Strona 1 z 1 [ Posty: 4 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 03 sie 2008, 21:06

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 03 sie 2008, 20:25
Posty: 4
GG: 0

Witam, zna ktoś może schemat wymiany linki do podnoszenia i opuszczania kierownicy w VOLVIE FH12 380, 99r :?: :D


Ostatnio zmieniony 28 wrz 2008, 8:24 przez Toreba, łącznie zmieniany 2 razy.
Temat przeniesiony.


Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 28 paź 2006, 19:44
Posty: 1275
GG: 0
Lokalizacja: BL DK61

Stała usterka w tym modelu. Jaki schemat :?: Opisać czy na kartce narysować :?: :mrgreen:


Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 14 mar 2005, 15:22
Posty: 7202
Samochód: MAN TGA 26.480 5 STAR BOOGIE
Lokalizacja: GDYNIA

Kwestia w jakiej pozycji została kierownica jeśli w pionowej to masz przechlapane jeśli w pozycji do jazdy to nie tak żle. Trzeba odkręcić plastyki z kolumny oraz ten durzy plastyk nad pedałami. Ja wymieniałem linkę z pedałem do którego jes mocowany koniec linki wraz z pancerzem, od strony kierownicy wygłąda mocowanie linki jak w rowerze przy klockach hamulcowych z jednej strony zapiera się pancerz a drugiej stronie blokady kierownicy zapiera się linka. Dojście do linki jest od góry miedzy kolumną kierowniczą a deską rozdzielczą i od dołu ale tam tylko mozna palce zmieścić trzeba się agimnastykować aby linkę dostać na miejsce

_________________
MAN TGA 26.480 XXL 5 STAR BOOGIE

Filmy z tras


Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 03 sie 2008, 20:25
Posty: 4
GG: 0

Cytuj:
Stała usterka w tym modelu. Jaki schemat :?: Opisać czy na kartce narysować :?: :mrgreen:
Kierownica została w położeniu pionowym, ja mozna naysować to może bedzie łatwiej...
dzięki !!!


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 4 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: