Strona 1 z 1 [ Posty: 8 ]
Autor
Wiadomość

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 22 sty 2017, 16:50
Posty: 4
Samochód: MAN TGL 8.220

Witam :wink:

Mam następujący problem z ogrzewaniem postojowym tzn. gdy stanę na postoju i je włączę wyświetla mi się na ekraniku takie coś:

Obrazek

Odlicza w tył i grzeje tak przez 120 minut a po tym czasie samoczynnie wyłącza się i muszę od nowa je załączyć aby działało. Dodam, że ogrzewanie dotychczas działało bez problemów i nie wyświetlał mi się ten 120 minutowy timer a problem wystąpił gdy został odpięty ten "ekranik" i wpięty ponownie.


Z tego co kojarzę to taki "problem" występował w przypadku wyjęcia kluczyka ze stacyjki. Kluczyk w pozycji "Garaż" gwarantował działanie ogrzewania przez cały czas.


Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 22 sty 2017, 16:50
Posty: 4
Samochód: MAN TGL 8.220

Cytuj:
Z tego co kojarzę to taki "problem" występował w przypadku wyjęcia kluczyka ze stacyjki. Kluczyk w pozycji "Garaż" gwarantował działanie ogrzewania przez cały czas.
Tylko, że dotychczas mogłem mieć i wyjęty kluczyk a ogrzewanie działało bez problemów cały czas...


Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 14 mar 2005, 15:22
Posty: 7202
Samochód: MAN TGA 26.480 5 STAR BOOGIE
Lokalizacja: GDYNIA

Odłącz jeszcze raz wtyczkę od sterownika
Nie zawsze pomaga za pierwszym razem ale za którymś razem jak wepniesz wtyczkę to sterownik wróci do normy i nie będzie wyświetlać tych 120 minut

_________________
MAN TGA 26.480 XXL 5 STAR BOOGIE

Filmy z tras


Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 22 sty 2017, 16:50
Posty: 4
Samochód: MAN TGL 8.220

Cytuj:
Odłącz jeszcze raz wtyczkę od sterownika
Nie zawsze pomaga za pierwszym razem ale za którymś razem jak wepniesz wtyczkę to sterownik wróci do normy i nie będzie wyświetlać tych 120 minut
Dzięki za podpowiedź :wink: ale bodajże już 3 razy wypinałem i wpinałem sterownik i nie pomogło... Może spróbuję wypiąć sterownik, zostawić na parę godzin i dopiero wpiąć.

Ma ktoś może jeszcze inny pomysł, ponieważ przestudiowałem już instrukcję obsługi i internet, ale nie znalazłem odpowiedzi?


Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 14 mar 2005, 15:22
Posty: 7202
Samochód: MAN TGA 26.480 5 STAR BOOGIE
Lokalizacja: GDYNIA

Kiedyś miałem to samo i odłączenie wtyczki pomogło tylko nie pamiętam czy zapłon był wtedy włączony czy nie

_________________
MAN TGA 26.480 XXL 5 STAR BOOGIE

Filmy z tras


Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 22 sty 2017, 16:50
Posty: 4
Samochód: MAN TGL 8.220

Cytuj:
Kiedyś miałem to samo i odłączenie wtyczki pomogło tylko nie pamiętam czy zapłon był wtedy włączony czy nie
Niestety u mnie to nie pomogło a jedynie wymiana sterownika...


Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 gru 2010, 17:24
Posty: 5880
Samochód: Volvo FH

Ja mialem ten sam problem w manie. Trzeba bylo do któregoś pina doprowadzić 24v. Czyli zmostkować z plusem z kostki.

_________________
Naczelny Prywaciarz WC :).

Kania to ch uuu j!!! 8)


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 8 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: