Laboratorium COCH

Katalizatory SCR - Sklep Kaliński

40TON.netNaprawa foteli TIRFuelSaveRozliczanie kierowców

Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość
PostWysłano: 12 paź 2018, 8:10 
Użytkownik

Witam Koledzy i Koleżanki mam pewne do Was pytanie odnośnie pracy w Miejskim przedsiębiorstwie komunikacji we Wrocławiu i mam nadzieję, że ktoś tu się znajdzie kto pomoże mi rozwiać wszelkie wątpliwości, a zarazem przybliżyć sytuacje panującą aktualnie w tej firmie. Chodzi mi o to przede wszystkim ile można zarobić, za ile bo kwestie czy się opłaca uważam za indywidualne ponieważ Kowalskiemu może pasować zaś Nowak może powiedzieć, że nie więc to pominiemy;-) Miło by było gdyby ktoś w temacie się znalazł kto tam pracuje lub w niedawnym czasie pracował i może pogłębić moją wiedzę czy pchać się w ten gips czy nie;-) z moich informacji które dowiedziałem od pewnej Pani z działu kadr są takie, że na początek mogą dać do 3850 brutto czy to prawda jak to w praktyce wygląda? teoretycznie różne dodatki... socjal itp.... ktoś to jet w stanie potwierdzić? Pozdrawiam

PostWysłano: 12 paź 2018, 15:03 
Użytkownik

Przeczytaj temat "praca jako kierowca autobusu".Rozpisałem się tam dość dokładnie.Wynagrodzenie które podano ci w kadrach jest zaniżone.Pensja po okresie próbnym wynosi około 4000 brutto.

PostWysłano: 12 paź 2018, 15:40 
Użytkownik

Dzięki za odpowiedź oraz wyczerpujacy post do którego mnie skierowałeś 😎

Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ]