Strona 1 z 1 [ Posty: 7 ]
Autor
Wiadomość
Tytuł: Man LX
Post Wysłano: 14 maja 2007, 17:36

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 23 lut 2007, 17:54
Posty: 24

witam!! mam pytanko. jak LX sprawuje sie na miedzynarodówce i czy generalnie sie nadaje na dłuższe trasy i czy 410 KM wystarcza.Pytanie do kierowców którzy mieli okazje jeżdzić tym modelem.mam zamiar kupić w roczniku 2001, 2002 poprosze o pare słów odnoście tego konika pozdrawiam wszystkich i z góry dziekuje za odpowiedz:)

_________________
SZEROKOŚCI :))


Tytuł:
Post Wysłano: 14 maja 2007, 17:42

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 07 lut 2007, 11:51
Posty: 358
GG: 4107185
Lokalizacja: Zamość/Warszawa

Miałem styczność z LXem, jeśli auto będzie na pojedynczej obsadzie - kabina się sprawdza, schowek pod łurzkiem (jeśli opcja bez lodówki) i ogromne schowki boczne, poza tym coś nad głową, także dla jednej osoby nic więcej nie trzeba. Co do 410, to tak samo zależy gdzie chcesz tym jechać, nie jestem w temacie cenowym, ale na pewno lepszy byłby 430 D20, chociaż w firmie było około 30 410tek i nie narzekano.

pozdrawiam

_________________
http://trucksphoto.eu
http://como-it.pl || http://busy.info.pl || http://www.wpaluszku.pl


Tytuł:
Post Wysłano: 14 maja 2007, 17:48

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 23 lut 2007, 17:54
Posty: 24

generalnie to Niemcy-Hiszpania- Hiszpania-Niemcy takie kółeczka po Polsce mało co!

_________________
SZEROKOŚCI :))


Tytuł:
Post Wysłano: 14 maja 2007, 18:53
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 20 sty 2007, 22:48
Posty: 207
GG: 13717229

Mój tata jeździ takim tylko że po krajówce. Nie bierz automata (choć nie wiem czy w tych rocznikach były 2001-2002) bo to się może nie sprawdzić w Hiszpanii/. Ale ogólnie to przyjemne auto i na jedną osobę powinno wystarczyć, mimo że nie za bardzo da się tam stanąć (ale to zalezy już od wzrostu :lol: )


Tytuł:
Post Wysłano: 15 maja 2007, 18:30

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 23 lut 2007, 17:54
Posty: 24

dzieku wielkie jesli ktos mogłby jeszce cosik napisac na ten temat to bede wdzieczny bo im wiecej opini tym lepiej dzieki z góry pozdrawiam

_________________
SZEROKOŚCI :))


Tytuł:
Post Wysłano: 15 maja 2007, 19:26
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 09 maja 2006, 18:33
Posty: 443
Lokalizacja: WM

Swego czasu u Pajdy mój tata jeździł TGA z kabiną LX, z silnikiem o mocy 460 koni, o ile się mylę to MAN był z 2001 roku. Autko było dość wygodne, miało w miarę pojemne schowki. MAN głównie obsługiwał Europę zachodnią (najczęściej Hiszpanię) i 460 koni wystarczało w zupełności przy ładunkach 20-24t. Co prawda LX głównie nadaje się do jazdy w pojedynczej obsadzie, ale wcale nie jest powiedziane, że nie będzie się dobrze spisywał w podwójnej. Do dziś w firmie jeździ jeszcze kilka LX-ów i niektóre śmigają w podwójnej, kierowcy większych zastrzeżeń nie mają, choć wiadomo, że XXL byłby o wiele wygodniejszy, ale to już inna bajka.

_________________
"640 KB pamięci operacyjnej powinno każdemu wystarczyć." - Bill Gates, 1981r.

Fotogaleria, Trasy - zapraszam do przeglądania i komentowania.


Tytuł:
Post Wysłano: 15 maja 2007, 20:30

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 09 lut 2007, 22:55
Posty: 527

Kabina LX będzie dobrze przystosowana dla 1 osoby, dla 2 -óch już nie. Nie ze względu na małą liczbe schowków itd. - poprostu kabina jest za mała dla dwóch kierowców. Informacje są od kolegi, który pracuje takim MANem w VOSie, więc kilku tygodniowe trasy nie są mu obce. Silnik 410 wystarcza w zupełności, od tego samego kierowcy wiem, że brakuje troche na górkach, ale "jego" silnik ma 390KM, więc te 20 różnicy powinno być odczuwalne.
Polecał bym XXLa. Różnica w cenie jest niewielka, a w razie czego kabina jest o wiele przestronniejsza.


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 7 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: