Strona 3 z 70 [ Posty: 1399 ] Przejdź na stronę Poprzednia 1 2 3 4 570 Następna
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 06 wrz 2012, 21:33
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 29 sty 2007, 15:32
Posty: 129
GG: 8833137
Samochód: eRka
Lokalizacja: Wielgomłyny ERA

Cytuj:
Ktoś wyżej mówił, że w bieli będzie to bardzo źle wyglądało, a tymczasem jak dla mnie w tej bieli parę postów wyżej wygląda dosyć ładnie.
Ładnie wygląda bo ma gril na biało maźnięty.


Post Wysłano: 06 wrz 2012, 21:44

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 27 kwie 2010, 12:23
Posty: 144
Samochód: Najpierw trzeba zrobić ''B''

Ciekaw jestem jak to Volvo będzie wyglądało z przodu jak "kangura'' założą.? :)


Post Wysłano: 06 wrz 2012, 21:48

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 25 maja 2011, 0:15
Posty: 53
GG: 0

No to proszę porcję zdjęć z detalami... Może po tych zdjęciach niektórzy znajdą sobie kącik do położenia telefonu i powierzchnię do postawienia laptopa ;)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek


Post Wysłano: 06 wrz 2012, 22:07
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 09 cze 2007, 14:11
Posty: 639
GG: 2158946
Samochód: Fiat CC 700 31PS
Lokalizacja: DK1 SPS

Emocje powoli gasną, przyzwyczajamy się powoli do nowej sylwetki i nawet na trzeźwo można to jakoś znieść :lol: Bardzo ciekawy jest pomysł ze zbiornikiem na wodę do mycia rąk, ale to chyba na jednorazowe mycie tylko, bo po jego wymiarach nie sądzę, żeby miał więcej pojemności jak 2-3 litry...Cóż, czekamy, aż się pojawi na drogach, a przebić MPIV będzie miał dość trudno :D

_________________
B-8.12.2010
C-6.02.2013
C+E-23.07.2013
KW-11.03.2013


Post Wysłano: 06 wrz 2012, 22:14
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 12 lut 2007, 16:06
Posty: 2136
GG: 6845711
Samochód: prawo fotelowiec
Lokalizacja: Gryfino

Obrazek

_________________
www.flickr.com/marekjastrzebski


Ostatnio zmieniony 06 wrz 2012, 22:15 przez Marecki, łącznie zmieniany 2 razy.

Post Wysłano: 06 wrz 2012, 22:15
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 07 lut 2006, 19:31
Posty: 764
Samochód: Volvo FH 440
Lokalizacja: Meszna

Cytuj:
Bardzo ciekawy jest pomysł ze zbiornikiem na wodę do mycia rąk, ale to chyba na jednorazowe mycie tylko, bo po jego wymiarach nie sądzę, żeby miał więcej pojemności jak 2-3 litry...
W prezentacji na stronie Volvo jest podane, że jego pojemność wynosi około siedmiu litrów.


Post Wysłano: 06 wrz 2012, 22:22

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 25 maja 2011, 0:15
Posty: 53
GG: 0

Cytuj:
Bardzo ciekawy jest pomysł ze zbiornikiem na wodę do mycia rąk, ale to chyba na jednorazowe mycie tylko, bo po jego wymiarach nie sądzę, żeby miał więcej pojemności jak 2-3 litry...
Volvo Trucks: "Gdy butelka wody nie wystarcza, możesz nalać jej do specjalnego pojemnika zaopatrzonego w kurek. Pojemnik mieści się w dodatkowym schowku pod podłogą kabiny i ma pojemność około 7 litrów. Wysuń go, odkręć kurek i weź łyk."


Post Wysłano: 06 wrz 2012, 22:31
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 13 maja 2008, 22:32
Posty: 1482
GG: 6330420
Samochód: CLK Black Series
Lokalizacja: Warszawa

Powiedzcie mi tylko gdzie mamy kieszeń DIN żeby zainstalować sobie CB-radio? :D

_________________
Cichanos und Gibon Internationale Spedition u. Logistik GmbH & Co. KG, Hamburg (D) member.


Post Wysłano: 06 wrz 2012, 22:34
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 12 lut 2007, 16:06
Posty: 2136
GG: 6845711
Samochód: prawo fotelowiec
Lokalizacja: Gryfino

Cytuj:
Powiedzcie mi tylko gdzie mamy kieszeń DIN żeby zainstalować sobie CB-radio? :D
4 zdjęcie pod środkowym schowkiem ;)

_________________
www.flickr.com/marekjastrzebski


Post Wysłano: 06 wrz 2012, 22:50

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 27 wrz 2011, 22:26
Posty: 3
GG: 5088231
Samochód: brum brum

Niema co się oszukiwać ze to volvo jest jakieś bee, bo nie jest(to głównie do fanatyków ACTROSA bo pare postów wyżej da się zauważyć obecność takich, co oczywiste nie jest złe, ale nie ma co sprowadzać całej motoryzacji do tego , wszyscy gonią pod kazdym względem Mercedesa) Ot troszke obiektywizmu :)


Post Wysłano: 06 wrz 2012, 22:54
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 28 cze 2008, 2:55
Posty: 262
GG: 6263155
Samochód: Citroen Berlingo 2.0 HDI

Cytuj:
No to proszę porcję zdjęć z detalami... Może po tych zdjęciach niektórzy znajdą sobie kącik do położenia telefonu i powierzchnię do postawienia laptopa
Po obejrzeniu tych zdjęć nadal twierdzę, że nie ma tam na to miejsca. Jeśli chodzi o ten wysuwany panel to nadaje się jedynie na kubki termiczne. A jeśli chodzi o tą całą listwę, to bardzo mi przykro ale w trosce o mojego laptopa ja bym go tam nie położył.

_________________
I Was Born To Be A Truck Driver.

B - 24 VIII 2004
C - 29 VIII 2009
Kurs Na Przewóz Rzeczy


Post Wysłano: 06 wrz 2012, 23:04

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 27 wrz 2011, 22:26
Posty: 3
GG: 5088231
Samochód: brum brum

Rozumiem że kolega powyżej zamierza w czasie jazdy 8) korzystać z tego laptopa to se musi radzić jak w wielu innych autach . No ale kto w czasie jazdy korzysta z laptopa


Post Wysłano: 06 wrz 2012, 23:05
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 23 lip 2008, 9:52
Posty: 1612
GG: 1
Samochód: osobowy

Cytuj:
Rozumię że kolega powyzej zamierza w czasie jazdy 8) korzystac z tego laptopa to se musi radzić jak w wielu jnnych autach . No ale kto w czasie jazdy korzysta z laptopa
No widzisz, niektórzy używają laptopa jako navi....

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=hpiIWMWWVco


Post Wysłano: 06 wrz 2012, 23:17

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 27 wrz 2011, 22:26
Posty: 3
GG: 5088231
Samochód: brum brum

No laptopem się posiłkowałem do sprawdzania "trudnych"adresów ale to na postoju a jeżdzę na takiej co jest do tego stworzona . Wpraktyce widac ze jakies seriale chłopaki ogladają w czasie jazdy . oj ale rozpisuję się nie na temat przewodni


Post Wysłano: 06 wrz 2012, 23:27

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 25 maja 2011, 0:15
Posty: 53
GG: 0

Cytuj:
No widzisz, niektórzy używają laptopa jako navi....
A POLIZEI albo BAGi za to ścigają - i niejednokrotnie można się spotkać z kontrolą laptopa pod kątem legalności oprogramowania - bo mają i takie prawo no i różnie się to kończy :)
Między Bogiem a prawdą w Actrosie, jeśli już tak porównujemy, też nie jest za bogato z płaską powierzchnią pod laptopa a kawałek płaskiego obszaru na środku kokpitu z delikatnym progiem też nie zapewnia dużego bezpieczeństwa podczas jazdy... M.A.N. tym bardziej nie posiada takiego miejsca... Zobaczymy co pokaże "nowy DAF" ale jeżdżąc 105-tką nigdy nie kładłem laptopa na kokpit bo w korytku i tak się cały nie mieścił więc stał sobie bezpiecznie na podłodze zarówno w DAFie jak i w FH i nic mu się nigdy nie stało...


Post Wysłano: 07 wrz 2012, 0:09
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 23 lip 2008, 9:52
Posty: 1612
GG: 1
Samochód: osobowy

Cytuj:
Niema co się oszukiwać ze to volvo jest jakieś bee, bo nie jest(to głównie do fanatyków ACTROSA bo pare postów wyżej da się zauważyć obecność takich, co oczywiste nie jest złe, ale nie ma co sprowadzać całej motoryzacji do tego , wszyscy gonią pod kazdym względem Mercedesa) Ot troszke obiektywizmu :)
Odpuść sobie ;] Porownanie bylo do Mercedesa bo to jedyne porządnie zmienione auto, no i jeszcze te cos. I nie zarzucaj mi braku obiektywizmu. W tym volvie deska rozdzielcza i stylistyka to kompletna porazka, tu się nie da znaleźć zalet...



Z resztą jakbym napisal "och, jaki superzaje*isty tir" to byłoby wszystko OK, bo tak samo jak Wy jarałbym się tym czymś?

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=hpiIWMWWVco


Post Wysłano: 07 wrz 2012, 1:04

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 14 lut 2006, 16:55
Posty: 1359
Samochód: Duży
Lokalizacja: WLKP

Witam.Gdy już oficjalnie zobaczyłem to auto,poczułem ogromne rozczarowanie.Dla mnie marka Volvo od zawsze była wyjątkowa a teraz częstuje nas tym czymś sobie myśle... :> Podejrzewam że dla większości ludzi Asok George stanie się tym kim był Chris Bangle po wprowadzeniu innowacyjnej BMW E65... :mrgreen: Wchodząc na prezentacyjną stronę czytam że ten projekt jest hołdem złożonym dla kierowców ciężarówek i zastanawiam się czy większość miała nasze opinie w dupie czy my aż tak się różnimy.Jak dla mnie jest to najbrzydsze z dotychczasowych modeli FH,zbytni przerost formy nad treścią.Wiadomo że chcąc być innowacyjnym trzeba przekraczać granice,ale tym efektem mogą sobie zrazić wielu ludzi bo samochód w dalszej kwestii ale jednak kupuje się oczami.Cóż,dobrze że powiększyli wkońcu kabinę i przestrzeń jest teraz godna konkurencji,lecz mimo sporych zmian jednych na lepsze,innych na gorsze zastanawiam się nad takimi ''błachostkami'' jak:brak porządnego stolika na szczycie kokpitu(a jest masa niewykorzystanego plastiku ku temu),brak zabudowy drzwi od środka(nadal widzimy wewnątrz kolor lakierowania),ale tak naprawdę prawdziwym hitem jest ta stylizacja przodu od reflektorów do podszybia-podejrzewam że chyba dość szybko będzie możliwy lekki lift... :> Czekam aż go zobaczę na żywo i jak się uda to za jakieś dwa tygodnie może to zrealizuje i wtedy poddam jakiejś rzetelnej ocenie bo wizualnie bez szału,chociaż napewno bezpiecznie,komfortowo i nie nudno... :mrgreen:

_________________
Fan Transportu

Nowe spodnie - 300zł,
Nowy telefon - 1500zł,
Obecność na WC - bezcenne...


Post Wysłano: 07 wrz 2012, 10:44
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 18 wrz 2006, 20:07
Posty: 162
GG: 958060
Lokalizacja: Żywiec

O czym wy wogóle mówicie!
Ciągle tylko wygląd, że szpetny itd., a nikogo nie interesuje jakie nowinki techniczne będzie miał ten model, w celu ulepszenia życia kierowcy i zwiększenia efektywności działania firmy.

Przede wszystkim nikt normalny nie kupuje ciężarówki dla wyglądu, to jest jeden z ostatnich punktów przy podejmowaniu decyzji o zakupie. Liczy się niezawodność, jakość wykonania, paliwożerność, warunki gwarancji, dostępność serwisu no i cena, a dokładniej stosunek cena/jakość. Oczywiście każda firma ocenia to inaczej, jedni wolą płacić dużo więcej za jakość Volva, a inni decydują że lepiej zaoszczędzić i kupić Iveco.

Każdy producent pojazdów robi je tak aby zadowolony był kupujący, czyli w tym wypadku firma transportowa bo to wkońcu one płacą grubą kasę za każde auto. Gwarantuje wam, że jeśli nowe Volvo wyglądałoby jak betonowa ściana, ale za to miało spalanie z ładunkiem 20l/100km to byłoby hitem sprzedaży.

A wracając do nowego modelu, mnie ciekawi systemem I-see albo gwarancją 100% dostępności auta, no i ciekaw jestem czy będzie on miał tak dobre wyniki spalania jak nowy MP4. Natomiast kierowcy pewnie będą zadowoleni z nowego zawieszania, ulepszonego I-shifta, pilota sterowania zawieszeniem i możliwość regulowania wysokości lewa/prawa strona no i parę innych drobnostek jak choćby możliwość suszenia rękawic.


Post Wysłano: 07 wrz 2012, 11:20
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 17 lip 2005, 16:35
Posty: 1122
Lokalizacja: Parczew

ACM polać Ci :). Myślę, że nowe FH będzie i tak hitem sprzedaży bo kto ufa tej marce dalej będzie w nią brnął. To tylko tak w ramach uzupełnienia. Kierowcy powinni być zadowolenia jak trafią na zasobniejszego szefa, który lubi bajery bo połowa dodatków o których mówisz to opcja. Na pewno "kiermani" nie powinni teraz narzekać na ciasnotę bo XL'ka jest przestronną kabiną.
Nowe foty:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Nowe FH mnie do sobie coraz bardziej przyciąga. Tak jak powiedziałem wcześniej o jego sile decydują detale, która są hmmmm po prostu smaczne. Srebrny gril w "szesnastce" też wygląda dobrze.

_________________
umarła we mnie wiara, nadzieja
EEV 460
Volvo at night


Post Wysłano: 07 wrz 2012, 13:36
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 13 maja 2008, 22:32
Posty: 1482
GG: 6330420
Samochód: CLK Black Series
Lokalizacja: Warszawa

Cytuj:
No to proszę porcję zdjęć z detalami... Może po tych zdjęciach niektórzy znajdą sobie kącik do położenia telefonu i powierzchnię do postawienia laptopa
Na telefon masz taką kieszeń bezpośrednio pod panelem sterowania wentylacją.

_________________
Cichanos und Gibon Internationale Spedition u. Logistik GmbH & Co. KG, Hamburg (D) member.


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 3 z 70 [ Posty: 1399 ] Przejdź na stronę Poprzednia 1 2 3 4 570 Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: