Strona 1 z 1 [ Posty: 19 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 09 mar 2007, 13:01

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 03 mar 2007, 11:09
Posty: 21

Czy jest to mozliwe? Taka sytuacja jak w/w?
Czy tylko w przypadku dostarczania towaru do sklepow i kuriera?

Pozdrawiam


Tytuł:
Post Wysłano: 09 mar 2007, 13:07

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 20 wrz 2005, 20:59
Posty: 344
Lokalizacja: Tarnowskie Góry

Ja już spotkałem taką firmę która jeździła po kraju (ale w zasadzie same woj. śląskie) jednej naczepa z HDS (woził kostkę brukową) i dwa wywroty i goście każdą noc spędzali w domu a weekend zaczynali od soboty popołudnia jak umyli auto i skończyli OT (no chyba że jakaś poważna awaria bo ich kiedyś spotkałem w niedziele jak zrzucali skrzynie :mrgreen: ) Także jak dobrze trafisz to jest to możliwe.

_________________
http://www.GLOBETRUCKER.org
Is it better to loose 5 minutes or 50 years ?
preferite perdere 5 minuti oppure 50 anni ?
Preferez-vous predre 5 minutes ou 50 ans ?
verlieren Sie lieber 5 Minuten oder 50 jahre ?
Wolisz stracić 5 minut czy 50 lat ?


Tytuł:
Post Wysłano: 09 mar 2007, 16:35

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 06 gru 2006, 21:33
Posty: 217

Oczywiście, że jest możliwe. Wszystko zależy od tego czym firma się zajmuje. I tak w moim mieście oddalonym o ok. 80km od kopalni, jest cała masa firm zajmujących się dostarczaniem żwiru do Przedsiębiorstwa Drogowo-Mostowego czy Przedsiębiorstwa Drogowego i Oczyszczania. Tak więc jeśli jeździsz zgodnie z tachografem i przepisami jesteś w domu codziennie i niedziele oczywiście wolna.


Tytuł:
Post Wysłano: 09 mar 2007, 17:53
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 sie 2005, 15:04
Posty: 2873

Czyli robota pod "wanienką".


Bo robote nawet na kraj pod plandeke i ładunki całopojazdowe, czy nawet drobnica to nie znajdziesz.


Tytuł:
Post Wysłano: 09 mar 2007, 18:11

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 25 lut 2007, 23:39
Posty: 143
Lokalizacja: Wrocław

W firmie, w której jeździłem, koleżka wyjeżdża MAN-em solówką koło 20 spod Wrocławia, jedzie do Łodzi i o 7 jest znowu w domu. Wozi robocze ciuchy z pralni do dystrybutora, który busami rozwozi je po Dolnym Śląsku. No i jest codziennie w domu, weekendy ma przeważnie wolne, chyba że jest święto w tygodniu, to wtedy jedzie w sobotę, ale to się rzadko zdarza (może z 5 razy do roku).

_________________
A ja, jeżely pan pozwoly, z przyjemnością!!!


Tytuł:
Post Wysłano: 09 mar 2007, 18:16
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 sie 2005, 15:04
Posty: 2873

Jednak robota w nocy jest trochę męcząca.

U mnie w okolicy jest firma - pralnia. Posiadają własny tabor - mrecedesy atego z kabinami dziennymi - tandemy. Zazwyczaj jeżdżą po 2. Przywożą brudne rzeczy, wywożą czyste. Obsługują hotele w pobliskich landach niemieckich. Co 24 h są w domu. Jednak robota krótko mówiąc przrypana. Sami to muszą rozładowac i załadować wszystko i na dodatek nie ważne, czy świątek, piątekjak trzeba jechać to jadą.


Ja polecał bym ci wywrotkę. Jak znajdziesz dobrą firmę, to od rana do popołudnia - godź. 17 jesteś w domu. A jak trafisz źle, to nawet 21-22. :/ :wink:


Tytuł:
Post Wysłano: 09 mar 2007, 18:20
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 14 sty 2006, 16:05
Posty: 839
Samochód: kadetem tera

Cytuj:
U mnie w okolicy jest firma - pralnia. Posiadają własny tabor - mrecedesy atego z kabinami dziennymi - tandemy. Zazwyczaj jeżdżą po 2. Przywożą brudne rzeczy, wywożą czyste. Obsługują hotele w pobliskich landach niemieckich. Co 24 h są w domu. Jednak robota krótko mówiąc przrypana. Sami to muszą rozładowac i załadować wszystko i na dodatek nie ważne, czy świątek, piątekjak trzeba jechać to jadą.
Mam znajomego który tam jeździł i zarobki nawet w miare ale tak jak mówisz robota nieciekawa. Njdalej jeżdzą do dresden i to jak wyjadą to non stop muszą jechać żeby z tym jak najszybciej wrócić. Osobiście nie polecam takiej pracy.

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=YTdDuklzIxk

"MAM WYJE BANE NA TIRY!"


Tytuł:
Post Wysłano: 09 mar 2007, 19:25

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 26 lut 2007, 19:01
Posty: 9
Lokalizacja: częstochowa

oczywiście, że jest to możliwe...

U nas chłopaki przychodzą rano i wyjeżdzają, natomiast wracając wieczorem i śpią w domku.

Szukaj firm z materiałami budowlanymi albo coś pod wanienke i takie sytuacje są bardzo często...


Tytuł:
Post Wysłano: 09 mar 2007, 19:33
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 09 maja 2006, 18:33
Posty: 443
Lokalizacja: WM

Jest to jak najbardziej możliwe, ale częściej taka sytuacja jest spotyka, kiedy jeździ się po kraju, a nie na międzynarodówce.

Mój brat niedługo przechodzi na krajówkę i co weekend będzie w domu. W poniedziałek wyjeżdżają i do piątku jeżdżą po Polsce, jeden przewóz dziennie. Do domu wracają w piątek wieczorem i cały weekend w domciu. W poniedziałek zaczyna się to samo. Jeżdżą we trzech. Teraz dodatkowo jeszcze dojdzie Ukraina. A co do płacy do jest naprawdę dobra.

_________________
"640 KB pamięci operacyjnej powinno każdemu wystarczyć." - Bill Gates, 1981r.

Fotogaleria, Trasy - zapraszam do przeglądania i komentowania.


Tytuł:
Post Wysłano: 09 mar 2007, 21:03
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 sie 2005, 15:04
Posty: 2873

Dodatkowo firma ta posiada zezwolenia, że w niedziele i święta może normalnie się poruszać się po niemieckich drogach. Sorki za OT. :wink:


Tytuł:
Post Wysłano: 10 mar 2007, 18:05

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 31 maja 2006, 8:44
Posty: 60
Lokalizacja: Blonie

Możesz jeszcze trafić tak jak mój znajomy. Trafił do firmy, w której pracuje max trzy noce w tygodniu i ma za to stałą pensję. Max trzy, czyli może być jedna.


Tytuł:
Post Wysłano: 10 mar 2007, 20:34

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 22 kwie 2006, 18:42
Posty: 227
Lokalizacja: MAŁOPOLSKA

Nom na składach materiałów budowlanych, na wywrotkach,
w hurtowniach i jak sie jeździ "wkoło komina" to codziennie jesteś w domciu i na weekendy znam dużo takich firm z okolicy, ja sam mam podobnie:):)
POZDRAWIAM

_________________
Mój uśmiech jest bezcenny za wszystkie inne zapłacisz kartą VISA :):)
>>>>V8POWER<<<<
MOC JEST BOGIEM PRĘDKOŚĆ NAŁOGIEM QUATTRO ZABAWĄ A TURBO PODSTAWĄ


Tytuł:
Post Wysłano: 10 mar 2007, 21:30

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 19 lis 2006, 17:52
Posty: 161
Lokalizacja: Knyszyn->(Podlasie)<-Poland

U mego taty tak było dokładnie.Jezdził u producenta napojów tylko po kraju.Przezważnie do pracy miał na 7-6 zależy czy lato czy zima.No chyba ,że dłuższa trasa to załadowywał sie wieczorem lub wcześnie rano .Latał solówką 15 tonową.Myśle ,że jak sie poszuka to można znależć robote tego typu. :wink:

_________________
Obiekt mego pożądania -Renault Magnum Vega!!!


"Zamiast szukać winnych jak najdalej od siebie wystarczy spojrzeć w lustro i zacząć poprawę od najtrudniejszej osoby: samego siebie."-Cyryl


Tytuł:
Post Wysłano: 10 mar 2007, 23:50

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 23 mar 2006, 19:14
Posty: 72
GG: 5959988
Lokalizacja: Poznan

Swego czasu moj Tata tak jezdzil po kraju solowka.Wyjezdzal wczesnie rano i na wieczor juz byl.Ale to zalezy ile miejsc i jak robota ulozona.Jezdzil z meblami i trzeba bylo sie sprezac zeby obskoczyc wszystkie sklepy.

_________________
http://www.photoblog.pl/thomas69/archiw ... goria/2601


Tytuł:
Post Wysłano: 12 mar 2007, 10:38

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 03 mar 2007, 11:09
Posty: 21

Dostalem propozycje pracy...
900zl :x przy rozwozeniu piwa i napojow i dodatkowe 200zl jak zrobie licencje na wozek i bede ladowal samochod sam... :(


Tytuł:
Post Wysłano: 18 mar 2007, 14:08

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 31 maja 2006, 8:44
Posty: 60
Lokalizacja: Blonie

Możesz szukać w drobnicy. Jeździsz w sumie w koło komina i co dzień jesteś w domku.


Tytuł:
Post Wysłano: 18 mar 2007, 20:03
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 14 lut 2006, 12:29
Posty: 1365
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.

Jest możliwe, na krótkich trasach do 600km, tam i powrotem, co dzień w domu, czasem co drugi, zarobki około 2000zł dla kierowcy, znam kilka takich przypadków.


Tytuł:
Post Wysłano: 19 mar 2007, 8:56
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 10 gru 2006, 23:15
Posty: 187
GG: 0
Samochód: magnum 480
Lokalizacja: warszawa

no to zrób 600 km, w tą i z powrotem mając nieprzegięte tacho. Chyba, że Twoje auto ładuje ktoś inny, gdy Ty masz pauze

_________________
"spokojnego nie znam dnia, na dżdżo spalam pety dwa i herbaty tak jak trza nie posłodze
po asfalcie, czy przez piach, gładko, czy po kocich łbach, taki mi się trafił fach-życie w drodze"
W.Młynarski "Absolutnie"


Tytuł:
Post Wysłano: 28 mar 2007, 13:46

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 19 wrz 2006, 15:04
Posty: 15
Lokalizacja: FALUBAZ

Witam,w ND tak jest jak się jeździ po Polsce,sporadycznie trafiają się weekendy poza domem.Śmiało można powiedzieć że się więcej w domu siedzi niż za kółkiem.

Pozdrawiam.


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 19 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: