Strona 1 z 1 [ Posty: 8 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 13 gru 2007, 21:33

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 13 gru 2007, 21:30
Posty: 2
Lokalizacja: Miedzyrzec Podlaski

Hej przepraszal jesli powtarza m temat ale za chiny nie moglem znalezc go na forum(wyswietlilo mi mase wynikow).
Chcialem was zapytac gdzie najlepiej w Warszawie zrobic kurs na C ??
Jaka firme polecacie ?? pytam bo nie jestem z Wawy.
Dzieki i pozdrawiam

[ Dodano: Pon, 17.12.2007, 0:11 ]
Nikt nie robil prakwa w Warszwie?


Tytuł:
Post Wysłano: 17 gru 2007, 15:36

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 18 cze 2007, 19:26
Posty: 109
GG: 5995409
Samochód: E220 Coupe
Lokalizacja: Warszawa

a czemu chcesz robić akurat w Wawie?? Wiesz, ile tu trzeba czekać na egzamin?? W razie co, mogę polecić Tobie szkółkę, gdzie sam robiłem C. Fajni instruktorzy, jazdy po trasach egzaminacyjnych, tylko strasznie są zarobieni i długo w czasie się rozkłada.

_________________
W124 220CE - dla smaku.


Tytuł:
Post Wysłano: 17 gru 2007, 15:45

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 25 wrz 2007, 17:44
Posty: 576
GG: 1695456
Lokalizacja: Warszawa

on pytał o kurs ;) niekoniecznie musi w warszawie potem zdawać ;D

ja mam do czynienia z OSK Warszawianka - http://www.osk.pl czy jakos tak, 2500zł kurs, wykłady jak to wykłady, nic ciekawego na nich nie ma, jazdy - umiarkowanie nowym star manem, skrzynia 8 biegów z przebitką. Instruktor - starszy pan, pamietam go jeszcze jak mnie pare lat temu C+E uczył, dało sie wytrzymać

wady - plac manewrowy jest w Piasecznie, a startujesz z SGGW na Ursynowie, wiec troche sie jedzie w korku, ale moze byc gorzej ;)

_________________
Krzysiek


Tytuł:
Post Wysłano: 17 gru 2007, 16:13
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 19 lis 2007, 15:02
Posty: 466
Lokalizacja: war-maz

Witam ...

Ja C i C+E robie w Ciechanowie. U tego instruktora co ja robie to płacisz
3000 za całość czyli dwie kategorie(po 1500), powiem ci ze koleś z Wa-
wy dojeżdża pociagiem do Ciechanowa(100 km) i tak mu sie kalkuluje ze jak
zapłaci za kurs+dojazdy(normalny bilet PKP)+ itp to jeszcze o wiele zaoszczedzi. Tak normalnie to w Ciechanowie po 1800 za kategorie.
Na egzamin czekasz lekko ponad miesiac(zalezy jak zagadasz z facetem z okienka). Miasto nie jest wcale trudne do zdania, głowne drogi po modernizajci wszedzie swiatła i linie od pasów na malowane i 2 ronda :)


Tytuł:
Post Wysłano: 17 gru 2007, 17:07

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 13 gru 2007, 21:30
Posty: 2
Lokalizacja: Miedzyrzec Podlaski

Hej chcialbym robic prawko w Wawie bo studiuje i czesciej jestem tuaj niz u siebie w domu.A jak dlugo robiliscie kurs?
I czy warto sie uwinanc jeszcze w tym roku z zapisem na kurs?? Bo podobno sie przepisy zmieniaja ale czy to prawda??


Tytuł:
Post Wysłano: 17 gru 2007, 17:43

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 18 cze 2007, 19:26
Posty: 109
GG: 5995409
Samochód: E220 Coupe
Lokalizacja: Warszawa

zapytałem, bo logicznym jest, że dobrze jest się na kursie objeździć z terenami jazd egzaminacyjnym

Moja szkoła to http://www.oskturbo.pl/index.htm
autko 5-biegowe :/, jazdy zajęły ok 3,5 miesiąca, ale jest tak, że jeśli instruktor nie ma do Ciebie zastrzeżeń, to papier o skończeniu kursu dostaniesz po 20h jazd. Start pod Legią, plac na Modlińskiej i większość jazd po Pradze.

Co do pytań o zmianę przepisów to nie jestem na bieżąco, ale do 2009 to chyba nic się nie zmieni.

_________________
W124 220CE - dla smaku.


Tytuł:
Post Wysłano: 17 gru 2007, 20:46
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 19 lis 2007, 15:02
Posty: 466
Lokalizacja: war-maz

ja w dwa miechy zrobiłem C i kolejne 2 na C+E teraz mam egzamin 27 grudnia . . . C zaczołem na koniec wakacji i 26 października miałem zrobione. ( tak jest w Ciechanowie) na C Star 6 biegowy na C+E Man 14.224 (jak cos to sorki za bład) skrzynia 8. W Ciechanowie.


Tytuł:
Post Wysłano: 19 gru 2007, 19:24

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 19 kwie 2006, 20:12
Posty: 621
GG: 8765643
Lokalizacja: Lublin

Kolego musisz sie zastanowic gdzie chcesz zdawac egzamin. Widze ze jestes z Miedzyrzeca wiec pewnie zdawalbys w Siedlcach no chyba ze chcesz w Wawie. Najlepiej zapisz sie na kurs do takiej szkoly ktora ma takie same pojazdy jakie sa na egzaminie. Co do przepisow to zmieniaja sie dopiero we wrzesniu 2009 roku. Wiec spokojnie mozesz sobie dzialac. Pozdrawiam.

_________________
"... gdy w przyszłości wnuk przy kominku zapyta mnie: Dziadku, a co Ty w życiu robiłeś??? Odpowiem, że to, co najbardziej kochałem - JEŹDZIŁEM ..."


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 8 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: