Autor
Wiadomość
Tytuł:
Post Wysłano: 06 paź 2007, 12:35

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 mar 2007, 22:37
Posty: 42
Lokalizacja: Zawiercie

Koledzy jakie jest napiecie w Volvie FL6 fla12 12 czy 24 ?


Tytuł: Re: Volvo FL/FE
Post Wysłano: 16 lut 2008, 19:24

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 16 lut 2008, 18:53
Posty: 2
GG: 11139649

JEŻDZĘ VOLVO320FE. AUTO MA 8 MIESIĘCY I WIERZYCIE MI CZY NIE ALE ROBI SIĘ Z NIEGO SZROT.ZROBIŁEM NIM 30000 TYŚ. I AUTO PADA.JEŻDZĘ TYLKO PO MIEŚCIE.TAKĄ MAM PRACĘ.I DOBRZE BO GDYBYM MIAŁ TRASY TO MOŻE JUŻ BYM TEGO NIE PISAŁ.JUZ BYM NIE ŻYŁ.AUTO GAŚNIE PODCZAS JAZDY.CO POWODUJE DUŻE ZAGROŻENIE NIE TYLKO DLA MNIE ALE I DLA INNYCH. MIAŁO JUŻ WIĘCEJ USTEREK NIŻ JAKIEKOLWIEK AUTO ZE STO RAZY WIĘKSZYM PRZEBIEGIEM.PANOWIE KOMFORT I KULTURA JAZDY TO JEDNO. I NA TO NIE MOGĘ NARZEKAĆ. ALE JEŻELI CHODZI O SYSTEM KOMPUTEROWY TO TOTALNA TRAGEDIA.NIE WSPOMNĘ O UKŁADZIE AD BLUE :evil: CHYBA WSADZONO NA SIŁE TEN SYSTEM. W OGÓLE TAM NIE PASUJE I SĄ SAME KŁOPOTY PRZEZ NIEGO. KATALIZATOR PĘKŁ NA SPAWIE I JEST NOWY.A NAJŚMIESZNIEJSZE JEST TO ŻE SERVIS VOLVO ROZKŁADA PO MAŁU RĘCE JAK DO NICH WJEŻDZAM NA WARSZTAT.JESTEM ROZCZAROWANY. :shock:
KABINA TO NIE WSZYSTKO. CO TO ZA PRZYJEMNOŚĆ Z JAZDY JAK SIĘ MA WIĘCEJ BŁEDÓW W KOMPUTERZE JAK CIŚNIENIA W OPONACH.


Ostatnio zmieniony 16 lut 2008, 19:57 przez Leszek, łącznie zmieniany 1 raz.
Popraw ten post! Na forum nie krzyczymy (nie używamy CAPS LOCK do pisania całego posta)


Tytuł: Re: Volvo FL/FE
Post Wysłano: 17 lut 2008, 19:08

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 19 kwie 2006, 20:12
Posty: 621
GG: 8765643
Lokalizacja: Lublin

Sa to nowe modele i moga wychodzic po jakim czasie niedociagniecia fabryczne. Z kazdymi autami tak jest ze pierwsza seria ma jakies wady ktore dopiero sa poprawiane w kolejnej wypuszczanej na rynek serii ale modyfikowane w trakcie produkcji. Fakt faktem nie jest to przyjemne co piszesz. A moze poprostu trafiles na jakis feralny egzemplarz???? Ciekawe czy w innych FE wystepuja takie same problemy.

_________________
"... gdy w przyszłości wnuk przy kominku zapyta mnie: Dziadku, a co Ty w życiu robiłeś??? Odpowiem, że to, co najbardziej kochałem - JEŹDZIŁEM ..."


Tytuł: Re: Volvo FL/FE
Post Wysłano: 19 lut 2008, 20:48

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 16 lut 2008, 18:53
Posty: 2
GG: 11139649

Może i racjia.fakt to nowy model.Ale dziwi mnie jedna rzecz. jak firma z takim doświadczeniem może pozwolić sobie na takie sprawy. czy kupujemy samochody cięzarowe i nie tylko żeby siedzieć z nimi na serwisie? czy jeżdzimy i zarabiamy pieniądze? szkoda że problem nie polega tylko na aucie. ale też serwisie,a zwłaszcza ludziach którzy tam robią! poznałem chłopaków na tyle że mogę powiedzieć o nich że są dobrzy.bo nie tylko wymieniają ale i też naprawiają. co w sytuacji serwisu trochę dziwne ale miłe że się starają.tylko nie wiem który z panów żądzących nie pomyśli o szkoleniu dzieki któremu byli by mądrzejsi.teraz w marcu odbieram nowego FL 380 i aż mam strach pomyśleć co się będzie z nim działo.


Tytuł: Re: Volvo FL/FE
Post Wysłano: 27 lut 2008, 15:41

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 30 gru 2005, 20:54
Posty: 213
Samochód: FSC Żuk A11B+Schmitz 1995r
Lokalizacja: Sobienie Jeziory WOT

Firma taty kupuje FL-ke w kabinie komfort(sypialka) i chciał bym troszker zdjęc bo Atego nie bo szefowi sie nie odoba a volvo tak. Już jest zamówiony tylko wolał bym w ciemnej tapicerkach to Volvo

_________________
Ale pompa już pękła!


Tytuł: Re: Volvo FL/FE
Post Wysłano: 02 mar 2008, 22:28

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 07 kwie 2007, 11:52
Posty: 95
Lokalizacja: BYDGOSZCZ

Cytuj:
Może i racjia.fakt to nowy model.Ale dziwi mnie jedna rzecz. jak firma z takim doświadczeniem może pozwolić sobie na takie sprawy. czy kupujemy samochody cięzarowe i nie tylko żeby siedzieć z nimi na serwisie? czy jeżdzimy i zarabiamy pieniądze? szkoda że problem nie polega tylko na aucie. ale też serwisie,a zwłaszcza ludziach którzy tam robią! poznałem chłopaków na tyle że mogę powiedzieć o nich że są dobrzy.bo nie tylko wymieniają ale i też naprawiają. co w sytuacji serwisu trochę dziwne ale miłe że się starają.tylko nie wiem który z panów żądzących nie pomyśli o szkoleniu dzieki któremu byli by mądrzejsi.teraz w marcu odbieram nowego FL 380 i aż mam strach pomyśleć co się będzie z nim działo.
kolego z tego co ja wiem to FL-ek z silnikiem 380 KM nie ma :twisted: chyba że to 380 miało znaczyć co innego

_________________
DAF XF SUPER SPACE CAB
KRÓL PRZESTRZENI

viewtopic.php?f=44&t=13976


Tytuł: Re: Volvo FL/FE
Post Wysłano: 02 kwie 2008, 10:26

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 17 mar 2008, 23:07
Posty: 1
GG: 0

Witam wszystkich trackerów
Koledzy szukam wszelkich informacji na temat FE 320 KM. dotyczacych uzytkowania tego auta w dystrybucji lokalnej:(spalanie,awaryjność,funkcjonalność,ergonomia pracy,wizyt w serwisie -ogólnie wszystkiego)>Może ktoś ma jakieś doświadczenia w jeżdzie w zestawie trzyosiowe FE 320km + przyczepa,teren płaski.
Diabeł320 pisze delikatnie mówiąć niezbyt pochlebnie.Ciekaw jestem czy to jednostkowy przypadek, czy też to wina niezbyt udanego związku volvo-renia.
Bedę wdzięczny za każdą opinię.


Tytuł: Re: Volvo FL/FE
Post Wysłano: 22 kwie 2008, 19:14
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 30 lis 2005, 17:01
Posty: 487
Lokalizacja: kędzierzyn-koźle

Koledzy VOLVO było zawsze cienkie w samochodach do dystrybucji, ale nowy model może cos zmieni, FE nie ma homologacji na ciągnik siodłowy w Polsce.


Post Wysłano: 10 sty 2009, 19:01

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 29 lis 2007, 20:58
Posty: 17
Lokalizacja: wrocław

Proszę o nadesłanie informacji na temat Volvo Fl614: jak się sprawuje, czy warte zakupu, czy znacie może jakieś komisy gdzie można je dostać, ile palą itp. Każda informacja na wagę złota:)


Ostatnio zmieniony 11 sty 2009, 0:17 przez Łukaszz, łącznie zmieniany 1 raz.
Tematy połączone.


Tytuł: Re: Volvo FL/FE
Post Wysłano: 11 lip 2009, 21:15

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 04 maja 2009, 14:34
Posty: 162
GG: 0
Samochód: na baterie

Cytuj:
Koledzy VOLVO było zawsze cienkie w samochodach do dystrybucji, ale nowy model może cos zmieni, FE nie ma homologacji na ciągnik siodłowy w Polsce.
kiedyś widziałem na allegro FE 320 z kabiną sypialną jako ciągnik siodłowy sprowadzony z zagranicy i co nie dało by sie zarejestrować go w Polsce? wg mnie fajne rozwiązanie na lekkie towary


Tytuł: Re: Volvo FL/FE
Post Wysłano: 14 maja 2013, 21:28
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 07 lut 2006, 19:31
Posty: 764
Samochód: Volvo FH 440
Lokalizacja: Meszna

Rewitalizacja doszła również do najmniejszych modeli:
http://www.youtube.com/watch?v=M6LFTdDy4w4

Więcej filmów: http://www.youtube.com/VolvoTrucks


Tytuł: Re: Volvo FL/FE
Post Wysłano: 14 maja 2013, 21:33
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 09 lip 2005, 20:55
Posty: 2885
GG: 1
Lokalizacja: Gdynia

Fajne :D A reklama zaje**sta :D


Ostatnio zmieniony 14 maja 2013, 23:24 przez Marecki, łącznie zmieniany 1 raz.
Cenzuruj przekleństwa.


Tytuł: Re: Volvo FL/FE
Post Wysłano: 07 cze 2013, 13:33

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 lut 2010, 17:42
Posty: 191
GG: 4511173
Samochód: Fiat Doblo/Motorynka
Lokalizacja: Meszna

Można także zobaczyć już nowe volva na ich stronie
http://www.volvotrucks.com/trucks/polan ... /Home.aspx

_________________
Pozdrawiam
Jakub Szlósarczyk


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: