Strona 1 z 1 [ Posty: 4 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 11 paź 2010, 16:47
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 01 kwie 2010, 11:35
Posty: 127
GG: 0

Witam
Panowie mam takie pytanie do znawcow czy da sie przełozyc kierownice z R do 4 nie chodzi tu o zrobienie wielofunkcyjnej kierownicy tylko po prostu i tak ja zmienia wiec moze na cos nowszego tylko nie wiem czy bedzie pasowac co wy na to ?
dzieki za odpowiedz


Tytuł: Re: Kierownica
Post Wysłano: 11 paź 2010, 23:52

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 06 sie 2010, 20:13
Posty: 81
GG: 0

Kolego k&mtrans myśle, że większego problemu nie będzie...sprawa się tylko komplikuje trochę jak masz poduchę w Czwórce i w kierownicy z R to wtedy bedziesz musiał ją podłączyć...radze uważać a najlepiej jechać gdzieś na warsztat gdzie reanimują powypadkowe Scanie jeżeli kompletnie nie masz o tym pojecia. Wydaje mi się, że mocowanie i rozstaw śrub powinnien pasować(możesz się spróbować dowiedzieć jaki jest rozstaw u sprzedawców na Allegro). Jeżeli chodzi o auta osobowe to nawet jeżeli nie pasują kierownica to można dokupić specjalne dystatnse, jest to najczęściej spotykane w przypadku wymiany kierownicy na sportową, kiedy to producent sportowych kierownic oferuje jeden model kierownicy do wielu aut, a przy albo po zakupie wystarczy dopasować mocowanie...pozdrawiam


Tytuł: Re: Kierownica
Post Wysłano: 14 sie 2012, 21:03
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 27 maja 2009, 20:05
Posty: 76
GG: 7628437
Samochód: wywroteczki
Lokalizacja: Olsztyn

Cytuj:
Kolego k&mtrans myśle, że większego problemu nie będzie...sprawa się tylko komplikuje trochę jak masz poduchę w Czwórce i w kierownicy z R to wtedy bedziesz musiał ją podłączyć...radze uważać a najlepiej jechać gdzieś na warsztat gdzie reanimują powypadkowe Scanie jeżeli kompletnie nie masz o tym pojecia. Wydaje mi się, że mocowanie i rozstaw śrub powinnien pasować(możesz się spróbować dowiedzieć jaki jest rozstaw u sprzedawców na Allegro). Jeżeli chodzi o auta osobowe to nawet jeżeli nie pasują kierownica to można dokupić specjalne dystatnse, jest to najczęściej spotykane w przypadku wymiany kierownicy na sportową, kiedy to producent sportowych kierownic oferuje jeden model kierownicy do wielu aut, a przy albo po zakupie wystarczy dopasować mocowanie...pozdrawiam

o kur.. 3x widzialem poduche w ciezarowce:D Chyba o inny problem koledze chodzilo:D

_________________
Moj garaż! Steyr 6x4 Mój:D
Sprzedany:(

viewtopic.php?t=25120


Post Wysłano: 14 sie 2012, 21:43
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 07 lut 2011, 13:33
Posty: 4715
GG: 1466678
Samochód: Serwis 24h
Lokalizacja: Sochaczew

Dużo czwórek ma poduszkę. A ty mało widziałeś... Lub problem ze wzrokiem bo daty postu też nie widziałeś...

_________________
TIR-SERWIS SOCHACZEW
Naprawa samochodów ciężarowych wszystkich marek
Masz problem Renault lub Volvem z którym nie radzi sobie ASO. Zapraszam!!
Mobilny serwis w całej UE|Serwis ADBLUE NAPRAWY POWYPADKOWE, PROSTOWANIE RAM!!
tel:+48 731-542-832/+48 664-622-456
https://www.facebook.com/LKWSERWIS


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 4 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: