Strona 1 z 1 [ Posty: 18 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 13 lut 2007, 16:23

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 11 lut 2007, 23:53
Posty: 12
Lokalizacja: Stronie Śląskie

Witam wszystkich!!Koledzy i koleżanki znacie moze jakieś firmy ktore poszukuja kierowcow do pracy i oczywiescie zeby płacili na czas kasiurke!!??Jesli tak-to prosze o jakies namiary.Moje gadu-gadu 2759336 lub e-meil seba235@wp.pl Moze to byc miedzynarodowka i kraj-podejme kazda praca zwiazana z transportem.
POZDRAWIAM SERDECZNIE I Z GORY DZIEKUJE

SEBASTIAN.


Tytuł:
Post Wysłano: 13 lut 2007, 18:35
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 01 kwie 2005, 15:36
Posty: 6305
Lokalizacja: Wrocław

zadzwoń do mnie 600 856 530

_________________
https://www.youtube.com/user/SzkolaTransportu/featured


Tytuł:
Post Wysłano: 21 lut 2007, 16:53

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 07 lut 2007, 21:51
Posty: 1
Lokalizacja: BYDGOSZCZ

Jestem nowy na forum chciałbym pracowac jako kierowca nie mam doświadczenia posiadam ABCE i kurs na przewóz rzeczy.Czy mógłby ktoś doradzic.Myślałem o firmie MEXEM i TRANSORGANIKA bo biorą bez doświadczenia.Z góry dziękuje za wszystkie rady! ACHA zapomniałem dodac że jestem z Bygoszczy .


Tytuł:
Post Wysłano: 22 lut 2007, 23:26

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 15 sty 2007, 19:30
Posty: 13
Lokalizacja: Roztocze

Mam ten sam problem .Szukam pracy jako kierowca w kategoriach:B,C,D+E I NIE MOGĘ ZNALEŹĆ RZETELNEJ FIRMY . Bez względu na lokalizację (w Polsce).


Tytuł:
Post Wysłano: 23 lut 2007, 0:25

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 06 lut 2007, 23:19
Posty: 67
Lokalizacja: BIŁGORAJ

Kolego a jakie warunki Ci odpowiadają? Kraj/ zagranica?

_________________
Zawsze i wszędzie SCANIA V8 najlepsza będzie


Tytuł:
Post Wysłano: 23 lut 2007, 10:21

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 11 lut 2007, 23:53
Posty: 12
Lokalizacja: Stronie Śląskie

SCANIA V8-jesli chodzi o mnie to nie robi mi to roznicy czy to kraj czy zagranica.Ale jesli na kraju beda te same pieniadze co na miedzynarodowce to wole kraj-wiadomo :) Jesli masz jakies ciekawe namiary to dawaj-z góry DZIEKUJE!


Tytuł:
Post Wysłano: 23 lut 2007, 12:52
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 01 kwie 2005, 15:36
Posty: 6305
Lokalizacja: Wrocław

Cytuj:
Kolego a jakie warunki Ci odpowiadają? Kraj/ zagranica?
może trzeba pytanie postawić inaczej: "czy potrafisz również jeździć za granicą?".


Tytuł:
Post Wysłano: 23 lut 2007, 17:00

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 06 lut 2007, 23:19
Posty: 67
Lokalizacja: BIŁGORAJ

Cytuj:
może trzeba pytanie postawić inaczej: "czy potrafisz również jeździć za granicą?".
o tak... to jest dobre pytanie :]

_________________
Zawsze i wszędzie SCANIA V8 najlepsza będzie


Tytuł:
Post Wysłano: 24 lut 2007, 21:28

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 25 cze 2006, 13:27
Posty: 29

Moze ja tez napisze kat. B na Polske - czuje sie dobrze, zagranica troche gorzej ale czlowiek sie caly czas uczy.

info na meila lub gg

pozdro
Mateusz


Tytuł:
Post Wysłano: 26 lut 2007, 15:26
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 29 wrz 2006, 20:01
Posty: 300

Dopiszę się w temacie.

Aktualnie mam kategorię C i od 5 marca zaczynam kurs przewozu rzeczy.

Szukam pracodawcy z okolic Sieradz-Łódź.

Kontakt:
Najlepiej na priv na forum albo na meila: lotny1@gmail.com

------------------------------------
Oj... chciałbym mieć już to E :(


Tytuł: ...
Post Wysłano: 06 mar 2007, 12:48

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 17 sie 2006, 15:22
Posty: 12
Lokalizacja: Katowice

Witam

Także i ja szukam roboty. Mam kat. C i ponieważ robię teraz jednocześnie kursy na kat. E i D, a od 12 marca mam robić kurs na przewóz towarów, to najbardziej by mi pasowała praca np. dla jakiejś mleczarni czy coś na ten kształt, gdzie jeździ się od rana do popołudnia, choć nie musi to być mleczarnia jeśli spełni moje niezbędne warunki: Jestem trochę ograniczony pobieraniem zaocznie nauki (weekendy) i z powodu tych kursów muszę mieć przynajmniej dwa popołudnia w tygodniu wolne (tak po 16:00). Planuję też jeszcze ADR robić, ale to dopiero jak będę zatrudniony, bo słyszałem, ze jest możliwość, żeby Unia Europejska to sfinansowała. Jestem z Katowic. Jakby co, mam psychotesty, w czwartek idę robić badania lekarskie i dziś wysyłam papiery do PWPW z wnioskiem o wystawienie karty cyfrowej do tacho. Wczoraj w jednej firmie powiedzieli, ze przyjęliby mnie, ale potrzebują kierowcy na już i nie mogą czekać aż wyrobię kartę :/


Tytuł:
Post Wysłano: 06 mar 2007, 13:02

Jak by ktoś chciał to do 7,5t prace na miedzynarodzie, na Man L2000 to zapraszam do mnie na PW pisać. Jest jedno wolne miejsce.

[ Dodano: Wto, 06.03.2007, 12:03 ]
Dodam że praca w Warszawie, znaczy w warszawie auto parkuje, co tydzien na weekend w domu, chyba ze ktoś chce to może na jakas Hiszpanie czy Portugalie jechać jak bedzie. To wszystko do ugadania z prezesem. Ja aktualnie stoje w Rotterdamie na rozładunku.


Tytuł:
Post Wysłano: 06 mar 2007, 13:06

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 sty 2007, 23:50
Posty: 10

Dopiszę się i ja może mi pomożecie.
Szukam pracy na chłodnie,cysterny spożywcze,kontenery w systemie 4+1 kierunki unia .Znam podstawy języka Niemieckiego,jezdziłem chłodnią na Włochy,Holandię,Belgię,Moskwę. Posiadam karte do tachografu i potrzebne uprawnienia .
Jak ktoś może mi pomóc w znalezienu pracy proszę o kontakt Bard57@wp.pl


Tytuł:
Post Wysłano: 16 mar 2007, 0:29

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 14 mar 2007, 1:36
Posty: 2
Lokalizacja: Zabrze

:lol: praca na plandekach w Gliwicach raczej kraj niestety dzialalnosc gospodarcza ale dobrze płatna , weekendy w domu jak :roll: no mniej wiecej zawsze , ale dyspozytor jest czlowiek :P mozna sie dogadac , jak ktos chce niech da znac to powiem co dalej, nie mowie ze z dnia na dzien ale przychodzi duzo wozow . Szerokosci dla chlopakow [/img]

_________________
nie żebym zawsze, ale jak coś kiedyś ,to nie ja ,bo ja nigdy


Tytuł:
Post Wysłano: 16 mar 2007, 9:27
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 01 sty 2006, 16:10
Posty: 407
GG: 0
Samochód: duży z naczepą
Lokalizacja: Opolskie

Cytuj:
Dopiszę się i ja może mi pomożecie.
Szukam pracy na chłodnie,cysterny spożywcze,kontenery w systemie 4+1 kierunki unia .Znam podstawy języka Niemieckiego,jezdziłem chłodnią na Włochy,Holandię,Belgię,Moskwę. Posiadam karte do tachografu i potrzebne uprawnienia .
Jak ktoś może mi pomóc w znalezienu pracy proszę o kontakt Bard57@wp.pl
Jeżeli dalej jesteś zainteresowany to zadzwoń sobie pod ten numer tel. 513 838 673, 032/ 205 01 83 Jest to pośrednik z Katowic, który szuka kierowców do jazdy po D z kontenerami w systemie rotacyjnym. Jeżeli byłbyś zainteresowany to mogę dać Ci też namiar na niemiecką firmą z okolic Frankfurtu, która szuka kierowców do podwójnej obsady, jazda głownie nocą tylko po Niemczech, tyle, że Ci drudzy wymagają otwartej działalności gospodarczej.

_________________
Jezus też palił !!! wszyscy palili !!! to prawda, tym wszystkich których "uzdrowił"? dał poprostu pare gramow ze swojej plantacji!! ot cała prawda!


Tytuł:
Post Wysłano: 25 mar 2007, 2:25

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 06 lut 2007, 23:19
Posty: 67
Lokalizacja: BIŁGORAJ

A moze ktoś z woj. Lubelskiego ( okolice Zamościa-Biłgoraja) szuka pracy na samochód cięzarowy??
Z doświadczeniem na zagranice...

_________________
Zawsze i wszędzie SCANIA V8 najlepsza będzie


Tytuł:
Post Wysłano: 26 mar 2007, 15:42

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 26 mar 2007, 15:32
Posty: 11
Lokalizacja: skądinąd (Łódź)

witajcie !
jak pewnie zauważyliście jestem tu nowy wiec na początku bądźcie dla mnie wyrozumiali :D


jestem świeżym posiadaczem kat C + kurs na przewóz rzeczy, ostatni rok pracowałem w Anglii (kierowca van) mieszkam w Łodzi i szukam roboty, niekoniecznie w kraju - za wszelkie namiary będę dozgonnie wdzięczny

pozdrawiam wszystkich kierowców i miłośników wszelkich ciężarówek


Tytuł:
Post Wysłano: 31 mar 2007, 16:20

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 29 mar 2007, 20:33
Posty: 13
Lokalizacja: Józefów

Witam.
Możę ktoś poradzi gdzie moża sobie dorobić po etacie?
Jestem z pod Warszawy pracuje w godzinach 22-7, w komunalce ale potrzeba mi dodatkowego dochodu.....,z góry dziękuje
Pozdrawiam.


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 18 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: