Strona 1 z 1 [ Posty: 16 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 21 maja 2016, 21:36
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 29 lut 2012, 17:34
Posty: 1893
Samochód: w ETS'ie
Lokalizacja: Sthlm

Witam, jakiego operatora polecacie kartę paliwowa na kraj? W sumie potrzebuje ja na średnio 100-200 litrów na tydzień na dolewkę w razie jeżeli nie przejeżdżam przed dom żeby dotankować samochód. Jak wyglądają terminy płatności, ceny względem tego co jest na słupku i dostępność stacji w południowej Polsce? (głownie małopolska i śląsk)

_________________
Jeździłem na swoim zanim to było modne
Żyj tak żeby na starość powiedzieć: kuurła kiedyś to było


Post Wysłano: 21 maja 2016, 21:41
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 23 lut 2012, 11:06
Posty: 3213

AS24 choć ich sieć nie jest jakaś duża, ale cenowo dobrze jest u nich. Ja miałem Shella, dwa tygodnie termin płatności po siedmiu dniach wystawiają fakturę. Miałem -4gr od ceny na słupku. Dość niezły system internetowy to kontroli obsługi karty itd. Dają bez zabezpieczeń o ile masz wsio ok z papierami


Post Wysłano: 21 maja 2016, 21:43
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 29 lut 2012, 17:34
Posty: 1893
Samochód: w ETS'ie
Lokalizacja: Sthlm

a jak wyglada to na tle naszych rodzimych dostawców? Orlen/Lotos?

_________________
Jeździłem na swoim zanim to było modne
Żyj tak żeby na starość powiedzieć: kuurła kiedyś to było


Post Wysłano: 21 maja 2016, 21:48

Z tego, co rozmawiałem z szefem, BP ma dość "chore" warunki. Wymagają 8000 zł. przedpłaty i dają na "dzień dobry" 3 gr mniej niż na słupie.


Post Wysłano: 21 maja 2016, 22:13
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 25 lis 2013, 15:13
Posty: 3569
GG: 38530901
Samochód: Iveco
Lokalizacja: Oleśnica

Na orlenie masz biznes tanka, startujesz od -4gr z litra, punkty wszystko idzie normalnie, tylko tyle, że lejesz zupe bananową w 80% stacjii.....

_________________
STRALIS
Jeździłem, ja też jeździłem dla Jeronimo, ale Martins lepij płacił i poszedłem tam, to już dawno było, zanim Rohling kupił Suusa.


Post Wysłano: 21 maja 2016, 22:37

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 15 maja 2016, 16:20
Posty: 157

Powitac.

Przy tej ilosci nie ma zbytnio co liczyc na termin platnosci. Wiekszosc operatorow oferuje podobne warunki, pare groszy taniej od ceny wyjsciowej. Wiecej zaoszczedzisz zwracajac uwage na cene paliwa na slupku niz liczac na ten rabat :D aczkolwiek zawsze na jakis obiad zostanie.


Post Wysłano: 21 maja 2016, 22:40
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 05 paź 2006, 12:38
Posty: 3564
Samochód: Ferrari
Lokalizacja: PKN

U mnie w firmie karty nam nie potrzebne, bo tankujemy na bazie, ale że E100 dało karty bez konieczności jakichś zobowiązań, czy zabezpieczenia finansowego, to szef nam wziął na ewentualne dolewki, rabat zależy od ilości samochodów. Nie moja sprawa, więc się zagłębiałem w temat, ale jak coś mogę się dowiedzieć.

_________________
Czy jadę bezpiecznie? - Zadzwoń gdzie chcesz.


Post Wysłano: 21 maja 2016, 22:56

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 30 kwie 2014, 20:51
Posty: 1884

My też w firmie mamy e100. problem jest taki, że nie na każdej stacji zatankujesz.


Post Wysłano: 22 maja 2016, 6:22

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 25 gru 2010, 23:04
Posty: 5081
Samochód: orange i grafitowy

Cytuj:
Na orlenie masz biznes tanka, startujesz od -4gr z litra, punkty wszystko idzie normalnie, tylko tyle, że lejesz zupe bananową w 80% stacjii.....
biznestank nie jest kartą paliwową - jest karta rabatową, a to zasadnicza różnica.

_________________
nie cytuję postów innych użytkowników :idea:


Post Wysłano: 22 maja 2016, 9:55
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 25 lis 2013, 15:13
Posty: 3569
GG: 38530901
Samochód: Iveco
Lokalizacja: Oleśnica

ZZX

AAAA bo ja wczoraj ten, nie kontaktiren już za bardzo, tak moja pomyłka, to karta rabatowa :wink:

_________________
STRALIS
Jeździłem, ja też jeździłem dla Jeronimo, ale Martins lepij płacił i poszedłem tam, to już dawno było, zanim Rohling kupił Suusa.


Post Wysłano: 28 maja 2016, 10:53
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 05 sie 2007, 19:19
Posty: 385
GG: 0
Samochód: midlum

jeżdze na routex możesz wziąśc z BP lub Statoil zaletą jest Viatooll rozliczany post-paid nie myślę o doładowaniu ,oni płacą i bonus jeśli nie zczyta cię bramka jest inna rozmowa miałem sytuacje a awarią boxa obyło się bez kary bo konto mam zawsze pełne,jeśli wazmiesz international bez kłopotu płacisz za granicą na ARAL BP OMV STATOIL ENI dawne AGIP i opłaty autostradowe np. KRAKÓW-KATOWICE honorują


Post Wysłano: 28 maja 2016, 22:04

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 15 wrz 2009, 16:06
Posty: 641
GG: 1
Lokalizacja: Elbląg

Też mamy Routexa za wszystkie autostrady płacę nią i czasami paliwo na bp i Statoil.


Post Wysłano: 12 kwie 2019, 13:54

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 01 kwie 2019, 17:10
Posty: 1

My korzystamy w małej działalności z karty E100. Dodatkowo można też z niej korzystać przy zakupie rzeczy do samochodów, myjni serwisu itp


Post Wysłano: 12 kwie 2019, 14:59

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 30 kwie 2014, 20:51
Posty: 1884

E100 ma dość mocno rozbudowana sieć w Europie. W kraju obsługuje wszystkie orleny.


Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka



Post Wysłano: 25 kwie 2019, 11:36

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 07 cze 2017, 23:00
Posty: 124

Mam EuroWaga. Tankuje się tylko na ich stacjach i wybranych koncernu „Lotos” które obsługują ową kartę. Płacę nią również za autostradę A2. Mało stacji ale ceny bardzo dobre. Na pewno dla kogoś kto przerabia po kilkanaście tysięcy berbeluchy na miesiąc ceny są jeszcze lepsze.
Dużym minusem jest ilość stacji. Przez co robią się korki w dniach wyjazdowych po świętach i powrotnych przed nimi.


Post Wysłano: 28 kwie 2019, 15:35
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 07 kwie 2008, 14:16
Posty: 362
Lokalizacja: Leszno

Cytuj:
Mam EuroWaga.
Dużym minusem jest ilość stacji. Przez co robią się korki w dniach wyjazdowych po świętach i powrotnych przed nimi.
Piź#zielce kręcą pauzy pod dystrybutorami. Myślisz, że dlaczego zamiast mycia sobie lusterek i uzupełnienia wody w bańce podczas tankowania, robią wszystko pokolei? :| Idealnie 15 minut wychodzi :/


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 16 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: