Strona 1 z 1 [ Posty: 4 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 16 kwie 2007, 23:09

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 16 kwie 2007, 22:39
Posty: 1
Lokalizacja: Wrocław

Cześć!
Niedawno, a raczej zanabyłem DAFika 400 (rok prod. 1992) anglika (przekładka na lewo) zarejestrowanego w PL od 1996 roku (wazne badanie tech. :P), za generalnie symboliczną kwotę. Czy we Wrocławiu jest jakiś warsztat który podjąłby się naprawy tegoż topora? Interesuje mnie:
- wspomaganie kierownicy
- wspomaganie hamulcow (auto hamuje jak chce ;)
- sprawdzenie sprzęgła
- naprawa drzwi (przesuwnych od strony pasażera - do kabiny i przesuwnych na pake od strony kierowcy) oraz naprawa drzwi z tyłu.
Jest to wersja "maxi" a wygląda tak:
Obrazek

_________________

DAF Leyland 400 - Anglik naturalizowany na Polaka :]
GG: 559899
GSM: +48605310042
Photo Projects by El_Chueco


Tytuł:
Post Wysłano: 17 paź 2007, 21:28
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 08 paź 2007, 21:19
Posty: 55
Lokalizacja: Wrocław

wiesz co???? musiał byś popytać w Renault na ul. Karkonowskiej albo w Pietrzykowicach pod wrocławiem.... A4 do granicy niemieckiej i pierwszy zjazd na krzeptów/wierzbice to jest autoryzowany punkt SCANI ale słyszałem że inne autka też robią....


Tytuł:
Post Wysłano: 20 paź 2007, 10:06
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 11 lip 2007, 8:58
Posty: 1502
Samochód: DAF 105XF 460
Lokalizacja: Dolnośląskie

z tymi pietrzykowicami to przesadził kolega,z tak leciwym autkiem do autoryzowanych serwisów cie wysyła??? powiem ci tak najlepszy w okolicy i poważny warsztat jest w Mirosławicach,nasza firma serwisuje tam wszystkie auta pogwarancyjne,jest profesjonalnie jak w serwisie,nie czekasz na części bo jak sie umawiam na naprawe telefonicznie to warsztat jest przygotowany na pewne posunięcia,trwa to dużo krócej niż w/w serwisach które znam osobiście i nie mam miłych wspomnień,a i dużo lżej dla kieszeni :!:

_________________
a nikt ci za darmo nie da!!!


Tytuł:
Post Wysłano: 20 paź 2007, 22:44
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 08 paź 2007, 21:19
Posty: 55
Lokalizacja: Wrocław

tak zeczywiscie zapomniałem o serwisie dafa w Mirosławicach..... nie wiem poleciłem co było bliżej a słyszałem tylko dwie opisie z tamtąd od kolegów to mówili że nie najgorzej


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 4 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: