabiny mniej się nagrzewa
* Bezpieczeństwo – obok trzech pasów blachy biegnących wokół kabiny, także zdefiniowane odkształcenie zawieszenia kabiny gwarantuje, że w przypadku uderzenia cała kabina zostaje przesunięta w tył, przez co energia uderzenia zostaje zredukowana
* Przyjemna atmosfera dzięki estetycznemu wykończeniu wnętrza oraz starannie dobranym materiałom
Obrazek
Obrazek
Obrazek
(c) http://www.man-truckers-world.pl/pl/


Tytuł:
Post Wysłano: 24 lut 2007, 0:29

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 25 gru 2006, 11:42
Posty: 358
GG: 175257427
Lokalizacja: Sweden

nie dodałeś jeszcze że, na MANie XLX zamontowano napęd 4x4 ... przekładnia hydrokinetyczna - HydroDrive ... w którymś z "branżowych" pism był nawet niedawno opisywany ...

_________________
"... Life's simple, make choices, don't look back ..."


Tytuł:
Post Wysłano: 24 lut 2007, 0:59

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 07 lut 2007, 11:51
Posty: 358
GG: 4107185
Lokalizacja: Zamość/Warszawa

moje zdjęcia wnętrza:

ObrazekObrazekObrazekObrazek


wg mnie kabina jest zbyt pudełkowata, chodzi mi o wygląd zewnętrzny, w środku jest wystarczająco schowków i miejsca dla jednej osoby, na podwójną obsadę jest stanowczo za mało, takie jest moje zdanie.

zdjęcia z zewnątrz dostępne w mojej galerii w dziale fotoalbumy :)

_________________
http://trucksphoto.eu
http://como-it.pl || http://busy.info.pl || http://www.wpaluszku.pl


Tytuł:
Post Wysłano: 02 mar 2007, 17:34

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 14 lut 2006, 16:55
Posty: 1360
Samochód: Duży
Lokalizacja: WLKP

Kabina ta jest wielkością dużo większa od LX (mniejszy tunel i jest szersza w środku i wyższa) i zauważyłem że bardzo wiele firm wybiera ją obecnie jako tańszą a nie koniecznie gorszą alternatywę dla kabiny XXL... :mrgreen:

_________________
Fan Transportu

Nowe spodnie - 300zł,
Nowy telefon - 1500zł,
Obecność na WC - bezcenne...


Tytuł:
Post Wysłano: 02 mar 2007, 20:40
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 sie 2005, 15:04
Posty: 2873

Jeżeli chodzi o pojemność szafek to nic się nie zmieniło w stosunku do XXL. Została tylko zmniejszona przednia szyba i obniżone podwyższenie kabiny.

Cytuj:
nie dodałeś jeszcze że, na MANie XLX zamontowano napęd 4x4 ... przekładnia hydrokinetyczna - HydroDrive ... w którymś z "branżowych" pism był nawet niedawno opisywany ...

Napęd HydroDrive Mana to opcjonalne wyposażenie, przydatne np. na budowach, pod wywrtoką etc. I nie jest to przypisane danej wersji kabiny. :wink:


Tytuł:
Post Wysłano: 28 mar 2007, 20:15

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 07 lut 2007, 11:51
Posty: 358
GG: 4107185
Lokalizacja: Zamość/Warszawa

Tytuł:
Post Wysłano: 17 kwie 2007, 14:26

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 07 kwie 2007, 11:52
Posty: 95
Lokalizacja: BYDGOSZCZ

niedawno zagadałem na parkingu z jednym kierowcą czy mogę zobaczyć wnętrze tego MaNA i myślę że ta kabinka jest idealna dla załogi jednoosobowej na długodystansowych trasach bardzo dużo schowków i duża przestrzeń w kabinie

_________________
DAF XF SUPER SPACE CAB
KRÓL PRZESTRZENI

viewtopic.php?f=44&t=13976


Tytuł: Re: MAN TGA XLX
Post Wysłano: 10 gru 2007, 22:49

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 25 paź 2007, 16:52
Posty: 164
GG: 0

MAM takie pytanie jak sprawuje sie automat w manie XLX 430KM lub 440KM I jak spalanie wynosi??

[ Dodano: Czw, 13.12.2007, 21:40 ]
Cytuj:
MAM takie pytanie jak sprawuje sie automat w manie XLX 430KM lub 440KM I jak spalanie wynosi??
i jak to jest bo słyszałem że są bez tunelu silnika i z tunelem


Tytuł: Re: MAN TGA XLX
Post Wysłano: 21 kwie 2008, 20:15

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 20 kwie 2008, 21:41
Posty: 1
GG: 7320960

Witam wszystkich Manowiczow :D Mam pytanie odnosnie napiecia w gniazdach zapalniczki czy sa tylko 24v czy tez 12v jest pytam bo mam sie przesiadac na tga xxl i mam przetwornic 12v-230,300vat ktora uzywalem w Iveco stralisie (a tam sa tylko 12v gniazda) i niewiem czy mi spasuje a mam propozycje zamiany na 24v.Z gory dzieki za info.Pozdrawiam


Tytuł: Re: MAN TGA XLX
Post Wysłano: 22 kwie 2008, 18:58

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 22 kwie 2008, 18:44
Posty: 2
GG: 0

Mam pytanie,jutro mam odebrać MANaTGA 18.440 BLS TGA-2 KC H06.Co to Jest za model :?: Dzięki .


Tytuł: Re: MAN TGA XLX
Post Wysłano: 22 kwie 2008, 19:02
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 22 lis 2006, 18:57
Posty: 1697
Samochód: Opel Insignia ST
Lokalizacja: Spręcowo, ok. Olsztyna

Cytuj:
MANaTGA 18.440 BLS TGA-2 KC H06.Co to Jest za model :?: Dzięki .
Man TGA, ciągnik siodłowy z silnikiem o mocy 440 koni na niskich kołach, tzw. low deck przystosowany do ciągnięcia naczep mega. A co oznacza "2 KC H06" to nie mam pojęcia.

_________________
Solaris Urbino 18 '17


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 11 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: