Strona 1 z 1 [ Posty: 4 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 28 lut 2021, 21:10

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 28 lut 2021, 21:04
Posty: 2

Witam serdecznie
Jestem nowy w tej branży chciałbym ruszyć w tym biznesie jako szef i kierowca w jednym busem 3,5t i mam kilka pytań co do tego i prosiłbym o szczere odpowiedzi.
1 Jaki samochód czy 8 ep z windą czy 10 ep bez windy. Dodam że chcę spanie z tyłu
2 Czy leasing na nowe auto to dobry pomysł
3 Na jakie zarobki mogę liczyć przy 12 tyś miesięcznie w PL a jakie w EU
4 Jeżeli spedycja to która czy lepiej giełda
Jeszcze raz dziękuje za podpowiedz
Pozdrawiam Yaro


Post Wysłano: 01 mar 2021, 17:33
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 01 kwie 2005, 15:36
Posty: 6304
Lokalizacja: Wrocław

czy nie lepiej poznać jak to działa i w razie czego popełniać błędy na czyjeś konto?

działalność gospodarczą podejmujemy wtedy, gdy jesteśmy pewni, że wykonujemy coś lepiej od innych, a szefostwo nie jest nam potrzebne.
więc jeżeli nigdy nie pracowałeś w transporcie, to masz 80% pewności, że utopisz kasę bez powodzenia.
19% że pierwszy rok będziesz pracował na zero przejadając oszczędności i jak wszystko ogarniesz zaczniesz powoli wychodzić na plus.
1% że jakiś przypadkiem trafisz na klienta "złotą żyłę" i odniesiesz sukces.

więc może zatrudnij się jako kierowca poznaj realia i dopiero decyduj się na działalność.

usługa transportowa to przede wszystkim klient, a pojazdy to tylko środki produkcji i w takiej kolejności należy szukać, załatwiać.

_________________
https://www.youtube.com/user/SzkolaTransportu/featured


Post Wysłano: 01 mar 2021, 22:59
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 27 gru 2010, 12:47
Posty: 148
GG: 2982986
Samochód: Veicolo Italiano
Lokalizacja: EP

Hehe, a nie łatwiej na olxie poszukać haseł "oddam leasing..." :D

1. Jak spanie z tyłu to 9EP bez windy...
2. Jak zaczynasz to chyba jedyny pomysł, chyba, że stać Cię na zakup nowego za gotówkę. Kompromisu między kredytem a leasingiem ciężko znaleźć więc jedyne co to weryfikacja wielu ofert leasingowych, kredytowych i dogłębna analiza kosztów.
Raty leasingowe też wciągają gotówkę jak wąż.
3. Policz sobie średnio 1,50zł/km ładowny i licz się z tym, że są tacy co jeżdżą po 1zł. Wyjściowa to chyba 0,40-0,45 EUR
4. Sam na giełdzie ? Widywałem takich...nie ma czasu na nic. Przy wyborze spedycji patrz na opinie użytkowników, możliwość płatności skonto, gwarantowane km, kierunki transportów i za co i kiedy obciążają, czy mają część stałych zleceń czy 'only trans'


Z resztą takich zapytań i tematów jest milion w sieci...a konkurencja nie śpi :twisted:

_________________
Kat. B - 2012
Wózki kat. II WJO - 2013
Kat. C, C+E, KW - 2023
Szeroko pojęty TRANSPORT - to część mojego życia


Post Wysłano: 02 mar 2021, 20:05

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 28 lut 2021, 21:04
Posty: 2

Dzięki Wielkie za szczerą odpowiedź Nadal mam problem czy spróbować czy raczej dać sobie spokój


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 4 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: