Strona 1 z 1 [ Posty: 2 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 17 gru 2019, 21:20
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 09 cze 2012, 15:55
Posty: 12
GG: 18432780
Samochód: DAF XF 105 410 SC
Lokalizacja: Chrzanów

Witam, po 5 latach pracy na etacie jako kierowca ciężarówki i autokaru postanowiłem spróbować pójść na swoje w końcu próba nie strzelba :lol: :lol: z góry mówię że wiem że transport się nie opłaca ale lubię iść pod prąd jeśli chodzi o robotę to chcę jeździć pod spedycją chłodnią po kraju przynajmniej do czasu pozyskania bezpośrednich zleceń jakoś trzeba zacząć mniej niż na etacie przecież nie zarobie, nie chce też zaczynać kariery przewoźnika starym gruzem myślę że auto 5-6 letnie z przebiegiem 500-700 tys. km będzie odpowiednie, przeglądając ogłoszenia dobrym wyborem wydaje mi się Mercedes Actros MP4 miałem okazje już takim jeździć i na prawdę miło wspominam. Teraz pytanie do Was drodzy panowie na jakie roczniki i silniki uważać które są bardziej lub mniej awaryjne może ktoś z Was miał już taki sprzęt i ma o tym pojęcie? Pozdrawiam :)

_________________
http://www.naosi.pl/filmy_74.html


Post Wysłano: 17 gru 2019, 22:58
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 29 paź 2005, 23:08
Posty: 1697
Lokalizacja: Chełmek

Ja bym się autem zabardzo nie jarał...Jakby mnie dziś ktoś zapewnił że będzie robota za dobry pieniądz na nastepne 5 lat to biorę nowe Volvo FH 16 750....
A z tym etatem to sie nie zdziw że często można wtopić w takie roboty lub nie mieć sensownych zleceń i wtedy pozostaje pomarzyć o takim etacie....
Masz fuxa coś zarobisz....do odważnych świat należy ale na początek lepszy prostszy wóz, zobacz co ile do każdego kosztuje...


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 2 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: