Strona 1 z 1 [ Posty: 4 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 14 wrz 2007, 0:22

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 14 sie 2007, 16:47
Posty: 10

Nie wiedziałem gdzie założyć temat więc proszę moda o wpakowanie tematu do odpowiedniego działu.

Mam pytanko mianowicie mam 4 trąbki pneumatyczne i chcem je zamontować ale słyszałem że potrzebuje do tego jakiś specjalnych zaworów nie wiem czy potrezbne są 4 czy też jeden wystarczy .
Może mi ktoś doradzić jakie to mają być zawory itp.
Jak się nie mylę są to trąbki firmy HELLA .

Myślę, że to odpowiedniejszy dział/Dłuags


Tytuł:
Post Wysłano: 14 wrz 2007, 13:32

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 09 lip 2007, 20:13
Posty: 44
Lokalizacja: Legionowo

Musisz mieć zawór pneumatyczny wystarczy jeden a po nim rozdzielacz na 4 i wszystko trąbi:P najlepiej jak byś kupił zawór specjalnie przystosowany jest z takim łańcuszkiem


Tytuł:
Post Wysłano: 14 wrz 2007, 21:58

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 29 sie 2006, 13:25
Posty: 529
Lokalizacja: Zielona Góra

Albo kupujesz zawory elektropneumatyczne, podpinasz przed fanfarami, od strony elektrycznej podpinasz poprzez wylacznik pod zasadniczy sygnal dzwiekowy. Wylacznikiem mozesz wlaczyc lub wylaczyc fanfary gdy uzywasz sygnalu zasadniczego.

PS. Dwie traby w zupelnosci wystarcza (do napedzenia i utrzymania dzwieku 4 trab bedzie potrzebne dobre zasilanie powietrzem). I tak zapewne bedzie to sluzyc raczej jako ozdoba...


Tytuł:
Post Wysłano: 16 wrz 2007, 0:20

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 14 sie 2007, 16:47
Posty: 10

Dzięki za odpowiedzi.
Czy na tej stronce przy samym dole będą odpowiednie zawory jakich potrzebuje ???


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 4 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: