Strona 1 z 1 [ Posty: 2 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 28 mar 2021, 22:08

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 28 mar 2021, 21:50
Posty: 1
Samochód: tgx

Witam mam problem z mane tgx 440 10r po około tygodniu chiałem ruszyc w trase wchodze do srodka przekrecam kluczyki i odrazu mi sie rzuciła w oczy kontorlak paliwa ktora wogole sie nie ruszała a paliow było, dopiero po odpaleniu zaczeła działac wyskoczyło kilka komunikatów o hamulcach o problemach z komputerem , i komunikat o koncu klockow hamulcowych , chiałem zmienic tylko miejsce parkowania i wymienic kolocki i tu nagle jest problem ze komputer przestal pokazywac pokazywac biegi na wyswietlaczu i nie mozna zmienic na gorna skrzynie ciagle mruga strzała dodam ze połowki normalnie wchodza, klocki wymienone problem jest nadal w dodatku swieca kontorlki od abe i asr .
gorna skrzynia działa ale pod jednym warunkiem jezeli przed odpaleniem poczekam az wszystkie błedy wyskocza i odpale samochod ale nie moge właczyc swiatel kierunku bo odrazu wraca problem ktory opisałem wyzej , a dodam jeszcze ze wogole po przkerceniu stacyjki na pozycje nie pokazuje procentów klockow hamulcowych a jak odpale to pokazuje procenty klockow ale w tym momecie nie działa skrzynia :lol: :lol: :lol: czy ktos tak miał bo jakos nie widzi mi sie oszukiwac niemca w taki sposob


Post Wysłano: 29 mar 2021, 8:52
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 10 sie 2007, 23:29
Posty: 1596
GG: 0
Lokalizacja: wielkopolska

Szkoda czasu marnować na fora - dobry elektryk, naprawić i jechać zarabiać.

_________________
---------------------------------------
7xMAN 2xIVECO 1xVOLVO
---------------------------------------


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 2 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: