Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 gru 2014, 14:10
Posty: 5
Samochód: Golv IV
Lokalizacja: Łódź

Polecam zerknąć na jakimś dużym serwisie internetowym ze sprzętem używanym i nowym, np. na mascus.

_________________
Life is like a ten speed bicycle. Most of us have gears we never use.
Charles M. Schulz


Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 22 cze 2009, 21:14
Posty: 429
GG: 8174728
Samochód: B8
Lokalizacja: ŁÓDŻ-SULEJÓW

Troszkę obieździłem większość tych sprzedawców o których piszecie..przede wszystkim takich co oferuja renault...oczywiście auto autu nierówne ale sprzedawcy z rawy mazowieckiej przy wylocie na skierniewice , rybnika, oraz z sulejowa ( obsługuje tabor, stąd wiem że auta nie są kręcone bo je podłączam po przyjeździe do polski) mieli z tego co pamiętam i sprawdzałem najwiecej bezproblemowych aut choć nie ukrywam, że auta używane są zawsze w róznym stanie...jak to uzywki. Pisze dlatego, że mimo że to małe firmy to znam przewoźników którzy tylko do nich jeżdzą bo są zadowoleni z aut które kupili....pozdrawiam

_________________
SPEC.RENAULT TRUCK, VOLVO..DĄBROWA NAD CZARNĄ WOJ ŁÓDZKIE DK74
TEL. 509-036-498
-WYJAZDY NA AWARIE ELEKTRYKI I ELEKTRONIKI RENAULT I VOLVO- ADBLUE, APM, DEFEKT 200,DEFEKT WTRYSKU,DEFEKT IMMOBILIZERA,WYŁ.IMMOBILIZERA, ITP.). zapraszamy do grupy:
https://www.facebook.com/groups/235395747040110/


Ostatnio zmieniony 26 mar 2015, 9:54 przez tiger918, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 25 lut 2005, 18:59
Posty: 832

Słyszał ktoś coś o firmie Emicargo z Ostrowa Wlkp. ?


Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 30 mar 2015, 22:14
Posty: 3

ja słyszałem o tym firmie, nawet OK firma - działa bez zarzutów.


Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 12 sty 2008, 16:32
Posty: 142
Samochód: 2545
Lokalizacja: Szczecinek

Ostatnio na Pomorzu R420 z 2007 roku klepnięta z 1 300 na 700 pare. Wizualnie naprawdę ładna.


Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 17 sty 2008, 15:40
Posty: 5924

W sumie, że wziąłem drugi samochód z rzędu od tego gościa(i raczej nie ostatni), to chyba mogę polecić: http://nida_trans.otomoto.pl/


Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 10 cze 2015, 15:31
Posty: 5

Cytuj:
W sumie, że wziąłem drugi samochód z rzędu od tego gościa(i raczej nie ostatni), to chyba mogę polecić: http://nida_trans.otomoto.pl/
Już któryś raz słyszę dobre opinie na jego temat, mam kawałek ale chyba tam podjadę w któryś dzień


Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 17 sty 2008, 15:40
Posty: 5924

Cytuj:
Cytuj:
W sumie, że wziąłem drugi samochód z rzędu od tego gościa(i raczej nie ostatni), to chyba mogę polecić: http://nida_trans.otomoto.pl/
Już któryś raz słyszę dobre opinie na jego temat, mam kawałek ale chyba tam podjadę w któryś dzień
Nie wiem czy troll czy nie, ale może dopowiem parę słów.
Gość ma dość szeroki wachlarz działalności, ale głównie sprowadza samochody, HDSy i inne rzeczy, które się napatoczą. Handluje tym, robi zabudowy, montuje żurawie, remontuje, obsługuje itp. Jak szukałem poprzedniego samochodu, wszyscy mówili, że UDT do HDSa "się zrobi". Ten gość miał zrobiony dozór na siebie (mimo, że tylko handluje) więc zmiana użytkownika bez problemu. Teraz po prostu od razu był zrobiony dozór na docelowego właściciela. Z samochodów jestem zadowolony.

W razie pytań mogę spróbować odpowiedzieć na nie.


Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 18 lis 2015, 22:04
Posty: 2
Samochód: Magnum DXI, Scania R420
Lokalizacja: Grójec

Z racji tego, że to mój pierwszy post, to chciałem się ze wszystkimi przywitać.

Ostatnio w mojej skromnej firmie zapadła decyzja, że kupujemy nowe auto pod chłodnię. Mamy 2 Magnumki DXI sprzed liftingu i Scanię R420. Teraz wzrok skierowany mam na Dafy XF, stopiątki, bo budżet to max 120 tys. netto. Kabina potrzebna duża, bo kierowcy mają długie trasy, po prawie całej Europie, nie licząc Bałkanów i Skandynawii. Do tego 2 zbiorniki paliwa.

Niestety nie mam doświadczenia z handlarzami a brak mi znajomych, którzy chcą pozbywać się swoich pięciolatków, dlatego chciałbym się Was poradzić.

Pierwszy link - Gniezno, Julkowscy. Czy taki mały przebieg, wypolerowany lakier i wylizane wnętrze mówią o tym, żeby nie dymać z Grójca do Gniezna?
Drugi jest z Warszawy
Podobno Bodzentyn omija się szerokim łukiem?Ten wydaje mi się już z miesiąc wisi w ogłoszeniach.
Nie wiem czy TEN jest z rąk prywatnych, czy to też handlarz.
Kolejny
I jeszcze jeden
I ostatni

Dlaczego wrzuciłem tyle linków? Może ktoś zna któreś z tych aut lub handlarzy/właścicieli, może szuka czegoś podobnego do mnie i też je widział. W przyszłym tygodniu planuję zjeździć Polskę w poszukiwaniu auta.

Za jakąkolwiek pomoc serdecznie dziękuję.


Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 03 cze 2007, 15:41
Posty: 1066
Samochód: MAN TGX 18.440
Lokalizacja: Kraków

Co do ostatniego - Dąbrowa Tarnowska - też lubią grzebać przy przebiegach...
Bodzentyn - to po prostu zagłębie handlarzy. Auta dość mocno szykują pod sprzedaż. Trzeba oglądać konkretny egzemplarz.


Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 01 lip 2015, 23:53
Posty: 17

Nie znam gościa z Gniezna i może będzie to niesprawiedliwe z mojej strony ale prędzej uwierzę w św Mikołaja niż w to że ten Daf robił 4 tys km miesięcznie.
Chyba najsensowniejszy jest ten z Wolbromia. Wyglada na firmę transportową. Flota to same Dafy więc może wymienia na nowsze i przbiegi bardziej wiarygodne.


Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 18 lis 2015, 22:04
Posty: 2
Samochód: Magnum DXI, Scania R420
Lokalizacja: Grójec

Dzięki wielkie Panowie!
W weekend zdam relację z moich podróży, może moje doświadczenia pomogą podobnym do mnie żółtodziobom 8)


Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 01 lut 2010, 16:50
Posty: 1
GG: 0

Kto poleci kogoś sprawdzonego do kupienia ciężarówki w łódzkim?


Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 30 paź 2011, 20:57
Posty: 366
Samochód: Czerwona Paryżanka 460Dxi
Lokalizacja: Skierniewice

Rawa mazoweicka kolego, mało aut handluje, ale są trafne.

_________________
" Home is where the heart is "


Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 21 wrz 2015, 14:06
Posty: 10

Moze ie polecić mi jakąś firmę z okolic Podkarpacia, szukam DAF-a XF105 SSC lub Scanii R Topline do 175 000 netto za rocznik 2011/2012. Macie jakieś szersze opinie o Benetrucks? Widziałem, na 3 stronie że ktoś chwalił ale nie widzialem wiecej informacji.


Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 25 lut 2005, 18:59
Posty: 832

Kupował ktoś coś albo chociaż oglądał i może coś powiedzieć na temat Auto Spot Import z Poznania?

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka


Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 04 maja 2011, 17:40
Posty: 19
GG: 0

EURO TRAKER S C
Reblinko 2b - 76-251 Kobylnica, słupski, Pomorskie (Polska)
Kupował ktoś coś lub był oglądac u tego sprzedawcy ?


Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 07 sie 2016, 18:53
Posty: 22
Samochód: Szukam
Lokalizacja: Częstochowa

Witam czy ktoś zna te dwie firmy? Linki daje tylko przykładowe. Chodzi mi o firmy

Trackport Sp. z o.o.
Kamienna 2, 49-120 Dąbrowa,

http://www.mascus.pl/transport/uzywane- ... lvgtk.html

Oraz

CIEZAROWKI.PL
KRAKÓW

http://www.mascus.pl/transport/uzywane- ... illmk.html


Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 07 sie 2016, 18:53
Posty: 22
Samochód: Szukam
Lokalizacja: Częstochowa

I co nikt nic nie wie na ich temat ?


Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 22 lis 2016, 14:21
Posty: 6
Samochód: szukam

kojarzy ktoś tego Mirka? był ktoś może u niego oglądać furę?

http://sptrans.otomoto.pl/

edit:

po wczorajszej wizycie prosze sobie głowy nie zawracać. Trupy reanimowane do sprzedaży. Właśnie jechał kolejne Reno fotografować , jak zajrzeliśmy do środka myslałem że sie obrzygam.

http://otomoto.pl/oferta/man-tga-18-310 ... yFozF.html

to też wczoraj ogladałem nie polecam, rama wysprejowana na rudzielca, kabina to samo, odkurz na chlapaczach etc.


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: