Strona 1 z 1 [ Posty: 2 ]
Autor
Wiadomość

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 22 sie 2007, 16:22
Posty: 28
Lokalizacja: Lublin

Koszt kursu 700zl, 4 dni po kilka godzin. Kurs odbedzie sie jak zbiore minimum 10 chetnych osob, w soboty okolo godziny 15-16, w niedziele do ustalenia. Czyli trzeba byloby zarezerwowac sobie 2 weekendy. Mozna go zrobic w trakcie kursu na prawo jazdy - odpowiednie dokumenty (zaswiadczenie) otrzymamy po przedstawieniu prawa jazdy. Chetnych prosze o info na priv lub sms-a (moge nie odbierac) - 512 795 253. Pozdr.

MmK


MmK: Koszt kursu 700zl, 4 dni po kilka godzin. Kurs odbedzie sie jak zbiore minimum 10 chetnych osob

w odpowiedzi na pojedyncze zapytania :
- zgadza sie, ze teoretycznie mozna zrobic kurs dopiero po odebraniu prawa jazdy - w praktyce kurs mozna zrobic w trakcie kursu na C, a po zdaniu egzaminow i odebraniu prawa jazdy - bedzie mozna zglosic sie po odbior zaswiadczenia o ukonczeniu kursu na przewoz rzeczy.
pozwoli to zaoszczedzic troche czasu.

- kurs organizowany bylby przez Lubelskie Zrzeszenie Międzynarodowych Przewoźników Drogowych .Młyńska 11; 20-406 Lublin. z tym, ze jestem dopiero po wstepnej rozmowie - po prostu z braku czasu na tygodniu jestem zainteresowany kursem w soboty i niedziele, ta firma zgodzila sie wstepnie zorganizowac taki kurs. Nie jestem jej przedstawicielem ani pracownikiem tylko sam chce ten kurs odbyc. Zajecia maja na ul.Mełgiewskiej bodajze 11.

- z ciekawostek w temacie prawa jazdy podobno maja zniknac calkiem naczepy - szkolenie i egzaminy beda sie odbywaly tylko na tandemach - moze to ktos potwierdzic ?

- szkoly, ja wybralem http://www.mila.lublin.pl/
1600 zl C, i 1600 zl C+E, od tego odejmujemy 100zl rabatu przy zaliczce na drugi kurs - pod warunkiem, ze odbedzie sie on w okresie kilku miesiecy od rozpoczecia pierwszego

- swietny instruktor ! pozdrawiam Pana Tadeusza, zdziwilem sie - ile mozna sie nauczyc - pomimo 11 lat za kolkiem i jakichs jak szacuje ostroznie - 600-800 tys km za soba wciaz sie czegos czlowiek uczy ; ) na zajeciach dostajemy wiele cennych wskazowek - jak zdac egzamin, co uwazam za bardzo cenna porade - bo jak jezdzic to jedno, a jak zdac egzamin to druga sprawa.

- niestety niska cena przyciaga tlumy chetnych - kurs rozpoczalem 1 lutego, jazdy pierwsze mam dopiero w polowie marca, - chyba 10 godzin, nastepne w kwietniu. masakra.

Szkola Grabiec jezeli mnie pamiec nie myli - za kazda kategorie wolaja 1900zl - ale za to, jezeli dobrze zrozumialem - kurs moze sie rozpoczac natychmiast po zgloszeniu sie do nich - czyli placicie i zaczynacie szkolenie.

niestety musze ogladac kazda zlotowke i nie moglem sobie pozwolic na taki luksus.

i tyle tytulem wstepu.

Pozdrawiam i zapraszam kursantow z Lublina do wymiany pogladow (moze sie ktos znajdzie ?) ; )
pozdr
mmk


Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 19 kwie 2006, 20:12
Posty: 621
GG: 8765643
Lokalizacja: Lublin

Kolego rowniez robilem prawko w MILI. Spoko instruktorzy. Obecnie TGL lata tylko pod solowka ale od 3 marca juz takze z tandemem. Chyba 3 dni w tygodniu z tandemem i 2 dni solo albo odwrotnie. Z tego miejsca pozdrawiam Piotrka ktory obecnie jezdzi TGL, pana Jozia i Michala ktory wlasnie od marca siada szkolic na TGL. Kolego kursik na rzyczy robilem w Kulce rowniez za 700zl. Nie bylo tak zle. Myslalem ze bedzie gorzej. Co do egzaminow to czegos takiego nie slyszalem ale nie wykluczone ze tak moze byc. Natomiast co sie tyczy kategorii D to w ostatnich dniach WORD przyprowadzil Solbusa wiec idzie kolejna rewolucja w egzaminach i w osrodkach nauki jazdy.

_________________
"... gdy w przyszłości wnuk przy kominku zapyta mnie: Dziadku, a co Ty w życiu robiłeś??? Odpowiem, że to, co najbardziej kochałem - JEŹDZIŁEM ..."


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 2 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: