Strona 1 z 1 [ Posty: 3 ]
Autor
Wiadomość

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 23 maja 2015, 23:10
Posty: 18

Witam, Mieszkam ponad 2 lata w Hamburgu i pracuje jako kierowca samochodów ciężarowych. Głównie lokalne trasy. Od pewnego czasu interesuje mnie praca jako kierowca autobusu,(najchetniej autobusy turystyczne) zastanawiam sie nad zrobieniem prawa jazdy kat D oraz kwalifikacji.

Moze jest ktoś w stanie powiedzieć jak wyglada rynek pracy w Niemczech dla kierowców? Moze ktoś tutaj zaczynał a nawet robił prawo jazdy w DE. Chetnie tez dowiem sie jakie sa plusy i minusy wynikające z wykonywania tego zawodu? I Pytanie za 100 punktów, czy jest szansa dostać sie na autobusy turystyczne w wieku 27l? dodam, ze na cieżarówkach jezdze około 5 lat.

Dziekuje za odpowiedzi, myśle, że tematem zainteresuje się dużo osób:)


Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 29 lut 2012, 17:34
Posty: 1893
Samochód: w ETS'ie
Lokalizacja: Sthlm

Siedzisz dwa lata w Niemczech i nas się pytasz jak tam wyglada rynek pracy?


Wysłane z Nokii 3310 za pomocą Tapatalk

_________________
Jeździłem na swoim zanim to było modne
Żyj tak żeby na starość powiedzieć: kuurła kiedyś to było


Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 23 maja 2015, 23:10
Posty: 18

Cytuj:
Siedzisz dwa lata w Niemczech i nas się pytasz jak tam wyglada rynek pracy?


Wysłane z Nokii 3310 za pomocą Tapatalk

Pytanie jest skierowane nie tylko do osób zatrudnionych na terenie Niemiec, ale ogólnie pytałem o plusy i minusy tej pracy. Wszystkie informacje sa dla mnie cenne, zwłaszcza z takiego źródła gdzie wypowiadają się związani z temat, artykuły pisane w różnych portalach społecznościwych i nie pokazują wszystkich bolączek tej pracy.

Przy okazji liczyłem, ze znajdzie sie ktoś kto pracuje bądź pracował w DE.

Interesuje mnie tez czy jest jakas hierarchia kierowców, co trzeba zrobić, żeby dostać sie na autobusy turystyczne. Nie chciałbym zrobić prawa jazdy i wylądować na Arabskiej Dzielnicy do tego na nocnej linii jako kierowca miejski...


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 3 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: