Strona 1 z 1 [ Posty: 3 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 20 wrz 2007, 17:21

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 20 wrz 2007, 13:12
Posty: 135
GG: 0
Samochód: Volvo FH 460
Lokalizacja: Tczew

Witam
Wybieram sie wlasnie na prawo jazdy kat C, potem E, moglby mi ktos polecic jakas dobra szkole w Gdansku lub okolicach (jestem z Tczewa)? Ofert jest mnostwo, ale nie chcial bym wybierac na chybil - trafil i robic kursu gdzies gdzie sie niczego nie naucze bo pan instruktor zamiast mowic co i jak wolal pogadac sobie z kolega z drugiego samochodu (tak trafilem przy robiac kat B i nie chcial bym zeby historia sie powtorzyla).
I druga sprawa - jakie samochody maja w WORD w Gdansku? Dzwonilem do nich ale uslyszalem cos w tym stylu "chyba Star... tak, stoi pod oknem i widze ze ma napis Star na kabinie..." Starman, czy cos innego?

A przy okazji - to moj pierwszy post tutaj, wiec witam i pozdrawiam serdecznie wszystkich userow Wagi Ciezkiej :)


Tytuł:
Post Wysłano: 20 wrz 2007, 22:44

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 09 sie 2007, 20:12
Posty: 30
GG: 0
Samochód: Actros MPII 8X8
Lokalizacja: Trójmiasto

Witaj.Kilka tygodni temu zadałem na forum to samo pytanie.. :lol: teraz sam mam szansę pomóc ... viewtopic.php?t=10065 Zdecydowałem się na szkołę jazdy Poldek w Gdańsku. Wykłady i biuro jest na Zaspie ,a plac manewrowy na Oruni. Jestem zadowolony z kursu i sposobu szkolenia... polecam. Co do samochodów w Ośrodku Egzaminacyjnym na Oruni: posiadają dwa Stary(Man L...).Jeden solo na kat.C ,drugi tandem z przyczepą centralnoosiową na kat. C+E. Trzecim samochodem jest Star 1142 + klasyczna przyczepa z dyszlem na obrotnicy ,ale służy tylko do podczepiania zestawu na egzaminie.

_________________
Gdynia-miasto z morza i marzeń.


Tytuł:
Post Wysłano: 21 wrz 2007, 20:45

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 20 wrz 2007, 13:12
Posty: 135
GG: 0
Samochód: Volvo FH 460
Lokalizacja: Tczew

Dzieki za info, szukalem ale ten temat jakos przeoczylem, postaram sie wiecej nie dublowac tematow :)


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 3 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Semrush [Bot] i 3 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: