Strona 1 z 1 [ Posty: 1 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 08 sty 2022, 17:09

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 08 sty 2022, 16:52
Posty: 1
Samochód: Iveco Daily

Witam Wszystkich

Mam nadzieję, że bywają tu jacyś zawodowi mechanicy od iveca i moga mi pomóc. Moj problem to zakupiony 65c15 iveco daily z koszmarnymi hamulcami a prawie ich brakiem. Poprzedni właściciel zrobił jakies 2 lata temu hamucle z tyłu klocki tarcze wymiana rurek i przewodów. Do wymiany został przód klocki tarcze zaciski, ale to nie zakończy problemu bo juz kiedys to wymienił poprzednik i jak mówi hamulce były nadal bardzo słabe. Wymiana z przodu bedzie w poniedziałek jednak kiedyś to juz było robione i hamulce bardzo słabe. Moje pytanie do Fachowców Specjalistów od Iveca: podobno aby były mocne hamulce w tym ivecu wymagana jest wymiana pompy hamulcowej - pytanie z jakiego auta modelu pasuje tu pompa i która jest mocna? sama pompa czy servo z pompą? Co jeszcze mozna zrobić aby poprawić hamulce ale chodzi o naprawde mocne hamulce i efekt a nie kosmetyczne zmiany. Dodatkowe pytanie czy to prawda ze po wszelkich zmianach wymianach wymagane jest odpowietrzenie hamulców/pompy abs komputerem? niestety w małym mieście mało jest mechaników którzy wiedza na te tematy coś wiecej i kazdy mówi co innego. prosze speców o pomoc


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 1 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: