Strona 1 z 1 [ Posty: 1 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 18 sie 2007, 14:24

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 18 sie 2007, 13:57
Posty: 3

Witam jako nowy użytkownik forum.

Chciałbym was prosić o kilka nurtujących mnie odpowiedzi. Jako początkujący transportowiec rozpoczynam własnie pracę na stanowisku asystenta w jednej z firm transportowych i nie wszystko jeszcze zdołałem pojąć a niektóre informacje bardzo ciężko znaleźć samemu.

Moje Pytania:

Jakie są wymiary typowych autotransporterów w polsce. Interesuje mnie przede wszystkim szerokość.

Czy na autotransporterze można przewieźć zwykłą lawete? Czy zmieści się ona na szerokość?? Chodzi o to aby dowieźć ją na miejsce załadunku samochodów których jest 10 (w tym 2 busy) i chciałbym np aby jeden z busów zapiął na hak lawetę i wiózł 2giego busa a pozostałe samochody bylyby wtedy transportowane na lorze.

Jak można tutaj najlepiej rozwiązać kwestię kierowców. Odcinek ma dł. ok 1330 km w jedną stronę. Średni czas pokonania trasy o tej dł. to ok 14-15 h (w jedną stronę oczywiście). Jaki należałoby doliczyć czas odprawy tych 10 samochodów na granicy?? Jaki byłby mniej więcej czas realizacji takiego frachtu??

Ile zajmuje średnio załadunek i zabezpieczenie na lorze 8 samochodów??

Ostatnie moje pytanie brzmi ile wynosi średnia cena za km na takiej trasie za jeden samochód?? Samochody są za granicą, trzeba po nie pojechać na pusto (a właściwie z lawetą na lorze o ile się da) i przywieść je do Polski. Jak kształtują się wówczas ceny za dojazd do miejsca zaladunku za granicą i przywóz tych samochodów do Polski.

To narazie tyle. Troszke tego dużo ale mam nadzieję że znajdę tutaj odpowiedzi na moje pytania :D

pozdrawiaM serdecznie


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 1 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: