Strona 1 z 1 [ Posty: 7 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 05 gru 2007, 22:34
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 05 gru 2007, 19:21
Posty: 17
Lokalizacja: all around

Witam! koledzy przeglądałem forum ale nie znalazłem...więc do czego jest ta pomarańczowa lampka z symbolem silnika? dafik jest z 95 roku a nie mam żadnej instrukcji. może ktoś się orientuje?[/img]


Tytuł:
Post Wysłano: 05 gru 2007, 23:52
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 22 cze 2007, 12:36
Posty: 917
GG: 0
Lokalizacja: kurpie

jest to lampka informująca o usterkach w sterowaniu silnika


Tytuł:
Post Wysłano: 06 gru 2007, 21:21
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 05 gru 2007, 19:21
Posty: 17
Lokalizacja: all around

dzięki dominik 2004! a czy to oznacza jakiś błąd który można odczytać z ecu? kolega kupił właśnie tego dafa i pali się ta lampka... właśnie dziś go oglądałem i aż sam się zdziwiłem...sterowanie pompy jest przez silnik krokowy , ale oprócz tego pociągnięta jest fabrycznie linka do gazu tyle że nie jest podłączona...dafik będzie lakierowany więc jeszcze nie wiadomo czy silnik jest ok... więc pewnie czeka go podpięcie w dbk...

[ Dodano: Nie, 09.12.2007, 9:54 ]
Koledzy jeszcze jedno- w tym dafie jest skrzynia Eaton(fulerka) i cały czas myśleliśmy że lewarek biegów jest żle ustawiony bo są 4 biegi,bez górnej skrzyni,co prawda ciężko wchodzą,ale doczytałem na forum że były to skrzynie niesynchronizowane...więc czy te roczniki(95)miały takie skrzynie?12przełożeń do przodu i 3 w tył :?:


Tytuł:
Post Wysłano: 09 gru 2007, 20:13

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 02 cze 2007, 23:49
Posty: 32

Cytuj:
dzięki dominik 2004! a czy to oznacza jakiś błąd który można odczytać z ecu? kolega kupił właśnie tego dafa i pali się ta lampka... właśnie dziś go oglądałem i aż sam się zdziwiłem...sterowanie pompy jest przez silnik krokowy , ale oprócz tego pociągnięta jest fabrycznie linka do gazu tyle że nie jest podłączona...dafik będzie lakierowany więc jeszcze nie wiadomo czy silnik jest ok... więc pewnie czeka go podpięcie w dbk...

[ Dodano: Nie, 09.12.2007, 9:54 ]
Koledzy jeszcze jedno- w tym dafie jest skrzynia Eaton(fulerka) i cały czas myśleliśmy że lewarek biegów jest żle ustawiony bo są 4 biegi,bez górnej skrzyni,co prawda ciężko wchodzą,ale doczytałem na forum że były to skrzynie niesynchronizowane...więc czy te roczniki(95)miały takie skrzynie?12przełożeń do przodu i 3 w tył :?:


[ Dodano: Nie, 09.12.2007, 19:21 ]
E GAS masz problem moze trzeba wyregulowac zacznij od pedalu potem wyreguluj motor przy pompie a ten cabel nie podlaczonyto rezerwa jak egas przestanie pracowac

_________________
cas


Tytuł:
Post Wysłano: 11 gru 2007, 9:33
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 05 gru 2007, 19:21
Posty: 17
Lokalizacja: all around

Witam ! dzięki cas50 za radę...wczoraj dobrałem się do tego pedały gazu -wyjąłem go bo ciężko chodził i nie odbijał.Faktycznie jest tam możliwość regulacji ale za bardzo nie wiem jak to zrobić... :?


Tytuł:
Post Wysłano: 12 gru 2007, 8:30

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 24 sie 2007, 19:41
Posty: 84
Lokalizacja: szczecin

wpadnij do nas na warsztat, mamy komputer do dafa i za grosze możemy ci to zrobić

_________________
mechanika, elektryka, elektronik schematy, instrukcje i porady :)


Tytuł:
Post Wysłano: 14 gru 2007, 18:44
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 05 gru 2007, 19:21
Posty: 17
Lokalizacja: all around

dzięki gun20 !ale jak już wspomniałem jeszcze lakier go czeka... trochę to zajmie ale jakby co to będę pamiętał...dziś była przymiarka rampy z halogenami i dorabianie wiązki pod nie i koguty...a co do skrzyni fullerki to jak się one sprawdzają?zmieniliśmy dziś w niej olej-z katalogu wyszło że powinien być ATF...


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 7 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: