Strona 1 z 1 [ Posty: 3 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 01 sie 2019, 15:10

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 01 sie 2019, 15:00
Posty: 1
Samochód: MAN SOLBUS

Witam,


Zaznaczę że sporo już szukałem na temat samego błędu i trochę informacji mi się udało znaleźć, ale pomimo starań naprawdę nie daje rady znaleźć tego czujnika EDC. Na jutro mam już zamówiony, a ja dalej nie wiem gdzie jest.
To co udało mi się znaleźć na forum:
„przekaznik ten znajduje się po lewej stronie silnika nad sterownikiem nad nim jest czujnik ciśnienia paliwa we wtyczce (okrągła wtyczka ) ma 4 przewody o numerach 60519 60001 60000 i 31000 nie jest to zwykły przekaznik tylko elektroniczny wygląda jak czujnik stopu w manie f2ooo lub czujnik ciśnienia powietrza .”

Naprawdę nie mogę go znaleźć.
Czy byłby ktoś tak dobry i zaznaczył mi na zdjęciu gdzie go odnajdę?

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Przepraszam za to że zdjęcia są przekręcone, ale nie wiem czemu fotosik sam je przekręca.


Post Wysłano: 01 sie 2019, 16:22
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 14 mar 2005, 15:22
Posty: 7202
Samochód: MAN TGA 26.480 5 STAR BOOGIE
Lokalizacja: GDYNIA

3063 to błąd w sterowniku EDC
Przy włączaniu zapłonu sterownik robi taki auto test podzespołów, jeśli go nie dokończy to wywali ten błąd.
Ten przekaźnik o którym mówisz to występuje tylko w tga z silnikami D28 z sterownikiem edc stopień 6 z pompą wtryskową
Ty masz sterownik stopień 7 z common rail .
Na początku spróbuj poruszać tymi wtyczkami na sterowniku EDC zwłaszcza ta duża prostokątna
Sprawdź bezpiecznik na silniku i w kabinie od edc masz problem z zasilaniem sterownika edc

_________________
MAN TGA 26.480 XXL 5 STAR BOOGIE

Filmy z tras


Post Wysłano: 01 sie 2019, 19:18
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 17 lut 2007, 1:12
Posty: 363
Samochód: cx9
Lokalizacja: Kowale

Tak może trochę głupio ale masz na pewno sprawne akumulatory? Zimą miałem ten sam problem i niestety wina leżała w bateriach a byłem niemal pewien że to coś innego. Wg mnie man jest specyficznym autem jeśli chodzi o objawy padniętych baterii.


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 3 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: