Strona 1 z 1 [ Posty: 2 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 09 wrz 2019, 16:26

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 09 wrz 2019, 16:03
Posty: 2
Samochód: Mercedes 1824 sk

Witam jak w temacie jestem zainteresowany kupnem Volvo FM 340 z roku 2005 z zabudowa żurawia Fasi HDS.
Może ktoś prowadził taki sprzęt chodzi mi o auto bo wiadomo żuraw to tylko dodatek.Chodzi mi o to jak to się sprawuje czy warto zawracać sobie głowę tym sprzętem.Jestem w branży od niedawna obecnie jeżdżę Mercedesem 1824 sk do tego żuraw Atlas 90.1 działa to wszystko tylko troszkę już za mało mocy.Marzy się coś większego.
Z góry dziękuje za dobre rady i wskazówki. Pozdrawiam .


Post Wysłano: 09 wrz 2019, 19:15

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 17 sty 2008, 15:40
Posty: 5924

Cytuj:
Witam jak w temacie jestem zainteresowany kupnem Volvo FM 340 z roku 2005 z zabudowa żurawia Fasi HDS.
Może ktoś prowadził taki sprzęt chodzi mi o auto bo wiadomo żuraw to tylko dodatek.Chodzi mi o to jak to się sprawuje czy warto zawracać sobie głowę tym sprzętem.Jestem w branży od niedawna obecnie jeżdżę Mercedesem 1824 sk do tego żuraw Atlas 90.1 działa to wszystko tylko troszkę już za mało mocy.Marzy się coś większego.
Z góry dziękuje za dobre rady i wskazówki. Pozdrawiam .
No jasne że dodatek. Podwozie jest warte 50k, sam żuraw też z 50k. Przy czym auto łatwiej i taniej naprawić niż HDS.

Co ty właściwie chcesz wiedzieć? Bo żadnych szczegółowych parametrów sprzętu nie podałeś i w zasadzie pytanie jest nieczytelne. A Volvami pół forum jeździ albo jeździło.


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 2 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: