Strona 1 z 1 [ Posty: 7 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 16 gru 2011, 21:09

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 16 gru 2011, 20:43
Posty: 3
GG: 0
Samochód: volvo

Czy orientuje się ktoś na jakiej zasadzie działa centralne smarowanie i w jakim czasie smar ma być podawany. Bo u mnie jakoś nie działa sprawdzałem silniczek jest sprawny ale nie wiem kiedy ma się załanczać


Post Wysłano: 16 gru 2011, 22:00
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 29 sty 2010, 15:48
Posty: 484
GG: 1
Samochód: Actros 440/FH XL 500
Lokalizacja: Ostrołęka

Na przycisku powinna być taka kropelka i po naciśnięciu guzika smaruje się. Ja też to rozbierałem, bo nie działało. Wszystko ze skrzynki w ramie wyjąłem razem z zatwardzonym smarem, zalałem nowy smar i u mnie silnik był dobry tylko ta płytka elektryczna się przepaliła, ale połączyłem to wszystko kablami jak najprościej i działa. Nie jestem pewny czy to coś smaruje, czy smar ubywa, ale słychać, że silniczek pracuję. W wolnej chwili sprawdzę jak się sprawy mają.

_________________
prezentacja moich Daf, Volvo


Post Wysłano: 18 gru 2011, 16:06

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 29 lip 2009, 8:54
Posty: 85
GG: 1142375

Napisz coś więcej o CS , jakiej firmy jest? BEKA-MAX czy VOGEL czy jeszcze inne.


Post Wysłano: 18 gru 2011, 21:28

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 16 gru 2011, 20:43
Posty: 3
GG: 0
Samochód: volvo

Dzięki za wstępne podpowiedzi. Niewiem jaki jest rodzaj mojego smarowania, zajrze jutro i napiszę może uda sie to jakoś uruchomić. Niewiem o jaki przycisk chodzi na którym ma być kropelka, i jaki guzik mam nacisnąć. Napisz prosze gdzie on się znajduje


Post Wysłano: 19 gru 2011, 10:02
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 29 sty 2010, 15:48
Posty: 484
GG: 1
Samochód: Actros 440/FH XL 500
Lokalizacja: Ostrołęka

Nie chcę wprowadzić cię w błąd, ale powinien być przycisk gdzieś przy kierownicy i po jego naciśnięciu powinieneś usłyszeć, że silniczek od centralnego smarowania chodzi.

_________________
prezentacja moich Daf, Volvo


Post Wysłano: 19 gru 2011, 18:16
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 22 cze 2007, 12:36
Posty: 917
GG: 0
Lokalizacja: kurpie

Przycisk do uruchamiania jest na sterowniku , oczywiście działa dopiero po uruchomieniu silnika .


Post Wysłano: 20 gru 2011, 17:05

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 16 gru 2011, 20:43
Posty: 3
GG: 0
Samochód: volvo

Dzięki panowie za dobre podpowiedzi. Znalazłem przycisk uruchamiający to smarowanie, jest pod kierownicą ale nie jest oryginalny tylko jakiś dorobiony,dlatego nie wiedziałem jak to smarowanie uruchomić. Pozdrawiam wszystkich na forum


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 7 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: