Autor
Wiadomość

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 sie 2008, 12:21
Posty: 488
Samochód: DAF XF 106.460
Lokalizacja: Rybnik

Fabryka Nestlé w miejscowości Szerencs na Węgrzech.

Poczekalnia jest, jakiś kącik gastronomiczny chyba też.


Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 09 lip 2009, 22:19
Posty: 53
Samochód: Focus
Lokalizacja: Ostrów Mazowiecka

Mnie nie chcieli wpuścić w Zakładach VW w Polkowicach, oraz kiblowałem w Radzyminie (nie pamietam dokładnie jaki zakład, wiem że ładunkiem była Cola.)


Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 29 gru 2007, 12:18
Posty: 525
GG: 2628774
Samochód: TGX / R480
Lokalizacja: Janów Lubelski

mnie tez na cole nie wpuści spytali się taty czy jestem kierowca jak nie to muszę wyjść i czekałem cały dzień w upale :evil:


Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 sty 2011, 15:46
Posty: 4159
Samochód: DAF XF105.410
Lokalizacja: Wieluń / Wieruszów

Może się powtórzę ale troszkę zaktualizuję temat.

1. Coca-Cola HBC Radzymin - jak się schowasz za firankę albo wejdziesz na górne łóżko masz szansę wjazdu na zakład. Kilka razy tam bywałem z tatą i nigdy nie zaglądali Nam do kabiny.

2. Arcerol Mittal Warszawa - są 2 wyjścia. Albo się chowasz na wyrko lub za firankę, albo pokazujesz cieciowi, ze masz kamizelkę, buty, kask, rękawice. Wtedy wpuszczą. ALE musisz mieć ukończone 18 lat. W przypadku gdy się nie uda jest poczekalnia, jest łazienka oraz woda w baniakach do picia. Jeśli chodzi o sklep to trzeba się popytać.

3. Petro Color Piaseczno - Nie ma bata. Nie jesteś kierowcą nie zostaniesz wpuszczony choćbyś miał 50 lat. firma ma przepis wewnętrzny i portier ma zakaz wpuszczania jakichkolwiek osób drugich na teren zakładu. Warto pamiętać, że nie ma żadnej ławki, toalety niczego. Siedzisz na kostce albo na krawężniku. Czyli partyzantka.

4. Procter & Gamble Warszawa ul. Zabraniecka - Nie ukończyłes 18 roku życia chowaj się za łóżko. Masz powyżej 18 możesz zaryzykować aczkolwiek tutaj jest ruletka. Zależy na kogo trafisz, jaki będzie miał humor, jak podejdzie do sytuacji. Byłem 2 razy i tyle razy się udało.

5. Arcelor Mittal Ostrava - Lepiej się schowaj za firankę. Kiedy będziesz na zakładzie śmiało możesz wyjść. Jeśli zgłodniejesz z tatą na poczekaniu. Popytaj kierowców stojących niedaleko lub pracowników. Kilkanaście metrów dalej jest stołówka, za przyzwoite pieniądze zjecie porządny obiad.

6. PFLEIDERER Prospan Wieruszów - Lepiej się schowaj. Z auta nie wychodź. Dużo kamer, zobaczą będzie problem.

7. Unilever Piotrków Trybunalski - chowaj się bo nie wpuszczą. Do kabiny nie zaglądają. W razie czego jest stołówka, automaty z napojami i jedzeniem oraz toaleta.

8. Kaufland Piotrków Trybunalski - ile razy byłem tyle razy Mnie wpuścili... więc raczej luz. :)

Jeśli chodzi o Niemcy byłem już dziesiątki razy na różnych zakładach typu: huty, petrochemie, papiernie i tylko raz musiałem czekać na tatę. Pytałem się ludzi pracujących na zakładach (oczywiście Polacy), 3/4 firm ma swoje wewnętrzne przepisy w których za bezpieczeństwo pasażera odpowiada kierowca w przypadku, gdy osoba jest niepełnoletnia. Kiedy masz ukończone 18 lat SAM odpowiadasz za Siebie.

Na razie tyle. Jeśli sobie przypomnę coś jeszcze dopiszę.

_________________
09.09.2011r. Sylwek. Pamiętamy. [*]

Naczelny Forumowy Kierowca z Powołania.
#BigosLover


Ostatnio zmieniony 18 sie 2011, 14:51 przez Bauer, łącznie zmieniany 1 raz.

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 02 sty 2010, 14:25
Posty: 47
Samochód: Man

Cytuj:

6. PFLEIDERER Prospan Wieruszów - Lepiej się schowaj. Z auta nie wychodź. Dużo kamer, zobaczą będzie problem.
U nich to porażka, w Grajewie patrzą do kabiny i stoisz pod załadunkiem po 5-10h to masz czekać na poczekalni :lol: ja wchodzę na górne łóżko i tata je zamyka, bo tak dokładnie patrzą potem normalnie kamizelka i do roboty .


Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 sty 2011, 15:46
Posty: 4159
Samochód: DAF XF105.410
Lokalizacja: Wieluń / Wieruszów

Niekoniecznie. Cyrki z wpuszczaniem na zakład rozpoczęły się kiedy na Helvetii zginął chłopak bo został przygnieciony wózkiem pod nieobecność wuja. No i w obawie przed kolejnym incydentem Prospan zaostrzył wjazd na bramę. Kilka lat wstecz nie chowałem się za łóżkiem, jeździłem jako mały dzieciak z magazynierem w wózku widłowym i nikt się nie czepiał. A raz nawet dał Mi się przejechać owym wózkiem. Jedno zdarzenie a wszystko pozmieniało. w Grajewie byłem kilka razy z tatą z płytą z Wieruszowa ale nie przypominam sobie aby do kabiny zaglądali chyba, że się pozmieniało.

_________________
09.09.2011r. Sylwek. Pamiętamy. [*]

Naczelny Forumowy Kierowca z Powołania.
#BigosLover


Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 12 lis 2006, 10:43
Posty: 723
Lokalizacja: Lublin

Cytuj:
6. PFLEIDERER Prospan Wieruszów - Lepiej się schowaj. Z auta nie wychodź. Dużo kamer, zobaczą będzie problem.
Mnie w ferie na Prospana wpuścili. Mówili tylko, żeby siedzieć w samochodzie na terenie zakładu i tyle.


Kingspan Hradec Kralove - wjazd od 13 albo 14 lat (nie pamiętam dokładnie). Lepiej mieć przy sobie jakiś dokument tożsamości (najlepiej paszport), bo lubią sprawdzać.

Mondi Packaging Brzeźno k. Chełma (lubelskie) - ostatni raz byłem tam w 2008-2009 roku, ale z tego co pamiętam to nie wpuszczają dalej.


Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 12 lip 2008, 16:24
Posty: 63
Samochód: Srebny
Lokalizacja: Okolice Tarnowa

Dekoral na śląsku nie pamiętam dokładnie gdzie to było Zabrze , Tychy ? Jeśli jesteś punktualnie na awizacje i mają gotowy twój towar to jest to 30-45 min .

Zakłady Mięsne Sokołów z tego co wiem zakaz jest na wszystkich większych oddziałach

Zakłady Mięsne Pozmit okolice poznania

Zakłady ceramiczne w paradyżu

Było więcej tych zakładów gdzie trzeba było wskakiwać na wyro albo wyjść z kabiny ale nie pamiętam :oops:

_________________
Maszeruj albo giń


Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 14 lis 2011, 18:47
Posty: 3
GG: 0

Jak ja z tatą jeździłem to zawsze na górne albo dolne wchodziłem wyro :>

Nie wpuszczają z pasażerem na:
-Bazę Intermarche w Koziegłowach,
-Firma Amino w Poznaniu
-Firma Dunia w Poznaniu
-Firma VW w Poznianiu


Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 kwie 2010, 18:54
Posty: 207
GG: 7700645
Lokalizacja: Warszawa

Nie wiem czy to pisałem czy nie... ale dwie strony wcześniej była mowa o ProLogisie.
Wiele z nich nie wpuszcza... Aczkolwiek w okolicy W-wy był jeden gdzie bez problemu wjechałem, nie wiem teraz czy to był Sochaczew czy inny...
We Wrocławiu natomiast można śmiało wjeżdżać.

Do FM'u w Passie - Błoniu nie wpuszczają.


Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 04 lut 2011, 16:12
Posty: 118
Samochód: taczka i dwa gumofilce

Cytuj:
Nie wiem czy to pisałem czy nie... ale dwie strony wcześniej była mowa o ProLogisie.
Wiele z nich nie wpuszcza... Aczkolwiek w okolicy W-wy był jeden gdzie bez problemu wjechałem, nie wiem teraz czy to był Sochaczew czy inny...
We Wrocławiu natomiast można śmiało wjeżdżać.

Do FM'u w Passie - Błoniu nie wpuszczają.
To raczej nie był sochaczew, bo tam nie wpuszczają... :)


Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 09 wrz 2007, 14:41
Posty: 99
GG: 42450997
Samochód: MAN 27-414
Lokalizacja: Glinnik (LLB)

Cytuj:
Mnie nie chcieli wpuścić w Zakładach VW w Polkowicach, oraz kiblowałem w Radzyminie (nie pamietam dokładnie jaki zakład, wiem że ładunkiem była Cola.)
Do coca coli w Radzyminie 2 lata temu też nie wszedłem.Ale dobrze,że zaraz za drogą sklepik jest i piwko można wypić :lol: I popatrzeć na autka z El-Trans jak na bazę zjeżdżają.


Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 30 paź 2011, 20:57
Posty: 366
Samochód: Czerwona Paryżanka 460Dxi
Lokalizacja: Skierniewice

78-650 Mirosławiec, Sprzymierzonych 71
zachodniopomorskie

:D

_________________
" Home is where the heart is "


Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 23 sie 2011, 17:46
Posty: 602
Samochód: cerwone eFHa
Lokalizacja: Wieś Blisko Radomia

Mnie wczoraj uprzejmy pan portier wysadził na dystrybucji Biedronki w Skarbimierzu :P Podejrzewam, że tylko i wyłącznie za płeć, bo było kilka aut wjeżdżających/wyjeżdżających bez problemu z dwoma osobami w kabinie... :wink:

_________________
"Uwielbiam swój zawód. A kto swojego nie lubi, ten sam sobie winien."
http://kierowniczka.blogspot.com/ - Blog Dziewczyny w Ciężarówce :)


Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 07 sty 2012, 18:47
Posty: 354
GG: 10157934
Samochód: Fiat Ducato / DAF XF
Lokalizacja: Kobylin [PKR]

ostatnio chciałem jechać z kumplem na Czechy, to mówi nawet nie wsiadaj, bo Cię nie wpuszcą(jechał z czekoladą)


Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 23 wrz 2011, 18:13
Posty: 12
GG: 1277763
Samochód: Volvo
Lokalizacja: Opole/Kluczbork

Do jakich zakładów nie można wjechać razem z kierowcą?

Huta w Częstochowie na bramce kukają na wadze raz jeszcze, także tam się nie zabierajcie.

_________________
Kat. B - 21.04.2008
Kat. C - 27.06.2011
Kat. C+E - 20.09.2011
Świadectwo Kwalifikacji 11.08.2011
Karta Kierowcy -27.10.2011


Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 09 gru 2010, 18:41
Posty: 4
GG: 11894656
Samochód: MB Actros MPII MS
Lokalizacja: Poddębice

Unilever - ProLogis Park Piotrków Trybunalski
Już na samej portierni pełno znaków z zakazem wjazdu pasażerom, za pierwszym razem zauważyłem szybko i zdążyłem wejść za fotel. Nie sprawdzają w kabinach, jednak na wyjeździe jest kamera skierowana prosto na przednią szybę, na samym zakładzie również sporo kamer, lepiej więc w ogóle się nie pokazywać (my zasłoniliśmy firanki jak czekaliśmy na załadunek, żebym mógł się przemieszczać po kabinie, sam załadunek raczej trwa krótko, więc można przeleżeć na łóżku).

Winiary - Nestle, Kalisz
Tu już dwa razy patrzyli nam do środka, jednak tata przygotowany na to przed wjazdem wpuszczał mnie na górne łóżko. Jak przejedzie się przez portiernię można wyjść z kabiny, jednak w kamizelce, no i lepiej unikać cieciów, którzy robią częste obchody wokół placu i ramp

Hortex - Przysucha
2 lata temu wjeżdżało się tam bez problemu, więc w tamtym roku nie spodziewałem się, że "wyproszą" mnie z kabiny. Nikt nie sprawdza kabin, więc wystarczy się na łóżko położyć. Jeśli jednak wpadniecie - liczcie się z czekaniem przed szlabanami.

_________________
Raben - your partner in logistics


Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 18 sty 2012, 18:50
Posty: 14
GG: 4919444
Samochód: MAN TGX 18.440 XLX
Lokalizacja: PIEKARY ŚLĄSKIE

Nie wpuszczają także na Arcelor Mittal w Eisenhuttenstadt co prawda nie ma bramy ale są kamery a jak magazynier zobaczy cie w kabinie to jest wielki opier.... ja tak mialem kilka lat temu :(

_________________
LEW JEST TYLKO JEDEN


Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 12 lip 2008, 16:24
Posty: 63
Samochód: Srebny
Lokalizacja: Okolice Tarnowa

Ostatnio w Wojniczu na Biedronce też został wprowadzony zakaz . Kabinę sprawdzają dopiero przy wyjeździe :mrgreen:

_________________
Maszeruj albo giń


Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 08 sty 2007, 18:53
Posty: 623
GG: 6032020
Lokalizacja: Czchów

Cytuj:
Ostatnio w Wojniczu na Biedronce też został wprowadzony zakaz . Kabinę sprawdzają dopiero przy wyjeździe :mrgreen:
Tam ich już uczyli, że najwyżej można im drzwi otworzyć :mrgreen: Baaardzo "ambitni" tam na bramie siedzą :D


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: