Strona 1 z 1 [ Posty: 7 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 28 mar 2012, 19:09
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 28 mar 2012, 16:32
Posty: 10
GG: 2942403
Lokalizacja: Bieszczady

Witam mam zamiar załozyc fanfary do swojego mana TGS i mam pytanie czy opłaca się je kupic : ) :idea: ??

PS jest kto się zajmuje hmm jak to nazwać zeby wkleił mi je na zdj mojej cierzarówki jakby ona wyglądała z tymi trąbami :)

opłaca się te traby kupic montował bym je po dwóch stronach

Tu link do nich - http://allegro.pl/klakson-fanfara-ogrom ... 26796.html

a mam jeszcze pytanko co powiecie o tej antenie opłaca się ? - http://allegro.pl/cb-antena-lemm-at-72- ... 48936.html


Post Wysłano: 28 mar 2012, 19:16

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 18 lut 2012, 23:06
Posty: 34
GG: 6909355
Samochód: Scania R420

Kolego, ja miałem takie dwa sygnałki w TGA i nie narzekałem :)


Post Wysłano: 28 mar 2012, 19:21
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 28 mar 2012, 16:32
Posty: 10
GG: 2942403
Lokalizacja: Bieszczady

kolego a jak to podłączyłeś ? masz moze filmik jak to smigało a moze masz zdj jak one na aucie wyglądają :)


Post Wysłano: 28 mar 2012, 19:37

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 18 lut 2012, 23:06
Posty: 34
GG: 6909355
Samochód: Scania R420

no filmiku ani foto nie mam, poszukaj na wujku google. Podłączasz powietrze, za pomocą trójnika i prąd od ori klaksonu i fryga.


Post Wysłano: 29 mar 2012, 19:51

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 09 maja 2010, 21:38
Posty: 182
GG: 0

czy do tej fanfary trzeba ciągnąc oprócz powietrza zasilanie bo jesli tak to jak dla mnie lipa.W wcześniejszych latach do samej fanfary szedł tylko przewód pneumatyczny natomiast elektrozawór mozna było odbzielnie zamontować gdzie sie chciało.


Post Wysłano: 29 mar 2012, 20:41
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 19 mar 2011, 21:45
Posty: 13
GG: 1
Samochód: TGL/TGA/FH480/Atego
Lokalizacja: Chojnice

Cytuj:
czy do tej fanfary trzeba ciągnąc oprócz powietrza zasilanie bo jesli tak to jak dla mnie lipa.W wcześniejszych latach do samej fanfary szedł tylko przewód pneumatyczny natomiast elektrozawór mozna było odbzielnie zamontować gdzie sie chciało.
jak widać na zdjęciach zawór masz przy samej fanfarze, więc ciągniesz powietrze i jeden kabel zasilający (+), a masę przykręcasz gdzieś do blachy i tyle w temacie. Pamiętaj tylko, by zasilanie pociągnąć od przycisku klaksonu

_________________
, __;-------------, ;---------------,
/_||_________| |___________|

:O----------O--'===-------OO-----'


Post Wysłano: 30 mar 2012, 20:48
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 29 paź 2005, 23:08
Posty: 1697
Lokalizacja: Chełmek

Mialem w poprzednim aucie tego typu fujarke tylko chyba kolo 65cm fajnie dawalo, jedynym minusem jest to ze szybko ciemnieje i sniedzieje po 2 latach jest juz brzydki. Ale co tam hadleye po 3 latach rdzewieja a to inna polka cenowa, wiec ja tez kupie raczej tego typu tanie trabki...
Aha elektrozawor wywalasz i wkrecasz tam powietrze od oryginalnego sygnalu (jesli byl) problemem jest to ze powietrza sie nie podaje od spodu mocowania tylko trzeba wyprowadzic z kabiny na zewnatrz i dopiero w trabe.


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 7 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: