Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 14 sty 2021, 21:50

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 25 cze 2009, 22:26
Posty: 53
GG: 7362481
Samochód: Opel Astra II 1.6 16V
Lokalizacja: Nowy Dwór Mazowiecki

Witam serdecznie,

Od jakiegoś czasu zastanawiam się nad zakupem samochodu asenizacyjnego i świadczenie usług w tym zakresie. Czy jest ktoś może na forum kto się tym zajmuje i mógłby powiedzieć jak to wygląda i czy się to wgl opłaca? Rozmawiałem jakiś czas temu z pewnym Panem który pracował jako kierowca na samochodzie asenizacyjnym, zapytałem go jak to wygląda to od razu powiedział mi że to się wgl nie opłaca bo większość, przez to że większość zysku oddaje się do oczyszczalni. Wiem że od klienta bierzemy z m3 i tak samo płacimy w oczyszczalni za każdy oddany m3, ale czy faktycznie jest to tak nie opłacalne? Ma ktoś może jakiś przykład jak to wygląda cenowo? Jestem z okolic Nowego Dworu Mazowieckiego, w mojej miejscowości i w sąsiadujących nie ma kanalizacji. Codziennie widzę jak jeżdżą tutaj samochody asenizacyjne i to dość często, więc chociaż trochę musi się to opłacać.

Druga sprawa to sprzęt, myślicie że jest szansa dostać Leasing na taki sprzęt? Chodzi mi o wiek, za prawie 20letnie dobre auto z dobrą zabudową trzeba wydać ok 80-100tyś zł. Nie jest to nowa firma, prowadzę działalność gospodarczą od 2 lat i chce dopisać do tej działalności świadczenie takich usług.

Z góry dziękuje za wszystkie odpowiedzi i za pomoc,
Pozdrawiam, Mateusz :)


Post Wysłano: 14 sty 2021, 22:18

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 25 gru 2010, 23:04
Posty: 5081
Samochód: orange i grafitowy

jest temat o asenizacji:
viewtopic.php?f=20&t=9170

_________________
nie cytuję postów innych użytkowników :idea:


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: