Strona 1 z 1 [ Posty: 3 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 20 mar 2019, 12:01

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 01 mar 2019, 19:48
Posty: 9
Samochód: Man tg 460a

Witam. Moze ktos pomoże bo problem mnie przerasta a co gorsze wszystkie warsztaty w okolicy tez. W moim manie jest to tga 3 oska wywrotka na resorach zapalaja sie bledy:ebs 03022
Ffr 03179
Z tego co sie zorjentowalem sa to bledy za ktore odpowiada czujnik obciazenia osi. Niestety brak jest na. Samochodzie tego czujnika, jak stwierdzil mechanik w kabel od niego wpieta jest jakas kostka( przekaznik), przy module tylnej osi uciete sa jakies kable. Co gorsze nie potrafie teraz zlokalizowac przewodow ktore powinny byc wpiete w czujnik obciazenia osi. Prosze o podpowiedz jak je zlokalizowac a najlepiej namiar na jakiegos magika ktory sobie z tym poradzi. Jestem z okolic grodzisk maz, sochaczew, warszawa. Pozdrawiam


Post Wysłano: 20 mar 2019, 20:50
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 08 gru 2014, 21:48
Posty: 531
Samochód: Man tgs6x6 Daf xf 95
Lokalizacja: Olsztyn

A próbowałeś w ASO?.Bo to że kroją za godzinę jak za zboże to nie znaczy że będzie drożej niż w 5 warsztatach razem policzonych.Oczywiście +czas ,paliwo,nerwy.Ale jak kto lubi :wink:


Post Wysłano: 23 mar 2019, 18:07

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 01 mar 2019, 19:48
Posty: 9
Samochód: Man tg 460a

Tak probowalem w aso..... w polowie liczenia zrezygnowalema nawet nie widzieli samochodu. Takie wymienianie wszystkiego po kolei to mnie nie interesuje. Juz raz ktos to zrobil ze dzialalo to i teraz sie da. Ja mam auto 5 lat i do tej pory bylo wszystko ok. Kwestia tylko odpowiedniego fachowca


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 3 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: