Strona 1 z 1 [ Posty: 5 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 20 kwie 2021, 9:23

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 23 kwie 2018, 5:53
Posty: 16
Samochód: Scania

Witam wszystkich, nie znalazłem w 100% odpowiedzi na nurtujący mnie temat. Chodzi o interfejs diagnostyczny do scani sprzedawany na allegro np pod nazwą "INTERFEJS DIAGNOSTYCZNY SCANIA VCI3 SDP3 2.41". Moje pytanie jest takie: czy kupując coś takiego jestem w stanie np ustawić następną wymianę oleju, odczytać np który czujnik ABS jest uszkodzony itp itd? Jak jest z legalnością tego programu ? Trzeba co roku odnawiać licencję, jak tak to ile kosztuje ?

Korzystając z okazji to czy jest jakiś tester diagnostyczny do 5 tys, ktory obsłuży Iveco Daily 2014-2020, Man TGL 2008, Scania 2012-2018 ?


Post Wysłano: 25 maja 2021, 15:49

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 23 kwie 2018, 5:53
Posty: 16
Samochód: Scania

Witam, czy ktoś coś pomoże w moim temacie? :)


Post Wysłano: 26 maja 2021, 5:24

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 25 gru 2010, 23:04
Posty: 5081
Samochód: orange i grafitowy

"królowa szos" się nie psuje więc nie ma co testować :D

_________________
nie cytuję postów innych użytkowników :idea:


Post Wysłano: 27 maja 2021, 6:44

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 27 lis 2015, 1:19
Posty: 287

A nie lepiej zapytać sprzedającego....
A ponadto pytasz chyba o b zaawansowany czytnik z możliwością odczytu dawek paliwa na poszczególne cylindry,odczyty z czujników przepływu z możliwością przeprogramowania. A pytasz o tak przyziemne sprawy jak odczyt który czujnik ABS zgłasza błędy czy inspekcja olejowa a to widzą chyba czytniki za kilka stówek a nie czytnik na poziomie servisowki. Czy legalny chyba oczywiste że nie bo legalną servisowka Scanii można legalnie zakupić.Tylko nie wiem czy będzie cię interesował program który który kosztuje chyba koło 10000zl....,.............. miesiecznie (komputer jest bodajże gratis)


Post Wysłano: 16 cze 2021, 12:37

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 23 kwie 2018, 5:53
Posty: 16
Samochód: Scania

Cytuj:
A nie lepiej zapytać sprzedającego....
A ponadto pytasz chyba o b zaawansowany czytnik z możliwością odczytu dawek paliwa na poszczególne cylindry,odczyty z czujników przepływu z możliwością przeprogramowania. A pytasz o tak przyziemne sprawy jak odczyt który czujnik ABS zgłasza błędy czy inspekcja olejowa a to widzą chyba czytniki za kilka stówek a nie czytnik na poziomie servisowki. Czy legalny chyba oczywiste że nie bo legalną servisowka Scanii można legalnie zakupić.Tylko nie wiem czy będzie cię interesował program który który kosztuje chyba koło 10000zl....,.............. miesiecznie (komputer jest bodajże gratis)
Dlatego robię rozeznanie w tym temacie. Może polecisz jakiś czytnik, którym będę mógł robić proste odczyty i kasować inspekcję olejową tylko taki który działa ;)


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 5 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: