Strona 1 z 1 [ Posty: 4 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 28 sty 2018, 13:42

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 28 sty 2018, 13:27
Posty: 1

Witam. Mam pytanie które dotyczy tzw podsufitki. Mianowicie materiał który pokrywa kabinę od środka lekko się odkleik (od strony łóżka czyli plecy) i zapytanie czy ktoś się z tym spotkał i jak sobie z tym poradził. Czy to kleić czy jakimiś zszywkami łapać. Z góry dziękuję i pozdrawiam.


Post Wysłano: 28 sty 2018, 14:38

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 16 sty 2013, 20:49
Posty: 73

W 4 też się odklejało, najszybciej będzie zszywkami, zawsze możesz odkleić, usunąć stary klej i nanieść nowy, ale roboty sporo i może być widoczny na tapicerce.


Post Wysłano: 30 sty 2018, 20:31
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 28 sie 2008, 20:59
Posty: 1007
Lokalizacja: Różan

Tez mam taki sam problem w 4ce i sam nie wiem jak się do tego zabrać. No i samo to ze egzemplarz którym jeżdżę (99r) nie grzeszy jakoś urodą przez zaniedbanie szefa, to ta tapicerka normalnie w świecie drażni moje oczy... :roll: Niby są takie kleje w spreju ale nie wiem czy to coś da bez wyjmowania tapicerki?!

_________________
Kupię pokrywę zaworów Scania w kształcie litery V z silnika 14 litrowego

"To są HPI'ki co się trzęsą wszystkie plastiki"

R730-------------\8/


Post Wysłano: 30 sty 2018, 21:54

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 16 sty 2013, 20:49
Posty: 73

Tomaszek, kiedyś sam kleiłem i powiem, że porażka. Odklejasz tapicerkę musisz to wszystko wyczyścic kurzu mnóstwo maskara. Ja akurat miałem klej w puszce i nakladalem pędzelkiem. Najsprytniej zszywki zwłaszcza w takim wiekowym aucie. Naciągnąć i złapać w miejscu mniej rzucającym się w oczy.


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 4 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: