Strona 1 z 1 [ Posty: 2 ]
Autor
Wiadomość
Tytuł: MŁODY DRIVER
Post Wysłano: 25 maja 2007, 21:12

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 08 maja 2007, 19:07
Posty: 1

Prawo jazdykategorii "C" posiadam od 3 lat rok jezdziłem w wojsku, gdzie prawom jazdy zrobiłem i od ponad roku jeżdze wprywatnej firmie. Na kursie w wojsku za duzo mnie nie nauczyli. W firmie w kturej teraz pracuje za duzo też sie nie dowiedziałem inni kierowocy jeżdzą na jak ja to mówie "wariata" czyli puki nic sie nie dzieje lub ITD ich nie zatrzyma to sie bardzo przepisami nie przejmują. Jak sie dowiedziałem zmieniaj tarczke co 4,5h a teraz 4h i wszystko bedzie wporządku. A ja bym chcial wiedziec jaki jest dokładnie czas pracy kirowców (ile godzi w tygodniu można jeżdzic i ile w miesiącu jakie sa przerwy no praktycznie wszystkiego jesli są jakies książki na ten temat to chetnie bym zakupił i przeczytał)oraz jakie mi jeszcze są wymagane (ADR, Świadectwo kwalifikacji, kurs na przewóz rzeczy itp. Interesuje mnie jeszcze kwestia zbierania tarczek( w firmie w kturrej pracuje po wszystkich samochodach walaja sie jakies tarczki innych kierowców a wikszosc z chłopak co pare dni wypisuje sobie zaswidzcze ze od takiego i takiego dnia nie prowadziło zadnego pojazdu firmowego chociar wtym dniu jezdili w trase a tarczke wyżucili z powdu przekroczonych predkosci lub czsu pracy).ile tarczek wstecz moze skontrolowac ITD oraz przez jaki okres powinienem je przechowywac i co dalej z tymi tarczkami cz powinienem je dalej przechowywc czy moge je wyzucicczy to pracodawca powinien je przechowywac. prosze o szybka i wyczerpujaca odpowiedz. Z GÓRY DZIEKUJE


Tytuł:
Post Wysłano: 25 maja 2007, 21:21
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 12 lis 2006, 21:41
Posty: 1886
Samochód: Renault Premium / Range T
Lokalizacja: PL-UE

http://img214.imageshack.us/my.php?imag ... wcyap0.jpg
Prosze kolego może to ci pomoże- jeśli nie no to zapraszam 4 tematy wyżej...
Pozdrawiam :wink:

_________________
B O B i

Tiry na tory, pociągi na drogi, tory na traktory, traktory do obory.


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 2 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: