Strona 1 z 1 [ Posty: 2 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 09 lut 2007, 15:52

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 19 paź 2006, 20:42
Posty: 27

Witam
W przyszlym tygodniu mam jechac 1 raz do Szwajcarii Tirem, nigdy tam nie bylem i stad pytanie i prosba o wyjasnienie procedur na granicy i poruszania sie na Szwajcari.

Wiaodmo mi tylko tyle ze mam jechac przez Francje na St.Louis/Basel i tam w agnecji celnej miec odprawe.

Jak to wyglada w praktyce??
Karte Id na autostrady auto posiada bo juz jezdzilo w tamte rejony, ale ja nieiwem jakie sa procedury odprawy celnej , oplatry za autostrady i calej reszty.

prosze o w miare szczegolowe wyjasnienie co i jak i na co mam uwazac.


Tytuł:
Post Wysłano: 17 lut 2007, 11:53
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 14 sty 2006, 16:05
Posty: 839
Samochód: kadetem tera

Cytuj:
1 raz do Szwajcarii Tirem,
Też byłem ta raz ale wszystko poszło w miare ładnie wjeżdzaliśmy na pusto więc odstoisz kolejke na granicy wykupujesz autostrade i jedziesz (jak coś wwozisz to wiadomo odprawa itp). My wywoziliśmy stamtąd jakąś maszyne a że szwajcaria nie jest w uni towar trzeba odprawić urzędy celne są czynne do 17. Wszystko przeiega bezproblemowo tylko strasznie dużo na granicy policji itp. Nas czepili się akurat niemcy przy wyjeździe bo mieliśmy 3m szerokości i niechciał nas puścić na stałym zezwoleniu bez pilota. Ale ogólnie wszystko nie ma się czego obawiać no chyba że kolega ma lęk wysokości to kierunek Basel to bardzo ciekawa dróżka my jechaliśmy jakąś granicą bliżej ulmu nie pamiętam teraz.
Życze powodzenia :wink:

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=YTdDuklzIxk

"MAM WYJE BANE NA TIRY!"


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 2 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: