Strona 1 z 1 [ Posty: 10 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 10 lis 2018, 4:59

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 14 sty 2018, 2:38
Posty: 4
Samochód: Volvo fh 500 eev chinczyk

Witam.
Wpadł mi do głowy pomysł, żeby kupić zestaw. Volvo euro 3 i jakąś naczepe firankę tak do 15 tyś.
Chciałbym jeździć z żona w podwójnej obsadzie na kraju. Wyjazdy miałbym z firmy z mojej okolicy, powroty trans i znajomości. Myślę ze przebiegi rzędu 14-15 tyś w podwójnej byłyby realne. Przy takiej formie współpracy opłaca się 1 ZUS.
Moje aktualne zarobki wahają się w okolicach 5000zl. Zona narazie nie pracuje.
Proszę o opinie osób które jeżdżą dla siebie. Temat jest w powijakach dopiero zastanawiam się nad wszystkim i rozglądam za kursem na certyfikat.
Generalnie nie chodzi głownie o pieniądze, raczej o jazdę ze sobą dla siebie, ale wiadomo za cos zyc trzeba...


Post Wysłano: 10 lis 2018, 6:43
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 08 gru 2014, 21:48
Posty: 531
Samochód: Man tgs6x6 Daf xf 95
Lokalizacja: Olsztyn

Wpadł ci pomysł do głowy? :D .


Post Wysłano: 10 lis 2018, 8:06

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 25 gru 2010, 23:04
Posty: 5081
Samochód: orange i grafitowy

podwójna obsada na kraju i powroty z transa oraz przebieg 14-15 - mało realne, weź poprawke na godziny w jakich pracuja firmy i to że nie jestes sam sa jeszcze inni którzy tez chcą jechać.

nie bywasz w ogóle w domu że chcesz kobitę ciągać w kabinie ? - na pauzie nie będziecie mieć czasu dla siebie albo nie będzie warunków...... :oops:

chcesz płacić 1 zus - jak to wyliczyłeś? chyba tylko przez 2 czy 3 lata.

koszt zakupu całości 15 tyś czy tylko naczepy?
euro 3 - zjedzą cie opłaty przy obecnych stawka choc są tacy co jeżdżą i im nie przeszkadza.

_________________
nie cytuję postów innych użytkowników :idea:


Post Wysłano: 10 lis 2018, 12:14

Pomysł z euro3 moim zdaniem średni może lepiej zrezygnować z volvo na rzecz czegoś młodszego z lepszą normą. Piszesz że wyjazdy miałbyś z okolicznej firmy jeżdżąc dla nich wiek auta i norma spalin nie będzie problemem ale w przypadku rezygnacji z twoich usług zostajesz na lodzie z autem, którego żadna spedycja nie będzie chciała. Przebiegi 14-15 tyś km na kraju to żaden wyczyn sam nawet robiłem wahadła gdzie wychodziły podobne przebiegi jeżdżąc w pojedynkę, ale to były określone stały trasy dla spedycji (kurierki) tak jak wspomniał zzx w trybie pracy jaki podałeś nie będziesz w stanie wykręcić takich kilometrów nawet w podwójnej. Nie wiem na ile masz tą robotę dogadaną ale lepiej zostaw sobie otwartą furtkę do spedycji tam też nie jest kolorowo ale często okazują się lepszym partnerem biznesowym.


Ostatnio zmieniony 10 lis 2018, 17:29 przez Usunięty użytkownik 32565, łącznie zmieniany 1 raz.

Post Wysłano: 10 lis 2018, 16:53
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 14 lut 2006, 12:29
Posty: 1365
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.

zapomnij o takim przebiegu, nie wiem jak to policzyłeś.


Post Wysłano: 10 lis 2018, 18:28

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 07 cze 2013, 22:19
Posty: 425
Samochód: Atego 1528 Scania 114 Iveco50c18

:lol: 16 tyś po kraju:) dobre :)
Jak na swoje to dobre euro 3.. a jak do kogoś to na scanie z 2010 to ja stara ku*** jeździć nie będę u dziada.


Post Wysłano: 10 lis 2018, 18:46

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 07 sie 2011, 22:06
Posty: 1775
Samochód: XF 105.460
Lokalizacja: STA

Cytuj:
:lol: 16 tyś po kraju:) dobre :)
Ja to we wogóle nie wiem z czego się śmiejesz...to nie wiesz, że jak jeden zrobi 8 tyś km na kraju, to razy dwa to jest 16 tyś km :) Matematyki nie oszukasz :lol:
A, jak teściowa zrobi C+E to zrobią razem 24 tyś km na miesiąc :mrgreen:


Post Wysłano: 10 lis 2018, 20:38

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 29 lis 2008, 19:45
Posty: 42

Cytuj:
Generalnie nie chodzi głownie o pieniądze, raczej o jazdę ze sobą dla siebie, ale wiadomo za cos zyc trzeba...
No i potem się dziwić, że stawki słabe jak taki pasjonat się trafi :D


Post Wysłano: 10 lis 2018, 20:53

Chcesz się wziąć za poważne biznesy, a gafy walisz że strach patrzeć.
Jeżeli nawet byście robili tyle km w miesiącu, to radził bym rozejrzeć się za czymś młodszym e5, a nie e3 z przebiegiem 1,7 mln+ bo chyba częściej z żoną byś leżał pod autem jak jeździł, i pod bramkami viatolla byś płakał.
A jak ogólnie nie chodzi o pieniądze, to nie bierz się za to, bo po pół roku obudzisz się chłopie z takim zadłużeniem że nie będziesz wiedział co jest 5 :lol:


Post Wysłano: 17 lis 2018, 9:47
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 16 lut 2006, 16:37
Posty: 2124
GG: 4819725
Samochód: MAN
Lokalizacja: Baćkowice

Daj sobie spokój jak zarabiasz 5 tys i nie kombinuj. Bo z tego interesu dużo więcej Ci nie zostanie a obowiązków od groma. Auto powyżej miliona km to już loteria. A ty chcesz brać auto z przebiegiem bliskim 2 miliony. W naczepie za te pieniądze również będzie dużo do zrobienia. Ten zus co liczysz to tylko kropla w morzu opłat które musisz wykonać.

_________________
MAN


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 10 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: