Strona 1 z 1 [ Posty: 2 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 09 gru 2019, 22:21

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 09 gru 2019, 21:50
Posty: 2

Mam problem z moim fl 6 na wyświetlaczu komputera po lewej stronie wyskakuje taki komunikat: Engine SAE J1939 data link component failure inactive E 116 I . Rozrusznik działa "pali tylko na plaku" już dwóch mechaników było przy pacjencie:
1. Sprawdził przekaźniki, bezpieczniki, stacyjkę, wyciął dołożony immo. i "uciekł" jak to co zrobił nie pomogło
2. sprawdził ciśnienie na pompie i jest za małe żeby wtryski sie otworzyły tak stwierdził raz zapalił i tyle potem już odmówił współpracy (sinik) wywnioskował że może być uwalony komputer na pompie lub jakiś komputer pod deską lub problem z jakąś kostka lub wiązka i tyle dalej nie podejmuje sie szukania przyczyny.
Dodam że gdy wyświetlacz z wyżej wymienionym błędem uruchomi się to ciężarówka zapali (cały czas wyświetla ten komunikat) ciężko trzeba chwilę kreci ale odpali ale od dłuższego czasu nie uruchamia się (wyświetlacz) i nawet nie parsknie. Jeśli możecie podpowiedzcie gdzie szukać ręce mi opadają maszyna stoi a praca czeka.


Post Wysłano: 18 gru 2019, 20:39

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 09 gru 2019, 21:50
Posty: 2

Więc tak "dziękuje za pomoc" znalazłem przyczynę od strony czysto technicznej brak masy na zegarach z tad brak komunikacji i zero reakcji na starcie żeby podał paliwo ( mechanicznie wszystko było sprawne) pozostaje mi diagnostyka komputerowa tylko komp na 24 V wszystko inne z 12v spali się to dla zainteresowanych problem drobny a maszyna była uziemiona mam nadzieje że to komuś pomoże.


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 2 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: