Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 02 gru 2017, 1:10

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 06 wrz 2014, 1:48
Posty: 60
Samochód: Volvo Fm 9 Jaguar S Type
Lokalizacja: Centrum

Czyli kierownik juź tak masz :D Trzeba się przyzwyczaić do Tw poczucia humorua co do rehabilitacji terapii to dziękuję ja nie potrzebuje jeszcze...za to moja narzeczona ma depresję chorobę 2 biegunową już 6 lat leczy się psychiatrycznie obecnie jest w szpiralu może dlatego jestem taki nerwowy No i się stresuję bo wiadomo początki są ciężkie w transporcie Sami to przechodziliście Na razie załapałem się w spedycji niemieckiej płacą właśnie tak na zmianę...czyli zależy jaka trasa jak w koło komina do 150km to ryczałt plus dodatkowo za punkt powyzej 6 pkt dziennie jak powyżej wychodzi to dodatkowo z km ale jak tylko trasa to tylko z km takie kombinacje jak na spedycji taka kurierka ..Weekend każdy wolny też jak u Ciebie zzx Też bym tak wolał zzx jak Ty trasa kilka pkt.i z głowy ale narazie jest jak jest Dopiero zacząłem tam jezdzić na próbę Ważne dla mnie było żeby się załapać gdzieś A potem może trafi sìę coś lepszego Dziś byłem w innej firmie kurierskiej Jak mi powiedzieli stawkę i że płacą za viatole to na tym aucie przy spalaniu 30 nie opłacalo by się za bardzo...Może powiniwnem kupić zestaw a nie solówkę ale zależy mi by być codziennie w domu sprawy rodzinne ..(bardzo chory ojciec)Już Wam nie zanudzam swoja skromną osobą Nie myślcie o mnie źle :D .A jak będziecie chcieli mi cos doradzić to będzie mi milo.Każda mądra rada od fachowców rekinów transportu mile widziana.Milego weekendu Wam życzę


Post Wysłano: 02 gru 2017, 11:06
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 23 lip 2008, 9:52
Posty: 1612
GG: 1
Samochód: osobowy

Tu już nie chodzi o to, żebyś nam historię swojego życia opowiadał i swoje problemy, tylko o to, żebyś się wypowiadał normalnie jak każdy inny użytkownik. Kieras jest 'specjalnym' użytkownikiem, który tworzy swego rodzaju folklor tego forum i musisz się do niego przyzwyczaić. A już na pewno nie brać jego wszystkich postów tak bezpośrednio.

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=hpiIWMWWVco


Post Wysłano: 02 gru 2017, 11:20

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 06 wrz 2014, 1:48
Posty: 60
Samochód: Volvo Fm 9 Jaguar S Type
Lokalizacja: Centrum

Wiem że nie o to chodzi ale chciałem wyjaśnić...Po za tym nic nie muszę mogę tylko chcieć :D Pozdro


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: