Strona 1 z 1 [ Posty: 2 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 01 lis 2019, 13:00

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 07 mar 2014, 16:47
Posty: 79

Witam. Chcę założyć do iveca w miejsce oryginalnego separatora paliwa, separator z podgrzewaczem z samochodu Volvo FH., ponieważ lubi przymarzać w zimie. W samochodzie nie ma instalacji pod takie urządzenie, dlatego chcę ją wykonać samodzielnie.
Ja widzę to tak:
1. od akumulatora ciągnę 2 kable + i -
2. na kablu plusowym montuję bezpiecznik np. 10A
3. montaż przekaźnika z 4 wyjściami ( typ normalnie rozwarty). Pod wyjście 30 zasilanie z akumulatora, 85 masa, 86 prąd załączający np. ze świateł mijania, 87 wyjście do grzałki separatora
W okresie letnim zawsze można ją odpiąć i użytkować tylko w sezonie zimowym.
Proszę o opinie.
Pozdrawiam.


Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 03 maja 2014, 23:55
Posty: 12

Cytuj:
Witam. Chcę założyć do iveca w miejsce oryginalnego separatora paliwa, separator z podgrzewaczem z samochodu Volvo FH., ponieważ lubi przymarzać w zimie. W samochodzie nie ma instalacji pod takie urządzenie, dlatego chcę ją wykonać samodzielnie.
Ja widzę to tak:
1. od akumulatora ciągnę 2 kable + i -
2. na kablu plusowym montuję bezpiecznik np. 10A
3. montaż przekaźnika z 4 wyjściami ( typ normalnie rozwarty). Pod wyjście 30 zasilanie z akumulatora, 85 masa, 86 prąd załączający np. ze świateł mijania, 87 wyjście do grzałki separatora
W okresie letnim zawsze można ją odpiąć i użytkować tylko w sezonie zimowym.
Proszę o opinie.
Pozdrawiam.

Zamiast pod światła, podłącz na klawisz. reszta ok :) z tego co pamietam, grzałka ma moc 100-140W.


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 2 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: