Strona 1 z 1 [ Posty: 4 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 12 paź 2018, 8:10

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 04 paź 2018, 14:46
Posty: 2

Witam Koledzy i Koleżanki mam pewne do Was pytanie odnośnie pracy w Miejskim przedsiębiorstwie komunikacji we Wrocławiu i mam nadzieję, że ktoś tu się znajdzie kto pomoże mi rozwiać wszelkie wątpliwości, a zarazem przybliżyć sytuacje panującą aktualnie w tej firmie. Chodzi mi o to przede wszystkim ile można zarobić, za ile bo kwestie czy się opłaca uważam za indywidualne ponieważ Kowalskiemu może pasować zaś Nowak może powiedzieć, że nie więc to pominiemy;-) Miło by było gdyby ktoś w temacie się znalazł kto tam pracuje lub w niedawnym czasie pracował i może pogłębić moją wiedzę czy pchać się w ten gips czy nie;-) z moich informacji które dowiedziałem od pewnej Pani z działu kadr są takie, że na początek mogą dać do 3850 brutto czy to prawda jak to w praktyce wygląda? teoretycznie różne dodatki... socjal itp.... ktoś to jet w stanie potwierdzić? Pozdrawiam


Post Wysłano: 12 paź 2018, 15:03

Przeczytaj temat "praca jako kierowca autobusu".Rozpisałem się tam dość dokładnie.Wynagrodzenie które podano ci w kadrach jest zaniżone.Pensja po okresie próbnym wynosi około 4000 brutto.


Post Wysłano: 12 paź 2018, 15:40

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 04 paź 2018, 14:46
Posty: 2

Dzięki za odpowiedź oraz wyczerpujacy post do którego mnie skierowałeś 😎


Post Wysłano: 30 sie 2020, 7:09
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 01 kwie 2005, 15:36
Posty: 6304
Lokalizacja: Wrocław

MPK Wrocław otworzyło własny OSK, są dwa autobusy szkoleniowe Mercedes i przegubowy, nie wiem jakiej marki.
początkowo szkoleniowym autobusem miał być Volvo, ale te mają ogranicznik prędkości ustawiony na 75km/h, a w przepisach autobus szkoleniowy i egzaminacyjny musi osiągać 80km/h.
oba autobusy szkoleniowe są wyposażone w automatyczne skrzynie biegów, Mercedes ma być podstawiany na egzamin, jeżeli tak się stanie (jeszcze żaden kurs nie doszedł do końca), to będzie skutkowało, że po zdanym egzaminie w prawo jeździe będzie wbity kog 78 - tylko automatyczna skrzynia biegów.

_________________
https://www.youtube.com/user/SzkolaTransportu/featured


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 4 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: