Autor
Wiadomość
Tytuł:
Post Wysłano: 25 lut 2007, 11:01

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 25 gru 2006, 11:42
Posty: 358
GG: 175257427
Lokalizacja: Sweden

kolego asthor ... taka "mała nawigacja" do kupienia w sklepach, ma w sobie wbudowane urządzenie, antenę i program ... zakładasz na szybę, włączasz, wpisujesz adres docelowy i jedziesz ... bez żadnych abonamentów ...
a jeśloi robisz mix z laptopem, to masz jego samego z zainstalowaną mapą, antenę ... no i reszta jest ta sama ... ŻADNYCH ABONAMENTÓW :)

_________________
"... Life's simple, make choices, don't look back ..."


Tytuł:
Post Wysłano: 25 lut 2007, 15:35

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 18 lut 2007, 15:52
Posty: 103
Lokalizacja: Lębork

Ja mam Mio P350, karta 2GB, mapa Destinator 6. Calosc wyszla ok. 1700zl. 30 panstw Europy w tym LT, LV i EST co prawda okrojone, ale stolice szczegolowo z ulicami. Nie uwzglednia zakazow (tonaz i wiadukty), ale od tego jest kierowca no i mapy, bo bez tego ani rusz. Ogolnie urzadzenie spelnia swoja role, czyli jako POMOC dla kierowcy. Jezeli ktos mysli, ze zda prawko, kupi navi i problem z glowy to sie grubo myli. Nawet jezeli I-GO uwzglednia zakazy to moim zdaniem jest mniej szczegolowa od Destinatora. Tom Tom jest dokladny, ale przynajmniej mi nie odpowiada (byc moze to kwestia przyzwyczajenia). Polecam wszystkim kierowcom, bo bardzo ulatwia i przyspiesza szukanie adresu.
Asthor nie ma zadnego abonamentu, tylko co jakis czas robisz aktualizacje na stronie firmowej, zeby byc na czasie. Pozdrawiam

_________________
scania to scania


Tytuł:
Post Wysłano: 25 lut 2007, 15:58
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 30 lis 2005, 17:01
Posty: 487
Lokalizacja: kędzierzyn-koźle

Kolego masz nawigacje zaprowadzi Cię do celu bez problemów, choć nieraz niewarto wybierać najkrótszych tras, bo mogą być blednie wskazania.


Tytuł:
Post Wysłano: 25 lut 2007, 17:25
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 sie 2005, 15:04
Posty: 2873

Pierwsza zasada to nie opierać się na samej nawigacji. Trasę lepiej sprawdzić sobie na zwykłej mapie drogami "cywilizowanymi" i tak samo zaznaczyć na nawgiacji.


Tytuł:
Post Wysłano: 25 lut 2007, 23:18

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 25 gru 2006, 11:42
Posty: 358
GG: 175257427
Lokalizacja: Sweden

chyba wszystkie nawigacje mają opcje że, jak się zjedzie z wyznaczonej przez nią trasy, to odszukuje dalej najkrótsze połączenie ... czyli jak się myśli co się robi, patrzy na znaki, i ma się nawigację, to generalnie większych problemów nie powinno być z trafieniem pod wskazany adres :)

_________________
"... Life's simple, make choices, don't look back ..."


Tytuł:
Post Wysłano: 26 lut 2007, 1:39

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 11 cze 2006, 23:19
Posty: 8

Witam taus własnie chce sobie kupic nawigacje ale nie ma zadnego pojecia jaka.Interesuje go taka aby uwzgledniala wszystkie tonaze widukty itp oraz zeby miala wgrane mape polski szczegułowa europy zachodnie i południowej.
Moze wy znacie jakies dope (cena nie gra roli), jesli mozecie podajcie jakies konkretne mopdele. Z góry dziekuje


Tytuł:
Post Wysłano: 26 lut 2007, 1:58

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 10 lut 2007, 21:44
Posty: 8
Lokalizacja: WIELKOPOLSKA

co do MIO to według mnie jest dość prosta w obsłudze i w miare dokładna. Jedyny szkopół ze nie uwzglednia wysokosci wiaduktów o czym sam sie przekonałem : :evil: ( jak napisał SIWY) i nieraz wpuszcza w uliczki po których cieżko przejechać osobówką a co dopiero samochodem ciężarowym, z moich doświadczeń z tą navi najlepiej jest wybrać opcje ekonomicznego przejazdu bo jesli się wybiera trase najkrutsza to potrafi poprowadzić przez jakies wioski byle by tylko zaoszczedzić nawet 100 metrów :/


Tytuł:
Post Wysłano: 27 lut 2007, 21:15

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 30 sty 2007, 17:48
Posty: 5
Lokalizacja: Łowicz

Hej Mobilki!!!!! :D
Dzięki za wasze rady i opinie.
I zapraszam wszystkich którzy chcą coś dodać na temat. to pisania na tym forum.
Teraz poważnie będe myślał o nawigacji,bo dziś dołączyłem do was :!: :!:
Czyli zdałem C+E :lol: :lol:
Zycze wszystkim szerokiej drogi :!: :!: :!:
Pozdrawiam


Tytuł:
Post Wysłano: 03 mar 2007, 12:22

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 18 lut 2007, 15:52
Posty: 103
Lokalizacja: Lębork

Cytuj:
co do MIO to według mnie jest dość prosta w obsłudze i w miare dokładna. Jedyny szkopół ze nie uwzglednia wysokosci wiaduktów o czym sam sie przekonałem :
kolego to nie jest wina MIO, tylko oprogramowania, jakie masz zainstalowane. Wgraj sobie I-GO to bedzie uwzglednial zakazy i wiadukty nawet na MIO.

_________________
scania to scania


Tytuł:
Post Wysłano: 03 mar 2007, 12:42
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 29 wrz 2006, 20:01
Posty: 300

Według mnie nawigacja ma taki plus że kierowca pierwszy raz w nieznanym terenie czuje się pewniej, myślę że to daje jakiś komfort psychiczny.

W pierwszym numerze Trailera :D jest opis kilku nawigacji :wink:

Myślę że pytanie nie powinno brzmieć "czy warto kupic nawigację ? " , tylko "który zestaw wybrać ? " .


Tytuł:
Post Wysłano: 03 mar 2007, 12:53
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 07 lip 2006, 11:06
Posty: 380
GG: 0
Samochód: Opel Zafira 2.0 DTi
Lokalizacja: Kraków

No to się pochwalę. wczoraj zakupiliśmy Tom Tom'a 900. Auto pojechało w Polske i świetnie się sprawdza. Dziś wieczorem wyjezdza do Francji i zobaczymy czy zda egzamin.

_________________
ze mnie to tiroweic żaden :(!


Tytuł:
Post Wysłano: 07 mar 2007, 16:38

nawigavje warto mieć ale za droga...ale to barzdo fajna rzecz


Tytuł:
Post Wysłano: 10 mar 2007, 14:20

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 09 sty 2007, 9:59
Posty: 12

Takie cos znalazlem na allegro http://www.allegro.pl/item174070900_gps ... ook_a.html

ktos moze tego uzywa chodzi mo glownie o mape ???


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: