Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 21 wrz 2015, 23:17

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 16 lip 2009, 20:59
Posty: 21
GG: 0

przednie opony nie mogą być bieżnikowane i pogłębiane wciężarówkach nie powinny być montowane opony z naprawami bocznymi do pojazdu chyba że producent zaleca takie naprawy ale o takim nie słyszałem z doświadczenia na takiej oponie długo się nie pojeżdzi a wrazie wypatku winny jest zakład wulkanizacyjny


Post Wysłano: 21 wrz 2015, 23:26
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 05 sie 2012, 0:10
Posty: 69
Samochód: daf lf 45

Cytuj:
przednie opony nie mogą być bieżnikowane i pogłębiane wciężarówkach nie powinny być montowane opony z naprawami bocznymi do pojazdu chyba że producent zaleca takie naprawy ale o takim nie słyszałem z doświadczenia na takiej oponie długo się nie pojeżdzi a wrazie wypatku winny jest zakład wulkanizacyjny
W razie WypaTku :o :-) :-)


Sent from my D5803 using Tapatalk


Post Wysłano: 26 wrz 2015, 15:39

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 17 mar 2015, 19:42
Posty: 3
Samochód: SCANIA STREAMLINE 450

Cytuj:
Cytuj:
tylko pseudo przewoźnicy nacinają opony i potem na nich jeżdżą.( nie stać cię na nowe opony to zakończ transport)
a na naciętych oponach na osi prowadzącej jeżdżą tylko samobójcy
twój wpis na kilometr pachnie Panem Kierowcą - zostań szefem i zorientuj sie ile kosztuje nowa opona,
dobrze zrobiona nalewka np. w technologii Michelina zrobi więcej kilometrów niż oryginalna, a dodatkowo bez problemu można ją pogłębić trzeba robić to tylko z głową.

lubię takie nalewki, ale przodów bym nie pogłębiał - zużyją się ida do nalania.
gratuluję czujnika, od Ciebie pachnie Panem Przedsiębiorcą
pewnie że gumy są drogie (1600zł za przód to norma) ale wydaję mi się że są ważniejsze niż paliwo bo od nich zależy bezpieczeństwo i życie WSZYSTKICH na drodze, ciul z moim czy twoim bo jak walniesz w drzewo jak Ci opona wywali to trudno ale nie marudź że można pogłębiać przednie opony, a jak Cię nie stać na normalne gumy to się nie bierz za transport
Ja pracuję w małej firmie (7 zestawów) gdzie do ciąników siodłowych stosuję się wyłącznie nowe opony, a jeśli chodzi o pogłębianie to nawet w naczepie tego nie ma !!!


Post Wysłano: 26 wrz 2015, 16:09

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 17 sty 2008, 15:40
Posty: 5924

Cytuj:
gratuluję czujnika, od Ciebie pachnie Panem Przedsiębiorcą
pewnie że gumy są drogie (1600zł za przód to norma) ale wydaję mi się że są ważniejsze niż paliwo bo od nich zależy bezpieczeństwo i życie WSZYSTKICH na drodze, ciul z moim czy twoim bo jak walniesz w drzewo jak Ci opona wywali to trudno ale nie marudź że można pogłębiać przednie opony, a jak Cię nie stać na normalne gumy to się nie bierz za transport
Ja pracuję w małej firmie (7 zestawów) gdzie do ciąników siodłowych stosuję się wyłącznie nowe opony, a jeśli chodzi o pogłębianie to nawet w naczepie tego nie ma !!!
Te nowe opony po 1600 to brutto czy netto?


Post Wysłano: 26 wrz 2015, 16:12
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 29 paź 2005, 23:08
Posty: 1697
Lokalizacja: Chełmek

Widocznie producenci opon sie nie znaja i produkuja przednie opony z napisem "regroovable" niewiedzac co to znaczy :lol:


Post Wysłano: 26 wrz 2015, 17:27

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 25 sty 2013, 19:06
Posty: 190
GG: 3968324
Samochód: eFHacz

Cytuj:
Widocznie producenci opon sie nie znaja i produkuja przednie opony z napisem "regroovable" niewiedzac co to znaczy
Niektórzy chyba na prawdę nie wiedzą co to znaczy, kiedyś widziałem próbę nacięcia jakiegoś naczepowego chińczyka napis REGROOVABLE oczywiście był ale nacinarka nawet nie chciała wejść bo w rowku był dosłownie 1mm gumy i potem już druty.
Tak samo od jakiegoś czasu z napisem M+S jest już prawie na każdej oponie ciężarowej mimo tego, że większość tych opon nie ma nic z zimą wspólnego, a jeszcze kilka lat wcześniej dokładnie te same opony z takimi samymi bieżnikami napisu M+S nie miały.


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: