Strona 1 z 1 [ Posty: 5 ]
Autor
Wiadomość
Tytuł: Serwis Volvo
Post Wysłano: 04 mar 2007, 22:07

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 03 mar 2007, 21:35
Posty: 129

Jak oceniacie obsługe Autoryzowanych Serwisów Volvo w Polsce (proszę wpisać miejscowośc serwisu który opisujecie)


Ostatnio zmieniony 09 mar 2007, 22:43 przez turboz, łącznie zmieniany 2 razy.

Tytuł:
Post Wysłano: 04 mar 2007, 22:31

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 07 lut 2007, 11:51
Posty: 358
GG: 4107185
Lokalizacja: Zamość/Warszawa

ja nie mam zastrzeżeń, w miare szybko i sprawnie, wszystko na luzie, a nie jak w przypadku innych serwisów na których byłem, zakaz wejścia kierowcy na halę itd. ogólnie nie mam zastrzeżeń

_________________
http://trucksphoto.eu
http://como-it.pl || http://busy.info.pl || http://www.wpaluszku.pl


Tytuł:
Post Wysłano: 05 mar 2007, 19:24

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 19 kwie 2006, 20:12
Posty: 621
GG: 8765643
Lokalizacja: Lublin

No wiec ja odbywalem praktyki przez miesiac w serwisie Volvo w Lublinie. Z tego co zauwazylem mechanicy naprawde wykonywali swoje zadania uczciwie i zadnych reklamacji nie bylo. Wiadomo ze czasami trzeba bylo zostawic samochod na kilka dni jak jakas wieksza awaria lub jak nie bylo czesci w magazynie. Wtedy czesci byly zamawiane z magazynu w innym miescie i przesylka przyjezdzaly. Tak jak napisal moj poprzednik kierowcy moga byc caly czas przy robocie i sie przygladac. Jak chca istnieje takze mozliwosc wykompania sie (za free) i wypicia kawy, herbaty, itp. Samochod mozna takze zostawic na parkingu w przypadku gdy jest duzo aut a pozniej mechanik posiadajacy uprawnienia lub kierownik zmiany wjedzie na warsztat wiec nie trzeba koczowac z samochdem i czekac na swoja kolej. Umowic sie na naprawe mozna sie telefonicznie lub osobiscie. Z tego co wiem mechanicy porzadnie wykonuja swoj fach i reklamacji zazwyczaj nie ma. Wiadomo ze kazdemu moze zdarzyc sie pomylka ale to jest sporadycznie.

_________________
"... gdy w przyszłości wnuk przy kominku zapyta mnie: Dziadku, a co Ty w życiu robiłeś??? Odpowiem, że to, co najbardziej kochałem - JEŹDZIŁEM ..."


Tytuł:
Post Wysłano: 10 mar 2007, 0:39

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 28 paź 2006, 19:44
Posty: 1275
GG: 0
Lokalizacja: BL DK61

Ja polecam serwis Volvo w Kutnie Nijhoff - Wassink. Pełna kultura, wszyscy obcykani w temacie, nie ma usterki której by nie zrobili. Odradzam za to serwis w Jeżewie Starym. Wiekszosc mechaników to stażysci i tak jak kolega wyżej napisał robote wykonywali metodą prób i błędów. Wszystko robili tak od niechcenia, i straznie nie miła obsługa. O ile sie nie myle jest to oddział lubelskiego serwisu Galaauto.


Tytuł:
Post Wysłano: 11 mar 2007, 10:30

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 29 sie 2006, 13:25
Posty: 529
Lokalizacja: Zielona Góra

Cytuj:
Trzeci serwis to Mostostal zabrze który od 2004 roku bodajze juz nie jest autoryzowany przez Volvo, tam to był meksyk, mechanicy naprawiali auta metodą "prób i błędów"
Jednak na łeb wszystkie polskie serwisy biją je serwisy zachodnie, podobnie jak w przypadku Mana tak samo z Volvo jest, gadżetów daja pelną torbe, robią pełną diagnostyke i nie oszczedzają na pierdołach, kiedys w FH padla jedna bateria i w ramach gwarancji sciagneli tate do Seriwsu gdzies w okolicach A2 w niemczech (nie pamietam juz gdzie) mechanik zrobil pelny przeglad przy okazji, dal naklejki Volvo i tablice,prospekty, breloki, smar na siodlo nowy a dodatkowo wykryli defekt tzn. tyl byl opuszczony na poduszkach, w polsce tego nie wykryli, tam ustawili poprawnie co zaowocowalo spadkiem spalania i poprawa komfortu jazdy...
A jak myslisz, dlaczego tak jest ... Najlatwiej jest cos krytykowac ...

PS. Ustawienie poziomu na poduszkach, jezeli kierowcy nie przeszkadza i nie jest razaco poza granicami tolerancji, nikogo nie obchodzi. Jezeli kierowcy nie pasuje to zglasza do serwisu i przestawiaja (w starszych regulacja na ciegle, w nowszych szybka akcja komputerem)

PS.2 Odnosnie jeszcze tego "cudownego" serwisu w niemczech - to ten samochod jest wlasnoscia prywatna Twojego taty, czy poprostu Twoj tata jezdzi w jakiejs firmie - bo to duza roznica :wink:


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 5 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: