Strona 11 z 12 [ Posty: 224 ] Przejdź na stronę Poprzednia 18 9 10 11 12 Następna
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 14 lip 2019, 21:22

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 25 gru 2010, 23:04
Posty: 5081
Samochód: orange i grafitowy

ja niestety tak patrzę czyli bilansuje wszystko, a nie tylko koszty transportu które powstają tu i teraz tym bardziej że koszt to nie tylko paliwo i kierowca jak się niektórym zdaje.
nikomu nie zazdroszczę również tego ile bierze za przedłużkę mam swoją cenę i może dlatego z jednym samochodem mam przyzwoitą robotę i klienta co płaci w ustalonym terminie.

_________________
nie cytuję postów innych użytkowników :idea:


Post Wysłano: 14 lip 2019, 22:23
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 29 sty 2008, 21:22
Posty: 1257
GG: 2291240
Samochód: R500, Actros 1844, FH 460
Lokalizacja: Szczecin

Załatwcie to po dżentelmeńsku. Pora na PITY za zeszły rok! :D


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


Post Wysłano: 14 lip 2019, 22:37

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 25 gru 2010, 23:04
Posty: 5081
Samochód: orange i grafitowy

co zobaczysz w PIT 28 a co w PIT 36 ?

_________________
nie cytuję postów innych użytkowników :idea:


Post Wysłano: 15 lip 2019, 9:17

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 14 kwie 2012, 15:14
Posty: 69
Samochód: Solówki: Atego, Midlum, TGA, TGS

Cytuj:
2.53 za naczepę platformę.
Przy takiej stawce to przecież trzeba dołożyć do tego interesu :)


Post Wysłano: 15 lip 2019, 9:35

Ja ten transport tylko po to trzymam żebyście chłopaki robotę mieli. :lol:


Post Wysłano: 15 lip 2019, 10:18
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 08 kwie 2015, 16:18
Posty: 82
Lokalizacja: Biłgoraj

A ja jako założyciel tego tematu orientowałem się i zrobiłem w między czasie wszystkie papiery certyfikaty itp.

I co? I odpuściłem...

Inwestycja 300-400kzł a miesięcznie może mi się zostanie 2000,4000 zł - dziękuję...

Jeszcze ten wyścig szczurów.

Kiedyś to musi je**ąć.


Post Wysłano: 15 lip 2019, 14:07

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 15 maja 2016, 16:20
Posty: 157

Wypowiedź Kierownika z maja 2016 w tym temacie
Cytuj:
Ja reprezentuję gałąź budowlaną. Jeździmy przy budowie dróg. Powiem tak, szczęśliwe to byly chwile kiedy 27ton wiozło sie za 2,7 pusto/pełno.
Teraz 2,3 -2,4 to max, jak chce więcej to nie pojadę nigdzie. A z jednej roboty wygryźli mnie asy którzy kółko 200km robią za 380zl... Ta oferta podobno byla na Transie.
Tak, ze z zarabianiem kasy czekamy aż lesingowcy zedrą opony i postawią groty pod plot. Narazie zarabiam na kierowców, i paliwo i opłaty.
Podczas gdy dopiero co napisał, że:
Cytuj:
2-3 lata temu, to np ja nie mogłem narzekać. Było ok.
Jak ktoś narzekał 2-3 lata temu, to nie wiem jak teraz funkcojnuje, kiedy naprawdę jest słabo.
I to wszystko w tym samym temacie. Kłamac to cza umić.

Postrzelony1994 dobrze zrobiłeś, że olałeś temat, masz przykłady matematyki jak powyżej.


Post Wysłano: 15 lip 2019, 17:05

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 17 sty 2008, 15:40
Posty: 5924

Końcówka maja, koniec wiosny, gdzie sezon się rozkręca, a późniejsze miesiące mogą się od siebie diametralnie różnic. Jak od czerwca do grudnia robota idzie pełną parą i za dobrą kasę, to o słabej wiośnie się nawet nie pamięta.
Sezonowość - taki tam niuans, którego nie uwzględniłeś.


Post Wysłano: 15 lip 2019, 18:16

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 17 mar 2016, 21:20
Posty: 316
Samochód: Daf

Nevesu jak by tak kolorowo było to twój prezes nie dziadowal by też w aucie po 3 tyg.
I nie mów mi że jedzie po to żeby odpocząć.
Prawda jest taka, że w tej pato branży jako krajowkowicz nie wyjdziesz więcej niż 4k na miesiąc biorąc średnią z całego roku a nie, że jeden miesiąc wyszedł lepiej. A u niektórych to nawet 4k nie wyjdzie, ale tkwią w tym głównie i liczą że jakoś to będzie, bo muszą być szefowie i pracownicy. Gość co ma z 50 lat to już będzie próbował pchać też wózek że swoimi 6 autami aniżeli iść gdzieś teraz jeździć.


Post Wysłano: 15 lip 2019, 19:03

Wierz mi, ja tez bym wolał żeby auta były co weekend na bazie (czy tam nawet codziennie), to że odwalamy szczyt dziadostwa to ja jestem w 100% świadomy. Natomiast wiem też, jak wygląda sytuacja na kraju z pracą, stawkami, płatnościami i mając do wyboru płakać jak jest źle, albo jeździć jak jeździmy to rachunek jest prosty. Pewnie, mając dojścia, zlecenia i klientów, nie bawiąc się w malowane auta w leasingu zostałoby może mniej, ale spokojniej, tylko nie mamy tego, więc jest jak jest.

Ciesze się, że martwi Ciebie los mojego szefa, ale naprawdę jeżdżąc łącznie przez miesiąc-dwa w skali roku krzywda mu się nie dzieje.


Post Wysłano: 15 lip 2019, 19:15

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 17 mar 2016, 21:20
Posty: 316
Samochód: Daf

Nie martwi mnie jego los. Przyczepie się bo wysmiales moje 4k.


Post Wysłano: 15 lip 2019, 19:30

No i nadal uważam, że przy takim zysku gra jest nie warta świeczki. To, że większość tak przędzie, nie znaczy, że jest sens to robić.


Post Wysłano: 15 lip 2019, 20:46

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 15 maja 2016, 16:20
Posty: 157

Cytuj:
Końcówka maja, koniec wiosny, gdzie sezon się rozkręca, a późniejsze miesiące mogą się od siebie diametralnie różnic. Jak od czerwca do grudnia robota idzie pełną parą i za dobrą kasę, to o słabej wiośnie się nawet nie pamięta.
Sezonowość - taki tam niuans, którego nie uwzględniłeś.
Może i tak, ale koniec maja, to za chwilę połowa roku, okres wakacyjny, urlopowy, a mimo to ponad 100tkm na kraju zrobić, to trzeba się nagonić, no chyba jednak nie w pół roku.

Pewnie się czepiam, ale jestem przeczulony na takie bajeczki.


Post Wysłano: 15 lip 2019, 20:52

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 gru 2010, 17:24
Posty: 5880
Samochód: Volvo FH

Cytuj:
Wypowiedź Kierownika...
Ngdy nie twierdziłem, że obrabiam sam miodek, czasem bywa robota i czas gdzie jeździmy za koszty, lub minimalny zysk.
Ba, często gęsto nadmieniam, sugeruję, imputuję, że Świętokrzyskie to siedlisko patologi, i narzekam że tu przyszło mi funkcjonować.

Generalnie Veradzie, mój przekaz jest taki, że to ja z lekka poddaję w wątpliwość twój zysk na poziomie +10000, że w domyśle jest niższy.
Natomiast Ty jako dowód na to że zmyślam, cytujesz moje posty, gdzie nsrzekam że mało się zarabia, w domyśle mniej niż 10 000...
Rozumisz, swoją gafę?

Nie róbmy ku r wy z logiki.

_________________
Naczelny Prywaciarz WC :).

Kania to ch uuu j!!! 8)


Post Wysłano: 15 lip 2019, 20:59

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 15 maja 2016, 16:20
Posty: 157

Sam robisz rukwe z logiki. Czytanie ze zrozumieniem. Napisałem, że transport dla mnie przestał byc opłacalny w momencie gdy zarobek spadł poniżej 10 tyś. z auta. Do tego miejsca rozumiesz? Jak tak to uwaga następna wiadomość - nigdzie nie napisałem, że aktualnie taką kasę zarabia samochód. Pojęte, zrozumiałe? Bo kolejny raz to tłumaczę w ostatnich dniach, ale jak wy tak jak czytacie to i koszta liczycie to jest jak jest. Gubisz się w zeznaniach i tyle.


Post Wysłano: 15 lip 2019, 21:01

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 25 gru 2010, 23:04
Posty: 5081
Samochód: orange i grafitowy

verdad123 - nie opłaca ci się to po co jeździsz?

_________________
nie cytuję postów innych użytkowników :idea:


Post Wysłano: 15 lip 2019, 21:06

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 gru 2010, 17:24
Posty: 5880
Samochód: Volvo FH

Cytuj:
Sam robisz rukwe z logiki. Czytanie ze zrozumieniem. Napisałem, że transport dla mnie przestał byc opłacalny w momencie gdy zarobek spadł poniżej 10 tyś. z auta. Do tego miejsca rozumiesz? Jak tak to uwaga następna wiadomość - nigdzie nie napisałem, że aktualnie taką kasę zarabia samochód. Pojęte, zrozumiałe? Bo kolejny raz to tłumaczę w ostatnich dniach, ale jak wy tak jak czytacie to i koszta liczycie to jest jak jest. Gubisz się w zeznaniach i tyle.
Jeśli masz zamiar tak rozmawiać, to długo nam się zejdzie, zanim zrozumiesz że błądzisz, a ja, aż tyle czasu dla Ciebie nie posiadam.
Tak, że jak by to powiedzieć, żeby Cię nie urazić... Wedeupie mam co tam miałeś na myśli, a jak Cię zrozumieli, rozumisz, co nie?
:D

_________________
Naczelny Prywaciarz WC :).

Kania to ch uuu j!!! 8)


Post Wysłano: 15 lip 2019, 21:29

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 15 maja 2016, 16:20
Posty: 157

Cytuj:
verdad123 - nie opłaca ci się to po co jeździsz?

No właśnie już nie jeżdżę ;)
Cytuj:
Cytuj:
Sam robisz rukwe z logiki. Czytanie ze zrozumieniem. Napisałem, że transport dla mnie przestał byc opłacalny w momencie gdy zarobek spadł poniżej 10 tyś. z auta. Do tego miejsca rozumiesz? Jak tak to uwaga następna wiadomość - nigdzie nie napisałem, że aktualnie taką kasę zarabia samochód. Pojęte, zrozumiałe? Bo kolejny raz to tłumaczę w ostatnich dniach, ale jak wy tak jak czytacie to i koszta liczycie to jest jak jest. Gubisz się w zeznaniach i tyle.
Jeśli masz zamiar tak rozmawiać, to długo nam się zejdzie, zanim zrozumiesz że błądzisz, a ja, aż tyle czasu dla Ciebie nie posiadam.
Tak, że jak by to powiedzieć, żeby Cię nie urazić... Wedeupie mam co tam miałeś na myśli, a jak Cię zrozumieli, rozumisz, co nie?
:D
Rozumiem, że wolisz pieprzyc głupoty niż wyłożyć kawę na ławę, bo oboje wiemy jak to wygląda, tylko Ty nie potrafisz się do tego przyznać.


Post Wysłano: 15 lip 2019, 21:34

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 25 gru 2010, 23:04
Posty: 5081
Samochód: orange i grafitowy

skoro nie jeździsz to w jakim celu zabierasz głos?

_________________
nie cytuję postów innych użytkowników :idea:


Post Wysłano: 15 lip 2019, 21:41

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 15 maja 2016, 16:20
Posty: 157

Ciężko pozostać obojętnym w niektórych kwestiach, widząc jak ktoś opowiada bajki.


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 11 z 12 [ Posty: 224 ] Przejdź na stronę Poprzednia 18 9 10 11 12 Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: