Strona 1 z 1 [ Posty: 2 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 04 maja 2020, 7:15

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 28 sty 2012, 21:32
Posty: 13
GG: 0
Samochód: MAN

Witam. Kombinuję jak najlepiej rozwiązać problem z brakiem aux w radiu Bosch basicline MP48 w Manie TGX. Radio ma bluetooth ale dziala tylko telefon. (nie da się lub nie potafię ustawić przesyłania audio przez bt) Radyjko gra przyzwoicie bo ma fabryczny subwoofer. Brak natomiast wejścia aux.
Opcja 1:
Są jakieś emulatory po 150zł ale działają jeśli funkcja aux jest w radiu aktywna ( nie mam pojęcia jak to sprawdzić) Opcja 2:
Transmiter bluetooth ( wiadomo jak z jakością dźwięku bywa)
Opcja 3:
Wymiana całej jednostki na chińczyka z androidem ( przerabianie zasilania na 12v, zapewne problem z podłączeniem fabrycznego subwoofera, stosowanie przejściówek na kostkach itp)
Opcja 4:
Odblokowanie funcji przesyłu audio w oryginalnej jednostce ( o ile da się to zrobić)
Rozwiązał ktoś podobny problem?
Byłem już w dwóch serwisach audio ale w obu jak 24v to oni nie wiedzą:)


Post Wysłano: 04 maja 2020, 17:54

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 25 lis 2011, 17:15
Posty: 143
GG: 0
Samochód: man

Cześć.Przerabiałem to 2 miesiące temu.Miałem zwykłe radio na płyty w Tgs z 2008r.Grało przyzwoicie bo też mam fabryczny subwoofer ale brakło mi usb,nie mówiąc że zestawu głośnomówiącego też nie było.Ja poszedłem w stronę nie chińczyka tylko na Amazonie kupiłem Pioneer-a.Zestaw radio z wyświetlaczem około 6 cali+ramka która ładnie jest dopasowana do Mana+przewody które miały być idealnie dopasowane do podłączenia.Niestety z kablami walczyłem i straciłem połączenie z kierownicą.Subwoofer też przestał grać ale okazało że jak ciąłem kable przeciąłem kabel który wzbudzał subwoofer(po stacyjce).W sumie impreza kosztowała 200 euro,mam zestaw głośnomówiący,usb(które miało czytać mp4 a niestety muszę konwertować na divix żeby móc oglądać teledyski ewentualnie film.Oczywiście trzeba było zamontować przetwornicę ale na to jest miejsce.Jak będziesz zainteresowany to mogę wrzucić fotkę na priv jak będziesz dalej drążył temat.Chińczyka mam w osobówce i też daje radę a możliwości dużo większe.Internet,telewizja,navi i większy ekran,to na +.Największa wada jakość rozmów przez zestaw bluetooth ale ekran 10 cali super.Pozdrawiam.


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 2 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: