Strona 1 z 1 [ Posty: 20 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 31 sty 2008, 21:39

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 27 sie 2007, 19:53
Posty: 28
Lokalizacja: Cieszyn

Kurcze ale sie dziś sie zdenerwowałem grzecznie mówiąc byłem sie zapisać na egzamin (teoria i praktyka) od razu i mam dopiero na 3 kwietnia moim zdaniem to jest porażka i powinni coś zrobić z takimi kolejkami co wy o tym sądzicie ?? pozdrawiam
Ps zdaje na kat B


Post Wysłano: 01 lut 2008, 20:10

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 02 gru 2007, 0:28
Posty: 124
Lokalizacja: => PL <=

a co sie dziwisz. Wprowadzili minimalny czas jazdy po miescie, kamery i inne usprawnienia, ktore czasami zamiast pomagac utrudniaja.
Ja tam ide na C i moze na inne kategorie (jesli szmelc pozwoli), ale...
Nie martw sie. Jest projekt, ktory zaklada otwarcie WORDu w Rybniku (ponownie), tylko nie pamietam juz w ktorym roku mialby byc otwarty - to rozladuje to troche kolejki oczekujacych.

_________________
B <= 2000
widlak & butle gazowe <= 2007
C & C+E <= 2008
D <= 2010
A => brak


Post Wysłano: 02 lut 2008, 18:11
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 13 lut 2007, 20:39
Posty: 2088
GG: 1
Samochód: R420
Lokalizacja: Bielsko-Biała

grzecho ja zeby sie tak nie denerwować będę zdawać w Nowym Sączu ;-)
Jestem z Bielska-Białej u nas czeka sie 2,5-3 miesiące (w sumie) i w dodatku zapisac sie mozna na egzamin dopiero jak skonczysz 18tke... porażka


Post Wysłano: 07 lut 2008, 1:49

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 27 sty 2008, 20:27
Posty: 1
GG: 2744776

ja w Jastrzębiu zdawałem niedawno na C i czekałem ok.1 miesiąca, ale z tego co słyszałem jak inni zapisywali się na B to właśnie takie odległe terminy były...


Post Wysłano: 07 lut 2008, 7:09

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 11 sty 2008, 23:26
Posty: 281
GG: 3253512
Lokalizacja: kołobrzeg

W Koszalinie czeka się też miesiąc


Post Wysłano: 07 lut 2008, 17:42

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 13 wrz 2007, 13:00
Posty: 154
Lokalizacja: wisła

ja na E do C czekam ok miesiąca-szlak człowieka może trafić a osobom zdającym B to naprawdę współczuję... :/

_________________
gdzieś w unii


Post Wysłano: 10 lut 2008, 22:06

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 02 gru 2007, 0:28
Posty: 124
Lokalizacja: => PL <=

Cytuj:
ja na E do C czekam ok miesiąca-szlak człowieka może trafić a osobom zdającym B to naprawdę współczuję... :/
szlak to mnie moze trafic - mialem juz wsiadac na stara po miescie (manem, to jazda fajnie idzie - wiadomo, jedynie na linie uwazac, ale biegi, sprzeglo, jak w osobowce ;) ) a tu baaaam, miesiac "zawieszenia", bo reka w gipsie :roll:

krissek - dawaj znac, jak Ci tam pojdzie, bo slyszalem, ze placyk to w Jastrzebiu "megawypasny" - czesto z lenistwa nawet slupkow nie poprzestawiaja, przez co idzie sie pomotac - przynajmniej jadac luk tylem na C (bo tu nagle z ciaglej odchodzi przerywana, czy takie jakies cuda-wianki <- ze slyszenia wiem)
WIec sie dalej kuruje i z niecierpliwoscia czekam, na prawdziwa szkole jazdy po miescie :D

_________________
B <= 2000
widlak & butle gazowe <= 2007
C & C+E <= 2008
D <= 2010
A => brak


Post Wysłano: 11 lut 2008, 12:46

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 13 wrz 2007, 13:00
Posty: 154
Lokalizacja: wisła

Cytuj:
Cytuj:
ja na E do C czekam ok miesiąca-szlak człowieka może trafić a osobom zdającym B to naprawdę współczuję... :/
szlak to mnie moze trafic - mialem juz wsiadac na stara po miescie (manem, to jazda fajnie idzie - wiadomo, jedynie na linie uwazac, ale biegi, sprzeglo, jak w osobowce ;) ) a tu baaaam, miesiac "zawieszenia", bo reka w gipsie :roll:

krissek - dawaj znac, jak Ci tam pojdzie, bo slyszalem, ze placyk to w Jastrzebiu "megawypasny" - czesto z lenistwa nawet slupkow nie poprzestawiaja, przez co idzie sie pomotac - przynajmniej jadac luk tylem na C (bo tu nagle z ciaglej odchodzi przerywana, czy takie jakies cuda-wianki <- ze slyszenia wiem)
WIec sie dalej kuruje i z niecierpliwoscia czekam, na prawdziwa szkole jazdy po miescie :D
współczuję-pech normalnie :/
hehe-to dobre co mówisz-ciekawe jak się potem zapatrują jak Ty coś nie tak zrobisz na egzaminie
na razie jeszcze czekam dalej-dam znać co i jak tam wygląda

_________________
gdzieś w unii


Post Wysłano: 06 mar 2008, 20:52

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 13 wrz 2007, 13:00
Posty: 154
Lokalizacja: wisła

Więc po świeżo nie zdanym egzaminie powiem co i jak
Auto-Scania serii 4 114L-380KM Topline z 8 biegową skrzynią(do przodu)
Placyk bardzo fajny i wielki-linie na łuku super oznaczone-nie można się pomylić
Spinanie to bajka-robi się to na starej przyczepie podjeżdżając Starem wykorzystywanym do kat.C-mój egzaminator bardzo lajtowo do tego podchodził-nawet przewodów się nie podpinało(ale wiadomo można trafić na innego)
Ja zawaliłem na parkowaniu prostopadłym tyłem-kto przeszedł placyk to na mieście zaliczał
Wydaje mi się że mogę z czystym sumieniem polecić Jastrzębie
Następną relację zdam w kwietniu... :/

_________________
gdzieś w unii


Post Wysłano: 21 mar 2008, 14:57

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 02 gru 2007, 0:28
Posty: 124
Lokalizacja: => PL <=

Dzis (21.03.08) ustalalem termin na egzamin panstwowy w WORD Jastrzebie Zdroj.
Na dzien dzisiejszy - czekac trzeba okolo 1,5 miesiaca, ale wiadomo, ze terminy beda sie wydluzac, bo zima sie skonczyla ;).
Egzamin mam 07.05.08, godz. 14, wewnetrzny zdany i oby tak bylo na panstwowym ;)

_________________
B <= 2000
widlak & butle gazowe <= 2007
C & C+E <= 2008
D <= 2010
A => brak


Post Wysłano: 21 mar 2008, 16:25

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 13 wrz 2007, 13:00
Posty: 154
Lokalizacja: wisła

teoria czy praktyka??

_________________
gdzieś w unii


Post Wysłano: 21 mar 2008, 17:50

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 02 gru 2007, 0:28
Posty: 124
Lokalizacja: => PL <=

Cytuj:
teoria czy praktyka??
razem - jak juz miec stresa - to w jednym dniu ;)
lepiej tez - bo juz mam zdolnosc do roboty - wiec jeden dzien urlopu zamiast dwoch - bo nie wiadomo jaka zmiana przypadnie i co sie porobi.

tylko ciekawe czy sie uda na D dostac przed tymi glupimi zmianami - chyba nie ma szans zadnych - co za porabany gips :/ heeh ;) przynajmniej bylo placone za 100% z sobotami i niedzielami :D:D ;)

_________________
B <= 2000
widlak & butle gazowe <= 2007
C & C+E <= 2008
D <= 2010
A => brak


Post Wysłano: 21 mar 2008, 23:19

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 27 sie 2007, 19:53
Posty: 28
Lokalizacja: Cieszyn

Koledzy bo ja za 2 tyg tj. 3 kwiecień mam egzamin (teoria+praktyka) powiedzcie mi na co mam uważać co robić czego nie robić wszystko co wiecie
PS. Zdaje kat B


Post Wysłano: 21 mar 2008, 23:34
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 13 lut 2007, 20:39
Posty: 2088
GG: 1
Samochód: R420
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Cytuj:
Koledzy bo ja za 2 tyg tj. 3 kwiecień mam egzamin (teoria+praktyka) powiedzcie mi na co mam uważać co robić czego nie robić wszystko co wiecie
PS. Zdaje kat B
Odpowiem na szybko bo zdałem szczęsliwie w poniedziałek :)

Przede wszystkim nie panikuj, nie szukaj w necie porad bezpośrednio przed egzaminem, nakręcisz sie, naczytasz bdzur, sam zaczniesz wątpić w siebie. W necie można znaleźć całą mase blędów dotyczących egzaminu, sporo stron traktujących o prawku miesza egzamin stary z nowym, na wielu stronach można przeczytać o losowaniu zadań na placu, no comment...

Stary jak już pytasz to:

a) podejdź do egzaminu na luzie, może sie trafić koleś, który bedzie normalnie z Tobą gadal
b) jeśli coś zrobisz źle na mieście staraj sie do tego przyznawać i komentować o ile koles bedzie rozmowny. Lepiej sobie od razu wyjaśnić niż na koncu usłyszeć że nie zdałes. Zawsze znajdź soie jakąś wymówke w imie bezpieczeństwa bądź płynności ruchu.
c) jedź powoli, wolniej niż zwyklą elką. Jak będzie padał deszcz to już w ogóle... Lepiej usłyszeć "popraw dynamike jazdy" niż coś przegapić lub zostac uznanym za niebezpiecznego kierowce
d) Przenigdy nie zmieniaj biegu w trakcie pokonywania rpzejazdu kolejowego!! koniecznie rozglądaj sie na przejeździe.
e) jak nie jestes pewny czy uliczka w którą zapuścił cie egzaminator to strefa osiedlowa itd, to lepiej jedź wolniej, zakladaj że piesi mają pierwszenstwo (jakby co wytłumaczysz sie że zachowanie pieszych zmusiło cie do wolnej jazdy)
f) generalnie najcenniejszą cechą egzaminowanego jest to ze jesli juz popełnia on błędy to ma ich świadomość, a ewentualnie spory potrafi uzsadnić rozsądkiem na drodze, bezpieczenstwiem i znajomością przepisów.
g) wszelkie wątpliwości, ospałości, niezdecydowanie tłumacz brakiem widoczności itd ;-)

To i tak generalnie jest takie gadanie..... Absolutnie unikaj porad w stylu jak zdać plac. Porady w stylu "ruszaj, pól skrętu kierownicy przy pierwszym słupku, potem 20 stopni...." masakra, jeśli naprawde musisz korzystać z takich metod to znaczy ze kiepsko jestes przygotowany do egzaminu. Podstawą opanowania stresu jest poczucie pewności siebie na placu. Masz wątpliwosci co do łuku, to ostatnie godziny jazd elką poświęć na jego szlifowanie.


Post Wysłano: 22 mar 2008, 0:32
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 19 lis 2007, 15:02
Posty: 466
Lokalizacja: war-maz

kolega spokojnie :) w WORD Ciechanów majac egzamin 5 marca br, moj instruktor zapisywał ludzi na 6 maja :) wiec powodzonka i spokojnie :]

_________________
Nie rabotajesz, to i nie kuszajesz:)


Post Wysłano: 22 mar 2008, 20:48

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 27 sie 2007, 19:53
Posty: 28
Lokalizacja: Cieszyn

Oj dziękuje ci kolego o to mi chodziło jak zdam oczywiście będziecie pierwszymi którzy sie dowiecie.


Post Wysłano: 01 kwie 2008, 16:10

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 13 wrz 2007, 13:00
Posty: 154
Lokalizacja: wisła

Więc dzisiaj E zaliczone :)
Opis tutaj

_________________
gdzieś w unii


Post Wysłano: 01 kwie 2008, 17:09

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 27 sie 2007, 19:53
Posty: 28
Lokalizacja: Cieszyn

to gratuluje !!!!!!!!! ja w czwartek B dopiero mam nadziej ze zdam


Post Wysłano: 01 kwie 2008, 17:47

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 13 wrz 2007, 13:00
Posty: 154
Lokalizacja: wisła

no powodzenia i pamiętaj że najważniejszy jest spokój bo jak się panika zacznie to kredki... :>

_________________
gdzieś w unii


Post Wysłano: 02 kwie 2008, 15:33

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 02 gru 2007, 0:28
Posty: 124
Lokalizacja: => PL <=

krissek - gratulacje :)
7.05 - mam C - a co do reszty - to sie okaze dopiero - ale jedno juz mam - psychotesty (mimo, iz mialem lekki probs z tymi swiatelkami i kneflami, ale poza tym, to banal) :)

_________________
B <= 2000
widlak & butle gazowe <= 2007
C & C+E <= 2008
D <= 2010
A => brak


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 20 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: